YUMA traş makinesi
@Kasis Medya şaka maka bulamazsanız yazın lütfen. Göndereyim 3-4 tane Smile
Valla komşum aranacak bir alet mi,değer mi bilmiyorum ama size hitap etmişse kullanın derim. Şahsen ben kendisi ile olan anımı anlatayım okuyan komşularında belki başına boyle trajikomik olaylar gelmiştirSmile

Geleneksel tıraşın daha çok başlarımdayım forumdan falan bir haber leyla leyla bu iş kartusla makinayla olmaz al adam gibi jiletini kes falan kafalarındayım sonra aradan fazla zaman geçmedi ve milyoncuya gittim Yuma diye tabir edilen meşhur aleti aldım,geldim.Neyse bi tane arko yanına evde bulunan fırça falan derken jileti tak tıraşa başla giriştim sakala Çaaaaat birinci kesik dudağa neyse (hırslı ve inatciyimdir) devam dedim,tıraşı bitirdim ama tıraş sonunda bir boyun var tahrişin haddi var hesabı yok görenler kış ayı güneşte yandığımı falan düşündüler şöyle aradan 1 saat geçti sızlama geçmiyor hadiii ne yapayom derken bindim motorsikletin üstüne zaten kış ayı kaskıda takmadım yağışta yok, dedim "es baba es" yüzüme yüzüme ohhhh günün sonunda çok şükür yanıklara medicassol krem uygulayıp geçirdim ama nerde bir anahtarın üstünde yuma yazısı görsem motorlu anım canlanır. Smile Kullanırken dikkat etmeniz ümidiyle.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/09/2020, Saat: 01:24)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla komşum aranacak bir alet mi,değer mi bilmiyorum ama size hitap etmişse kullanın derim. Şahsen ben kendisi ile olan anımı anlatayım okuyan komşularında belki başına boyle trajikomik olaylar gelmiştirSmile

Geleneksel tıraşın daha çok başlarımdayım forumdan falan bir haber leyla leyla bu iş kartusla makinayla olmaz al adam gibi jiletini kes falan kafalarındayım sonra aradan fazla zaman geçmedi ve milyoncuya gittim Yuma diye tabir edilen meşhur aleti aldım,geldim.Neyse bi tane arko yanına evde bulunan fırça falan derken jileti tak tıraşa başla giriştim sakala Çaaaaat birinci kesik dudağa neyse (hırslı ve inatciyimdir) devam dedim,tıraşı bitirdim ama tıraş sonunda bir boyun var tahrişin haddi var hesabı yok görenler kış ayı güneşte yandığımı falan düşündüler şöyle aradan 1 saat geçti sızlama geçmiyor hadiii ne yapayom derken bindim motorsikletin üstüne zaten kış ayı kaskıda takmadım yağışta yok, dedim "es baba es" yüzüme yüzüme ohhhh günün sonunda çok şükür yanıklara medicassol krem uygulayıp geçirdim ama nerde bir anahtarın üstünde yuma yazısı görsem motorlu anım canlanır. Smile Kullanırken dikkat etmeniz ümidiyle.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum bir de şimdiki ıslak tıraş tecrübeniz ve daha iyi sabunlarınızla deneyin yuma yi. Ama baştan söyleyeyim bağımlılık yapabilir.
Beylikdüzü'ndeyim, çevremdeki milyonculara ıvır zıvır satan yerlerde fırsat buldukça baktım ama maalesef bulamadım. Denk gelir umarım bir ara. İnternetten almama neden ise düzgün jilet tutanı seçmeyi istediğim için. Eğer hoşuma giderse yumaya yakın bir alet üretimi yapma düşüncesi içerisindeyim daha kaliteli bir malzeme ile yumaya benzer karakterde.
www.instagram.com/kasismedya
(23/09/2020, Saat: 14:32)Kasis Medya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beylikdüzü'ndeyim, çevremdeki milyonculara ıvır zıvır satan yerlerde fırsat buldukça baktım ama maalesef bulamadım. Denk gelir umarım bir ara. İnternetten almama neden ise düzgün jilet tutanı seçmeyi istediğim için. Eğer hoşuma giderse yumaya yakın bir alet üretimi yapma düşüncesi içerisindeyim daha kaliteli bir malzeme ile yumaya benzer karakterde.

komşum asker malzemecisi de olur illa bulunur. yumaya yakın bir alet yapma düşüncesindeyim dediğiniz için merak ettim 3d yazıcı ile mi başka teknikler var mı üretim için?
Ben bu aleti siyaha boyadım. Gayet de güzel oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 93 106,021 Dün, Saat: 20:19
Son Yorum: hasanandnexus
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 27 3,052 17/10/2020, Saat: 02:05
Son Yorum: Amokachi
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 710 628,211 24/09/2020, Saat: 12:37
Son Yorum: gibicibicis_34
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 29 9,470 11/07/2020, Saat: 02:35
Son Yorum: KCL41
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 6,438 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 3,592 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 27,080 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 17,121 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 18,518 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 9,830 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: