LÖSEV BAĞIŞLARI
(08/03/2013, Saat: 16:05)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Araya kaynak yapmış gibi görünüyorum. Özür dileyerek cevap hakkımı kullanayım.

Ben Martin Amca'ya emeğini desteklemek adına özelden sabun istediğimi yazmıştım. O da bana artık ücretleri LÖSEV'e gönderiyoruz deyince gidip şak diye LÖSEV'e bağışta bulundum. Yani bu konuşmalar geçerken prosedürden falan haberim yoktu. Olaylar hızlı gelişti, hakkınızı helal edin artık komşular.

HELAL OLSUN komşum ne demek lafı bile olmaz önemli olan bağış gerisi teferruat bakma sen benim sözlerime nasıl olsa Martin amca sabun sırasını organize eder artık Martin amcaya uyku yok sabah akşam sabun yapacakWink
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Sevgili komşular

bütün açıklamalarıma rağmen hala bazı arkadaşlar bana haber vermeden ve ellerine sabun gecmeden bağış yapıyorlar. Tabi bağıştan şikayetci değiliz hepinize yürekten tesekkür ediyorum ama böyle habersiz bağış yaparsanız, size zamanında sabun gönderemem çünkü vaktimin ve sabun stokunun uygun olması lazım

selam ve sevgiler

Martin
300 liraya ulaştık

teşekkürler
350 oldu

hedef 1000 lira
crazy nin banyo sabunu alımı ile 375 liraya ulaştık

tesekkürler
(30/03/2013, Saat: 19:13)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: crazy nin banyo sabunu alımı ile 375 liraya ulaştık

tesekkürler

Martin komşum sabunlarımı gönder yada adımı listeye yaz bizde bağışımızı yapalım artık
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
Bana adresinizi ÖM den gönderin sabun kargoyla gönderilecektir

teşekkürler

(30/03/2013, Saat: 21:25)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/03/2013, Saat: 19:13)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: crazy nin banyo sabunu alımı ile 375 liraya ulaştık

tesekkürler

Martin komşum sabunlarımı gönder yada adımı listeye yaz bizde bağışımızı yapalım artık
goldenflame ile beraber 50 lira daha aldık

cok tesekkürler
onurstyle ile 50 lira

ve toplamda 475 liradayız
cemuludinç ile 525 olduk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: