Porsuk kılı fırçalar hakkında bazı bilgiler
Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Birkaç gündür aralıksız takibe başladım.Smile
Bende kaliteli bir fırça bulma amacındayım.Onur98 arkadaşımız sanırım bana yardımcı olabilir(size yönlendirdiler)

Başlıktaki tüm mesajları okudum. Ne güzel foruma özel bir fırça yapılmaya tam başlanacakken konu dağılmış. Sinan Bey'di sanırım. Yardımcı olabilirdi ya da başlığın ilk kısmında bahsedildiği gibi kılın çinden getirtilip Sinan Bey'in üreticisi ile görüşülebilir. Bence yarı da bırakılmamalı. Malum kaliteli olanlar oldukça yüksek fiyatlara satılmakta.
Merak ediyorum böyle bir işe girilmiş olsa kaç kişi 'Ben de varım' der?
(03/12/2014, Saat: 12:46)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Birkaç gündür aralıksız takibe başladım.Smile
Bende kaliteli bir fırça bulma amacındayım.Onur98 arkadaşımız sanırım bana yardımcı olabilir(size yönlendirdiler)

Başlıktaki tüm mesajları okudum. Ne güzel foruma özel bir fırça yapılmaya tam başlanacakken konu dağılmış. Sinan Bey'di sanırım. Yardımcı olabilirdi ya da başlığın ilk kısmında bahsedildiği gibi kılın çinden getirtilip Sinan Bey'in üreticisi ile görüşülebilir. Bence yarı da bırakılmamalı. Malum kaliteli olanlar oldukça yüksek fiyatlara satılmakta.
Merak ediyorum böyle bir işe girilmiş olsa kaç kişi 'Ben de varım' der?

Foruma özel fırça yapıldı daha önce: http://geltir.com/thread-3218.html
onur98 veya tipsol arkadaşların satığı tipsoft fırçadan temin edebilirsiniz. Ya da yurtdışına açılacaksınız kaliteli fırça arıyorsanız.
Ha kaliteden kasıt pahalı bir porsuksa tabi. Yoksa ben domuz kılı fırçaları daha çok seviyorum mesela.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Evet cok ta guzel olmus yeni fark ettim konuyu.
Onur arkadasimiza ozelde ulastim.kendisinin yonlendirmesi ile bende bir tipsoft sahibi olacagimSmile
(03/12/2014, Saat: 13:42)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet cok ta guzel olmus yeni fark ettim konuyu.
Onur arkadasimiza ozelde ulastim.kendisinin yonlendirmesi ile bende bir tipsoft sahibi olacagimSmile

Kimson Fırça satılık bir tane

http://geltir.com/thread-5239.html
www.BarbarosRazors.com

Sonuçta porsuk yalnızca kılları nedeniyle öldürülüyor, diğer hayvanlarda aynı şekilde gerçi ama eti, derisi ve diğer organlarını elde etmek başka bir şey sonuçta hayvanın her yeri işe yarıyor, porsukta yalnızca kılları için öldürülüyor, o da yine belli bir kitlenin ihtiyaçları için ..
Yaban domuzlarından elde edilen kıllar, bu hayvanların üreme kapasiteleri göz önüne alınırsa, ekolojik açıdan sorun yokmuş gibi durur ama sonuçta hayvanların ölümü söz konusu olduğunda bu konuya ait her madde tartışılabilir..
Sentetik kılların fiziksel özellikler yönünden geliştirilmesini beklemekten başka çare yok ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Lordun bloğundaydı sanırım (edit: ilk sayfada yazıyormuş) porsukların çinde kümes zararlısı olarak görülüp zaten öldürüldüğü yazıyordu. Ne kadar doğrudur Bilemiyorum.Çinlilerin porsuğun kılı haricindeki kısımlarını boşa harcadığını hiç sanmıyorum. Bugün sentetik kıllar yaygınlaşıp doğal kılın yerini alsa eminim ki o kılların kanserojen olduğu, petrol ürünü olduğu vs ortaya atılacak ve doğal kıl övgüsü yapılacaktır. Çözümü zor meseleler malesef
Canlı canlı yuzme sadece deri için biz porsugun veya domuzun derisini kullanmiyoruz tüylerini kullanıyoruz
Sentetikler yeterince iyiler. Boyle bir endise var ise sentetik kullanin gecin. Ben sadece sentetik kullaniyorum. Hos bir simpson super tadinda degiller o ayri...
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Aldıysanız iki yol var. Ben bağış karşılığı satmıştım... Kendimce porsuklarin cani ise yaradi ihtiyac sahiplerine gitti dedim... Ya da zaten olan olmus kullanmaya devam diyebilirsiniz
Ustad takma kafana aldığını kullan olan olmus sonucta. Sen almasan da alacaklardi. Ha bir dahaki fircani alirken bu durumu da goz onunde tutarsin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,473 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Mühle fırçalar emrah 10 14,498 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,149 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 466,739 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,961 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,249 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 75,077 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 51,704 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
Heart İNCELEME: 2 Band Fırçalar izbe 77 78,353 09/03/2020, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 25,075 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: