Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack
Güzel jilet,kuşku yok. Ama her yerde kolaylıkla bulunabilen Permasharp super'den fiyat olarak oldukça yüksek. Performans olarak yakın olduklarını düşünüyorum.
Benim gözlemime göre çok daha konforlu bu permadan. Smile
İlk kez geçen gün tıraş oldum bu jiletle, bununla tıraş olmadan önceki 4 tıraşımı feather ile olmuştum. Makine EJ89, sabun Cella. Tıraş olurken sanki çok tahriş yaşayacakmışım gibi geldim feather gibi kaymıyordu tabiri caizse ama güzel bir tıraş çıkardı ve tahrişi feathere göre oldukça azdı. Bence perma sharp ve mavi astraya göre çok daha konforlu bir jilet.
Permasharp super kesinlikle fiyat performans ürünüdür.
1 kutu sharp edgeye permadan 2 kutu alırısnız ve daha dayanıklı jilettir perma.
Ben şahsen günlük traşımda severek kullanıyorum perma shapr superi çift kağıtlı eski üretim olanı.
Ben eski üretimini kullanmadım. Dalma eğiliminde gibi geldi bana perma. Tabi jilet işi çok kişisel bişey. Feather ve sharp edge den baska jiletlere sıra gelir mi bilmiyorum.
Bu jilet hakkında ilk düşüncelerim iyi olsa da kullandıkça bana göre olmadığını anladım.Cella sabun ile kullanıyorum fakat boyun bölgesinde gıdıklıyor. Çenenin alt kısmında ters den alırsam kılcal kanamalar oluyor. Yüzümün bazı yerlerinde tahrişe sebep oluyor. Kısacası malesef beğenmedim. Sad
Merhaaba komsular yaklasik 2 aydir degisik jiletler denedim... bu jilete suc atmak istemiyorum ama sanki ben bu jileti sevmedim... henuz jilet acisini cok ayarlayamiyor olabilirim ams bu jilet benim cene bolgemde kil donmesi yapti.. hafta sonuna kadar sakallari uzatip tekrar deneyecegim ayni sikinti devam ederse arkadaslarima hediye ediyorum...

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@mustafae komşum selamlar, eğer kıl dönmesi olduysa çok derinden tıraş etmiş diye düşünüyorum. Fazla gerdirmis olabilir misiniz o bölgeyi tıraş ederken?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(17/09/2015, Saat: 09:15)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustafae komşum selamlar, eğer kıl dönmesi olduysa çok derinden tıraş etmiş diye düşünüyorum. Fazla gerdirmis  olabilir misiniz o bölgeyi tıraş ederken?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar @Chinaski komşum... dediğiniz gibi suratımı gerdirmiş olabilirim. aynı paketten başka bir jilet daha deneyeceğim. dün kıl dönmesini görünce gece jileti de89 dan çıkartıp merkur34c ile tıraş oldum. de89 a göre daha güzel bir tıraş oldu. pazar gününe kadar suratımı dinlendirip tekrar tıraş olacağım Smile
Gerçekten iyi jilet.A takımım da yeri sağlam.Hem keskin, hem de konforlu. Feather gibi kafa göz dalmıyor Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,470 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,440 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Gillette London Bridge tipsol 6 1,715 04/09/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: tipsol
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,758 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,076 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,275 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Gillette Firmasının Jiletlerinde Tercih Sıralamanız habaz 27 14,562 02/03/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: inter
  Double Edge Keskinlik ve Genel Puan Tabloları (refinedshave.com) drog 21 8,675 17/03/2022, Saat: 18:58
Son Yorum: Usturaci
  Gillette Silver Blue mriza1 193 144,096 23/09/2021, Saat: 14:29
Son Yorum: Yasuo3817
  Berberler için özel perma sharp Emirhan 6 3,372 29/04/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: