Taylor Of Old Bond Street
Şimdiye kadar tobs’un sediragacı, jeremy street, sandalağacı modellerini denedim. Hepsinin kokusu birbirinden güzel, koku beğeninize göre seçip kullanabilirsiniz.

Köpük kalitesi fena değil ama şöyle krem şanti, yoğurt gibi köpük yapmayı beceremedim bir türlü. Bunun yanında koruma, nemlendirme ve kayganlık fevkaladenin fevkinde. Cildim kuru bir yapıya sahip olmasına rağmen çok verimli tıraşlar elde ettim. Kısacası, tobs performansı beni tatmin ediyor.

Keyifli tıraşlar.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Komşularım impa stoklarında ki TOBS kremlerden hangisini önerirsiniz? En merak ettiklerim inceleme ve yorumlara göre Jeremy Street ve avokado ama stoklarda yok maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(18/05/2019, Saat: 01:28)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım impa stoklarında ki TOBS kremlerden hangisini önerirsiniz? En merak ettiklerim inceleme ve yorumlara göre Jeremy Street ve avokado ama stoklarda yok maalesef.

Avokado olanı benim en çok merak ettiğim ve denemek istediklerimden. Kokusunu çok güzel anlatıyorlar, bence siz de merak edin.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
TOBS royal forest,eton college,sandalwood kremlerini kullanıyorum.kokuları gerçekten güzel,performans kalite olarak çok iyi açıkçası bundan sonra tobs kremler ile devam etmey düşünüyorum komşular

2yo7bzd.jpg
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Arkadaşlar, benim de bir TOBS alasım var lakin sabun mu, krem mi karar veremedim.
Bir diğer sorum da kokusu... bana yazlık, taze, serin bir koku lazım.. evde Tabac, MWF, Haslinger Schafmilch ve Cella var... biraz değişiklik arıyorum ...

Ne tavsiye edersiniz.. ?
Büyük ihtimal yurtdışından sipariş vereceğim ... deneme, koklama şansım da yok pek .
@atoprak

Komsum Tobs un kremlerini oneririm. Ustte komsumun aldıkları gibi (hayırlı olsun komsum zevkli tırasların olsun)

Yazlık taze koku diyorsan hic dusunme avocadoyu al derim.
Üstat

Avokado ve Royal Forest vereyim sipariş o zaman.. royal forest içinde iyi şeyler duymuştum

(28/05/2019, Saat: 13:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @atoprak

Komsum Tobs un kremlerini oneririm. Ustte komsumun aldıkları gibi (hayırlı olsun komsum zevkli tırasların olsun)

Yazlık taze koku diyorsan hic dusunme avocadoyu al derim.
TOBS 'lardan Greyfurt - MR Taylor's - JERMEYN STREET -LUXURY - PLATINUM kullandım.Koku,kıvam,tıraş sonrası hissiyat çok hoşuma gitti.Numune olarak denemek istersen satılıklar bölümünde listemi inceleyebilirsin.
http://geltir.com/showthread.php?tid=10486

(28/05/2019, Saat: 10:12)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, benim de bir TOBS alasım var lakin sabun mu, krem mi karar veremedim.
Bir diğer sorum da kokusu... bana yazlık, taze, serin bir koku lazım.. evde Tabac, MWF, Haslinger Schafmilch ve Cella var... biraz değişiklik arıyorum ...

Ne tavsiye edersiniz.. ?
Büyük ihtimal yurtdışından sipariş vereceğim ... deneme, koklama şansım da yok pek .
Çok teşekkür ederim.

Ben de az önce Avokado lu ve Aloe Veralı olanından sipariş verdim.
Bakalım bunlar nasıl çıkacak, heyecanlı bekleyiş kısmı başlıyor Smile

(28/05/2019, Saat: 22:54)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS 'lardan Greyfurt - MR Taylor's - JERMEYN STREET -LUXURY - PLATINUM kullandım.Koku,kıvam,tıraş sonrası hissiyat çok hoşuma gitti.Numune olarak denemek istersen satılıklar bölümünde listemi inceleyebilirsin.
http://geltir.com/showthread.php?tid=10486
Merhaba, bugün gelen TOBS platinum krem içinde hafif bir siyahlık var fotoğrafta işaretlediğim. Biraz da kirli gibi. Bunun sebebi ne olabilir? Bu şekilde başına gelen var mıdır?

fa5047eb0e55fcc897321fac29a08808.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,961 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,787 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,858 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: