Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
(02/06/2019, Saat: 05:30)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: perma sharp jilet ile birlikte bu aralar iyi anlaşıyoruz.Keskin bir jilet ile agresifligini arttırarak güzel traş sunuyor.

Bende permasharp jilet ile denedim her yerimi kesiyorum. Agresiften kastınız bu sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(08/06/2019, Saat: 01:14)sakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende permasharp jilet ile denedim her yerimi kesiyorum. Agresiften kastınız bu sanırım

WS tıraş aleti size zarar veriyorsa farklı alet kullanmayı tercih edin @sakal komşum.
(08/06/2019, Saat: 01:14)sakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende permasharp jilet ile denedim her yerimi kesiyorum. Agresiften kastınız bu sanırım

WS konforunu ben de beğenmedim ama kesmeye çok da meyilli bulmamıştım. Fazla mild bulup bastırıyor olabilir misiniz?

Fazla bastırıyor olabilirsiniz.Ws öyle bir makine degil hatta çogu kullanıcı fazla mild oldugundan yakınır.Rapira pembe mavi siyah ile deneyin birde.
Seneler önce merak edip edindiğim bir aletti ve o zamanlar epey kesik yaşamıştım kartuşlu makineye alışkın dönemlerde. Geleneksel tıraşa yöneldiğim bir kaç aylık süreçte yeniden elime aldığımda keyif veren bir makine olduğunu anlıyorum. Yeni seri Perma Sharp ile şimdilik epey memnunum, bayram indiriminden epey jilet sipariş verdim, bakalım hangileri ile güzel tıraşlar yaşayacağım.

Daha epey yeni olsam da kendimce değerlendirmeleri eklemeyi düşünüyorum yeni jiletlerle ilgili, belki yardımcı olur birilerine.
(08/06/2019, Saat: 01:29)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WS konforunu ben de beğenmedim ama kesmeye çok da meyilli bulmamıştım. Fazla mild bulup bastırıyor olabilir misiniz?
Düzenli olarak sanırım yapıyordum bunu ben kullanırken. Farkında olmadan bastırıyor insan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Geleneksel tıraşa başlamak için aldığım ilk aletti ancak 6. Günde vida işlevi gören parça herhangi bir güc kullanmama rağmen kırıldı. Oldukça ucuza bulduğum ve hemen 2. Alet olarak aldığım yuma geleneksel tıraş hevesimi kurtardı Smile
(09/06/2019, Saat: 20:55)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlamak için aldığım ilk aletti ancak 6. Günde vida işlevi gören parça herhangi bir güc kullanmama rağmen kırıldı. Oldukça ucuza bulduğum ve hemen 2. Alet olarak aldığım yuma geleneksel tıraş hevesimi kurtardı Smile

Komşum, WS kırılması kötü olmuş. Özellikle cildin yorgun ve tahrişli olduğunda WS işe yarayıp günü kurtarabiliyor. Ayrıca güvenli tutar jileti, yanlarda açıklı olmadığı için burun kulak altı vb yerlerde kesiklere sebep olmaz. Yuma benimde hayran olduğum makinadır, fakat jileti dengesiz tutma ve yanlarda jilet açıklığı vardır. Yoube'da Yuma diye aratabilirsim, Yuma başlığı altında da diğer gerekli bilgilere ulaşabilirsin. Yuma'yı hergün kullanmak cildini agresifliğinden dolayı yorabilir.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(09/06/2019, Saat: 22:11)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, WS kırılması kötü olmuş. Özellikle cildin yorgun ve tahrişli olduğunda WS işe yarayıp günü kurtarabiliyor. Ayrıca güvenli tutar jileti, yanlarda açıklı olmadığı için burun kulak altı vb yerlerde kesiklere sebep olmaz. Yuma benimde hayran olduğum makinadır, fakat jileti dengesiz tutma ve yanlarda jilet açıklığı vardır. Yoube'da Yuma diye aratabilirsim, Yuma başlığı altında da diğer gerekli bilgilere ulaşabilirsin. Yuma'yı hergün kullanmak cildini agresifliğinden dolayı yorabilir.
WSnin beni cok erken yarı yolda bırakması sebebiyle gönül koydum açıkcası Smile Remei alana kadar yuma kullandım ve Remeiden sonra yumaya donmem pek mümkün olmadıSmile ancak senin de söylediğin gibi, yuma kotu asla değil.

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşularim.
Ilk aletim olan WS nin hep kötü yonlerinden bahsetmisiz. Peki hiç mi guzel tararları yok. Elbette var. Bence kirunaklı bir alet oldugundan dolayı yeni başlayanlar için çok iyi diyebilirim. Mesela yanlardan taşmaması bir avantaj. Çok mild oldugundan tıraş olurken zorlanıldığindan bahset mişiz. Nasıl zorlanıliyor anlamıyorum peluş oyuncak tıraş etmiyoruz ki. Fiyatı gayet uygun şu an bile 20-30 tl daha ne beklenilebilir. Herkes dünya kadar para döküp ayarlı fütur, progresler vsvs alacak diye bir kural da yok. Fiyatı bini aşan rocnelleri rex leri bile eleştiriyoruz. 20 tl olan aletinde kotu yonleri olsun artık.Keyif almak lazım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 814,862 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 398,442 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 116,064 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,757 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,643 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,411 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 50,399 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 101,114 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,523 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,389 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: