Taylor Of Old Bond Street
(13/01/2018, Saat: 21:46)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Ürünü aldığınız sitede takipsiz kargo ucuz 8 dolar. Fakat takipli kargolar çok pahalı siz takipsiz kargoylamı getirttiniz? Kaç günde geldi acaba?

(13/01/2018, Saat: 21:57)Sonmezturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar kase ve tüpteki krem birebir aynımıdır?

Merhabalar,

Evet, tüp ile kase aynı. Tüp çok daha kullanışlı. Maggard'dan aldığımız ürünler genelde 2-4 hafta arası ulaşıyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bir süredir iyi gelen HASLINGER'ı bitirince, İmpa'dan 2 sene önce aldığım
TAYLOR OF OLD BOND STREET, JERMYN STREET'e tekrar sıra geldi.

Önce kremleri bitirmek lazımdı! biraz ters oldu Smile

Polsilver ile giriştiğim 4 günlük sakallarımı sanki PEYNİR kesme konforunda kesmesi dikkatimi çekti.

Tamam Polsilver zaten muhteşem bi jilet ama TOBS'da harika imiş...
(02/01/2019, Saat: 13:16)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir süredir iyi gelen HASLINGER'ı bitirince, İmpa'dan 2 sene önce aldığım
TAYLOR OF OLD BOND STREET, JERMYN STREET'e tekrar sıra geldi.

Önce kremleri bitirmek lazımdı! biraz ters oldu Smile

Polsilver ile giriştiğim 4 günlük sakallarımı sanki PEYNİR kesme konforunda kesmesi dikkatimi çekti.

Tamam Polsilver zaten muhteşem bi jilet ama TOBS'da harika imiş...

@rock83 komşum selamlar, bende naçizane yeni başlayan biri olarak TOBS'un efsane olduğunu düşünenlerdenim hatta denediklerim içerisinde en keyifli tıraşı bana veren marka diyebilirim. ilgimi çeken yazınızdaki "tekrar sıra geldi" kısmı, ürünü kullanıp 2 yıl ara vermişsiniz anladığım kadarıyla. Herhangi bir koku ya da kalite kaybı olmuş mu bu sürede? Nasıl sakladınız ürünü acaba? Bu raf ömrü ile ilgili üstadların yorumlarını okudum forum içerisinde fakat TOBS ürününde paketi açıp ara verip tekrar devam örneğine şu an sizde rastladım sanırım ya da aldığım kremlerin bozulmaması için bahane veya uygun koşulları arıyorum çünkü hastalık gibi alışveriş yapıyorum.
Saygılar üstadım...
Be A Gentleman...
@ouz7 TOBS'u yaklaşık 2016'nın 4. ayında almıştım,

Bence kokuda kıvamda vs hiçbir kayıp yok,
Bugünkü yorumumdan sonra geçmişe baktım, O günlerde de TOBS için iyi şeyler yazmışım.

Sabun-krem kesimi çok etkiliyor.
Olay TÜRK Erkeklerine iç güçler tarafından dayatılan sadece Arko'dan ibaret değil Smile Bu da günün siyaseti olsun.

Saygılar, sevgiler...
(02/01/2019, Saat: 17:30)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ouz7
TOBS'u yaklaşık 2016'nın 4. ayında almıştım,

Bence kokuda kıvamda vs hiçbir kayıp yok,
Bugünkü yorumumdan sonra geçmişe baktım, O günlerde de TOBS için iyi şeyler yazmışım.

Sabun-krem kesimi çok etkiliyor.
Olay TÜRK Erkeklerine iç güçler tarafından dayatılan sadece Arko'dan ibaret değil Smile Bu da günün siyaseti olsun.

Saygılar, sevgiler...
Ekonominin genel anlamda tüm dünyada geçerli olan arz-talep kuralları var.
Birisi olmaz ise diğeri yaşayamaz.
Belki de arko çok bile. : ) )

E n v i r o n m e n t a l i s t

@rock83 Bende avocado ve jeremyn st. kremleri yaklaşık bir yıldır var. Koku performan kaybı yok ancak jeremyn st. olanın kıvamı diğerine kıyasla bir hayli koyu. Sizdeki Jeremyn st. krem de öyle mi?
Komşular merhaba,bu kremin avocadolu tüplü olanı elime geçti.dun ilk defa kullandım.kremi tüpten çıkartırken çok zorlandım.fırçayla tasta kopurttum.Köpük normaldi,fakat progress makineyle tıraş olurken hiç kaykanlik yoktu,hatta makina baya bı takıldı,sizce kremin bozuk olma ihtimali varmı

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Daha önce Arko Tabac Cella Tobs kullanmus birisi olarak,
En cok sevdigim tobs idi...

Fakaat bu tiras sabunu/kremi bitmek uzere.
Bir sonraki adim olarak belirgin sekilde daha iyisine gecmek isterim. Hangisini tercih etmeliyim ?

Wmf veya ?
(27/04/2019, Saat: 22:58)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce Arko Tabac Cella Tobs kullanmus birisi olarak,
En cok sevdigim tobs idi...

Fakaat bu tiras sabunu/kremi bitmek uzere.
Bir sonraki adim olarak belirgin sekilde daha iyisine gecmek isterim. Hangisini tercih etmeliyim ?

Wmf veya ?
@ibra35 nick'li komşumuzun ilanı var, sample ürünlerden kokteyl deneyin derim. Tek sabun fiyatına çok daha fazla sabun edinirsiniz hem.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Haftasonu TOBS greyfurt'lu olanını denedim. Ekipmanım şöyle idi: Rockwell 6C + Rapira pembe mavi beyaz + FS 24mm Manchurian Badger fırça. Bir defa kokudan başlamak isterim, koku bildiğiniz kan greyfurt (kırmızı modelinden) hem acı, hem tatlı bir koku. Mis gibi meyve koktu banyo Smile Tıraş sonuna doğru mentol kokusu da devreye girdi gibi ama bilemedim şimdi.
Köpük kalitesi ve kalınlığı gayet güzel, orta miktar su ile keyifli bir şekilde inceliyor ama yapısını kaybetmiyor. Çok su sevmiyor gibi. Tıraş esnasında sağladığı kayganlığı ve yastıklamasını beğendim. Bıçakla bir geçişten sonra üzerinden elimle geçip kontrol ettiğimde kurumadığını farkettim. Bu önemli benim için.
Tıraş sonrası nemlendirme orta karar ama kesinlikle az değil. Cildimi kurutmadı (yağlı bir yapıdadır cildim) Tıraş sonrası balsam-losyon vs. kullanma ihtiyacı hissetmedim. Koku tek düze gelmese sıkmayacak bir ürün. Bir de avokado'lu modelini denemek gerek.
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,954 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,761 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,845 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: