Başlangıç için makina tavsiyesi
iyi günler..kendime jilet takılabilecek bir makina almak istiyorum,işi kavrayana kadar ekonomik bir alet olması tercihimdir.bulundugum şehirde 3-5 milyonluk adi çin malı ürünler var hep.internet üzerinde de çok seçenek bulamadım.
http://karabulutticaret.com/detay.php?urun_id=550
linkini eklediğim makina başlangıç için sizce nasıldır?
bu arada sakalım çok sık sayılmaz,biraz dağınık ve sert kıllı Smile cildim ise yağlıya yakın ve hassas..genellikle elektirikli makina ile kirli traş oluyorum.haftada 1 kez ise kartuşlu makina ile ıslak traş oluyorum. bu kriterlere göre farklı alternatif sunarsanız dikkate alırım.tekrar iyi günler..
Wilkinson Sword Classic düşünülebilir:

qz4zlx.png 2wpnp6u.png

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti başlığında incelenmiştir.
wilkinson sword double edge
ming shi
rimei

üçü de işinizi görür.
agresiflik sirasina göre yazdım.

Yurtdisi derseniz de de89 veya r89

Hepsinin başlığı forumda mevcuttur.
rimei başlığını incelemenizi öneririm
başlangıç için oldukça yeterli
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yeni yeni ogrenen biri olarak tavsiyem forumu komple okumanizdir, emin olun cok ogretici. Bir de kartus aliskanliklarinizi tez elden unutun derim Smile
Şu wilkinson sword ve rimei aleti bir ben bulamadım sanırım forumda Smile Yok mudur internetten alabileceğimiz bir yer arkadaşlar?
tamerkamisli.blogspot.com
(14/04/2013, Saat: 22:28)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu wilkinson sword ve rimei aleti bir ben bulamadım sanırım forumda Smile Yok mudur internetten alabileceğimiz bir yer arkadaşlar?

Wilkinson Sword Classic, 3-4 ay önce çeşitli internet sitelerinde satıştaydı; ancak şuan için internette (yurt içi) bu ürüne rastlanamıyor.
(14/04/2013, Saat: 22:37)ethnotronix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/04/2013, Saat: 22:28)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu wilkinson sword ve rimei aleti bir ben bulamadım sanırım forumda Smile Yok mudur internetten alabileceğimiz bir yer arkadaşlar?

Wilkinson Sword Classic, 3-4 ay önce çeşitli internet sitelerinde satıştaydı; ancak şuan için internette (yurt içi) bu ürüne rastlanamıyor.

Bir zamanlar Hepsiburada bile satıyormuş bu ürünü anladığım kadarıyla ama şimdi dediğiniz gibi hiçbir yerde yok :/
tamerkamisli.blogspot.com
m34k4.png

Wilkinson sword slassic'i hiç bir yerde bulamadım..resmini eklediğim ürün bulabildiğim en uygun başlangıç makinası gibi duruyor.ayrıca 50 tl aralıgında mevcut sitede parker marka makinalar da var.sanırım çin replicası hepsi.

http://dx.com/p/rimei-stainless-steel-do...ver-116281 rimei buradan alabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,441 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  N11 Wilkinson Sword Quattro Tıraş Seti Bay ve Bayan için 9.90 TL Tarık 4 5,429 21/03/2017, Saat: 22:14
Son Yorum: hattusha
  Bigroc kelebek makina linguist 23 39,936 26/03/2014, Saat: 11:01
Son Yorum: best

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: