Truefitt and Hill Ultimate Comfort After Shave Balm
Arkadaslar Merhaba,

Gecen hafta Truefitt and Hill Ultimate Comfort After Shave Balm traditionalshaving.co.uk adresinden siparis edip almistim. Su ana kadar cok da luks aftershaveler kullanmamistim. Bu aralar luks urunleri denemeye karar verdim.

Bu urun plastik tup olarak olarak siselenmis. Kivami daha cok koyu bir dismacunu gibi diyebilirim. Ilk kez yuzunuze siktiginizda koyu kivami dolayisiyla cok fazla kullanmak zorunda kalacakmissiniz gibi bir izlenim biraksada leblebi kadar kullanimin yeterli oldugu goruluyor. Kokusu nasil anlatsam kozmetikten cok ilac yada merhem gibi diyebilirim. Parfum icermedigi icin bu normal sanirim. Koruyuculuk olarak karsilastirabilecegim nivea aftershave balsamdan 10 kat daha guclu ve yogun olmasina ragmen ciltte hic kalinti birakmadan 1 dakika icinde emiliyor.

Sonuc olarak koku benim icin onemli degil ama cok fazla koruma istiyorum diyenlere kesinlikle tavsiye edecegim bir aftershave.

vz1o4.jpg
inceleme için teşekkürler.Güzel bir anlatım olmuş.Bana hacim olarak az görünmüştü.Ancak leblebi kadarı tüm cilde yetiyorsa çok güzel.
Hocam bu tür ürünlerde ,sabun,krem de dahil olmak üzere kokusuz olanlar yanlış bir seçim oluyor, benim için.Markaya göre düşünürsek, mutlak performansı iyidir.Fakat dediğiniz gibi " ilaç yada merhem" kokanlarda çekilmiyor.Tıraş olduğunuzu yada tıraş sonrası bir aftershave ürünü sürdüğünüzü kokusu ile de belli olsun istiyorum.
Saygılar
Bu ürün ilaç, ya da merhem gibi kokmuyor. Ultimate comfort serisinin özelliği cildi aşırı hassas olup esansiyel yağlara bile hassasiyet gösteren kişilerin kullanabilmesi içindir. İçlerinde koku esanslar dahil alerji yapabilecek hiç bir şey içermezler. UC hemen emilimi ile oldukça başarılı bir balzam. Cildi aşırı hassas olup çoğu ürüne tepki verenlere tavsiye ederim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(02/01/2013, Saat: 21:01)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürün ilaç, ya da merhem gibi kokmuyor.

Bu kismina katilmayacagim. Cunku parfumsuz bir urun ama bildiginiz tibbi malzeme kokusuna sahip. Icerigine merhem kokusu vermeye calismazlardi herhaldeSmile
(03/01/2013, Saat: 10:15)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/01/2013, Saat: 21:01)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürün ilaç, ya da merhem gibi kokmuyor.

Bu kismina katilmayacagim. Cunku parfumsuz bir urun ama bildiginiz tibbi malzeme kokusuna sahip. Icerigine merhem kokusu vermeye calismazlardi herhaldeSmile

Sizinle aynı fikirdeyim hedehodo komşu.Truefitt and Hill kullanmadım bilmiyorum,ama ne zaman kokusuz (no fragrance) bir ürün alsam,kokusu plastik toptan tutunda,ne bileyim ilaç kokusu,merhem hep böyle oluyor.Aslında adamlar kutularının üstüne yazsalar olurmuş.Parfüm yada güzel koku eklenmemiş ,onun yerine merhem, naturel plastik kokusu ekledik diye Tongue
(03/01/2013, Saat: 10:25)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 10:15)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sizinle aynı fikirdeyim hedehodo komşu.Truefitt and Hill kullanmadım bilmiyorum,ama ne zaman kokusuz (no fragrance) bir ürün alsam,kokusu plastik toptan tutunda,ne bileyim ilaç kokusu,merhem hep böyle oluyor.Aslında adamlar kutularının üstüne yazsalar olurmuş.Parfüm yada güzel koku eklenmemiş ,onun yerine merhem, naturel plastik kokusu ekledik diye Tongue

Lastik top kokusu da ilginc olabilirdi Smile
o lastik topa abandin mi havada titremesi yok mudur...
her cocugun ruyalarini susler.
(03/01/2013, Saat: 11:34)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o lastik topa abandin mi havada titremesi yok mudur...
her cocugun ruyalarini susler.

Top Kames olacak ki üç katlı. maç top patlayınca biter, patlak topun yarısı kafaya takke. Big Grin
(03/01/2013, Saat: 12:44)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Top Kames olacak ki üç katlı. maç top patlayınca biter, patlak topun yarısı kafaya takke. Big Grin

Az giymedik o takkeden. Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,948 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,672 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 23,043 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,391 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,512 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 23,101 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,788 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,461 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,398 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,599 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: