Herkese selamlar
Bence hiç düşünmeyin böyle bir şeyi. İhtiyacınız kadar alın. Elden çıkarmak istediğiniz bir şey olursa forumun ikinci el piyasasına bakın fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yasal olmamasını geçtim forumda sormak da yanlış kimsenin sıcak bakacağını samıyorum böyle bir şeye.

Bizlerin yurtdışı alışverişlerinin kısıtlanmasının en büyük sebeplerinden biri de bu işi sömürüp ticaretini yapanlardı. Bakınız kozmetik ürünleri, sporcu besinleri. Aynı şeyden üç-dört tane alınca gümrük hemen satıcı muamelesi yapabiliyor size. Lütfen yanlış anlamayın beni ama sorduğunuz şey benim sonuna kadar karşı durduğum bir konu.
bir urunden birden fazla yurtdısından getırıp
ustelık bırde bunun tıcaretını yapmak nıyesındeysenız
bunun adı acıkca kacakcılıktır

hem malıye hem kacakcılık sube ıle buyuk sorunlar yasayıp
bırkacyıl ucretsız konaklama ve tatıl kazanabılırsınız Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Arkadaslar bir yanlıs anlasılma oldu sanırım yada ben tam anlatamadım, ben herseyi legal yol ile getirmeyi düsünüyorum dış ticaret sirketimiz var . yani online bir shop acarsam türkiye de iş yaparmı diye sormalıydım belkide. Kaçak göçek işlerle asla uğraşmam.
tabıkı

en cok surumu olacak urunler

89 serısı ej ve muhle aletler
jıletlı kalıtelı usturalar cool cut orn.
kalıtelı jıletler feather basta olmak uzere
kalıtelı sabunlar cella tabak vs
hesaplı kalıtelı porsuk fırcalar frank shavıngler orn.

bunlar herzaman alıcısı cıkacak elde kalmayacak
sureklı gıdecek urunler fahıs fıyat ıstenmedıgı surece
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Teşekkür ederim, amacım bu işten büyük paralar kazanmak değil, amacım hem sevdiğim ilgimi çeken bir şeyle hobi gibi ilgilenmek hemde eşime küçük çaplı online bir iş kurmak. dünyaları kazanmasın çorbası kaynasın yeter tabiri caizse, bende ucuz yollu birçok ürün denemiş olurumSmile
öncelikle hoşgeldiniz aramıza benim gibi yurt dışı alışveriş yapamayanlar için iyi olur özellikle kaliteli jilet tıraş sabunu ve kremler iyi olur yalnız maddi amaçlı çok bir getirisi ilk etapta olmaz ama hobi amaçlı diyorsunuz güzel olur başarılar..
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
MrOrco'nun dediği gibi fahiş fiyat istenmediği sürece çok tutabilir böyle ürünler. Sabunu, fırçayı geleneksel yollarla tıraş olmayanlara da satarsınız o pazar daha büyüktür. Ama en önemlisi fiyat DE aletleri zaten hali hazırda satanlar var fiyat uygun olmalı ki onların müşterisini alabilesiniz.

Kalitesiz fırçaları, kremleri lüks hissiyatı yaratıp yüksek fiyata satan firmalar var siz kalitelileri uygun fiyata satarsanız tercih edilir bence. Yurtdışından alışveirş yapmayan arkadaşlarımızı size yönlendirebiliriz böylece.
Öncelikle hoş geldiniz.Çok iyi bir başlangıç yapmışsınız.
Diğer sorunuz içinde benim düşüncem;Türkiye'de böyle bir site gerekli ancak 20 liralık ürünü 40'a satarsanız çok kazanacağınızı sanmıyorum.
Bu ürünleri, ithal edip, burada yurt dışından aldığımızın fiyatın altında satmanız çok zor. Burada vergiler binecekken, oradan vergisiz alıyoruz.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Yorumlariniza tesekkur ederim arkadaşlar, söylediğim gibi amacım yüksek rakamlar kazanmak değil. Kendi kendini çevirsin ayda 500 biraksa bile kafi, dediğim gibi biraz da keyif isi yapacagım eğer toptan güzel fiyatlar alırsam birçok arkadasımıza faydam olur bende güzel fiyatlar yazarım. Ve sadece üst kalite grup hedefliyorum ucuz mal alıp kimsenin elinde kalacak ürünler satarak basımı ağrıtmamış olurum e kimseyide üzmem bu sekilde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 824 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 667 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,971 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Selamlar merttyy_ 4 1,329 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,490 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı