Taylor Of Old Bond Street
(01/06/2017, Saat: 00:53)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso krem kullanmadım sabunları kullandım şu ana kadar, köpük kalitesi tobs kremlere göre bir nebze düşük tabi ki ama tıraşta her şey köpük demek değil.
Yaz için illa tobs düşünüyorsanız Lemon&Lime yada peppermint olabilir ama avocado da kullanılabilir.

Anladım hocam, teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için
(31/05/2017, Saat: 23:59)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS Avocado yaz için uygun mudur? Ferahlatıcı etkisi var mı ?

Ferahlatıcı etkisi fazla değil ama yaz için uygun bir ürün diyebilirim.
(31/05/2017, Saat: 23:59)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS Avocado yaz için uygun mudur? Ferahlatıcı etkisi var mı ?

Tobs Cedarwood'u da listeye ekle . Yaz için oldukça idealdir .
Teşekkür ederim. @aliyuksel abi sağolsun TOBS Cedarwood hediye etti Smile
(01/06/2017, Saat: 12:03)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. @aliyuksel abi sağolsun TOBS Cedarwood hediye etti Smile

Güle güle kullan .

@aliyuksel satıştan vazgeçti demek Big Grin

Bana kalırsa TOBS'un Grapefruit, Lime ve Peppermint yaz için daha uygun olanlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
TOBS'da dahil olmak üzere genel olarak bu tıraş kremlerinin ömrü ne kadardır? Sabunlara kıyasla bozulma gibi bir durum görülebiliyor gibisinden bir şeyler okumuştum.
@Oguzhan53

Evet oluyor komsum. Kremlerde tup olanlar daha uzun dayanıyor ama, TOBS gibi genis agızlı kapta olanlar daha cabuk bozuluyor. Yaklasık raf omurleri 1-1.5 sene gibi. O yuzden varsa yumusak kremlerinize oncelik vermenizi oneririm.
(17/06/2017, Saat: 17:20)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS'da dahil olmak üzere genel olarak bu tıraş kremlerinin ömrü ne kadardır? Sabunlara kıyasla bozulma gibi bir durum görülebiliyor gibisinden bir şeyler okumuştum.

Komşum; TOBS, Cella gibi krem sabunların ömrünün daha uzun olmasını istiyorsanız raftan ziyade buzdolabında saklamanızı (+5 C) öneririm. Ben Cella'yı dört aydır buzdolabında koruyorum. İlk aldığım günden farkı yok.
Hocam krem sabunlar değil. Direk tıraş kremlerini soruyorum ben.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,961 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,784 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,857 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: