Günün Tıraşı (SOTD)
@AKadir @Nani Kuş üstadlar Sıhhatler olsun.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz üstadım teşekkürler.
@Nani Kuş üstadım Size de sıhhatler olsun. Smile
Hepinize sıhhatler olsun dostlar.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
m34oi.jpg
Cosmo sabunu harika buldum. Gerçekten italyan bariyeri.
Omega karışık fircada boyundan büyük işler çıkartıyor. Çünkü o yüce cüce..
@Pilotic komşum sağolsun peşkir ile tıraş keyfini doyasıya yaşadım sonunda ?

rmtvzs.jpg
Sıhhatler olsun dostlar.
Su fotograflardaki bazen olan hafif buguluk cep teli kamerasındaki parmak izi yagından oluyor biliyorsunuz. Foto cekmeden kamera lensini tshirt'unuzle sildiginizde cok fark edecek emin olun.
Dovo usturayı kendi uzun jiletiyle denedim ilk defa. Kullanım olarak çelik usturaya yakın bir hissiyatı var. Perma jiletlerle göre keskin değil, tek perdahta tertemiz yapmadı ama iki perdah sonunda temiz, konforlu bir tıraş verdi. Usturaya başlamak isteyenler girizgah olarak tercih edebilirler.

Herkese sıhhatler olsun, keyifli hafta sonları.

beafc60f21ca5fdfa58dc2a4b1b9780f.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(06/01/2018, Saat: 14:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun dostlar.
Su fotograflardaki bazen olan hafif buguluk cep teli kamerasındaki parmak izi yagından oluyor biliyorsunuz. Foto cekmeden kamera lensini tshirt'unuzle sildiginizde cok fark edecek emin olun.

Ben sahiden bunu bilmiyordum ? söylediğinizi denedim ve fotolar pırıl pırıl
Hanım sagolsun, onun telefonun tum fotolar boyle hayal dunyası cekimi gibi olunca bu nedir yahu diyip o zaman cozduydum Smile
15gqv7l.jpg
Bu Peeling kremi yılbaşı hediyesi olarak alınan setin içinde gelince denemek kaçınılmaz oldu Smile ...duştan sonra yüz hafif nemliyken az miktar sürüp masajla cilde yedirin,akabinde yıkayın durulayın diye yazılmış kullanımına....neyse o şekil denedik ve sonrasında herzamanki sıralamayla tıraşı tamamladık.
Çok farklı bir etki yaptı cilde, sanki cildin açılan gözeneklerinden kıllar daha bir dışarı çıkmışda o şekilde daha iyi kesilmiş gibi hissettim,tıraşa ekstra bir kalite kattı ..cildi müsait olanlara denemelerini tavsiye ederim...herkese sıhhatler olsun
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,680 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,443 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,204 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,340 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,796 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,250 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,030 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: