Günün Tıraşı (SOTD)
Tüm arkadaşlara keyifli tıraşlar, iyi Pazar'lar dilerim.

İki günlük sakal polsilver jilet tek perde ve rötuş sonunda sinekkaydı tıraş. Böyle tıraşlar sonrası kendime neden her gün tıraş oluyorsun ki, birkaç gün bekleyip olsan hiç dert etmezsin bu işi diyorum ama gönül ferman dinlemiyor çoğu zaman.

33oh112.jpg
İyi Pazarlar olsun, komşularımıza da sıhhatler olsun.
Yeni haftaya hazırlık bizde de böyleydi.
zjdOd7.jpg

Parker 64S (oldukça keyifli, kolay kontrollü ortanın 1-2 tık üstü agresiflikte)
Eski üretim yerli Perma Sharp - Çelik Sanayii A.Ş (ilk tıraşıydı, sıkıntı çıkarmadı)
Eufros Zanzibar sabun (hani derler ya nevi şahsına münhasır diye, aynen öyle bir sabun. Bir kaç kez daha denemem gerek. Çok kaygan, kahverengi yağlı iyi koruma sağlayan bir sabun. Wholly Kow'a kafa tutacak, Chiseled Face'i tedirgin edecek kadar başarılı bir tıraş esnası performansı. Koruyuculuk üst düzey)
Ayrıca bu sabunu almamda desteklerinden ötürü @GartBnx komşuma teşekkür ederim.
Semogue 830 (yaşayan efsane)
Irisch Moos AS losyon (normalde bayılırım ama Zanzibar sabun ile yanlış eşleşim oldu. Biri baharatlı (Eufros) öteki çam kokulu. Olmadı.
"A Samurai always wears two swords."
(05/05/2019, Saat: 14:55)Bostani Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklentim Proraso'nun preshave'ine benzer bir ferahlıktı. Onun yerine Nivea deodorantlara benzer bir koku ve hoşça bir ferahlık bıraktı. Fiyatına göre oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.
Birkaç gündür biriken sakalımı iki perdede aldım ve biraz kaba davrandım- tek kesikle atlattığıma göre koruyuculuğu iyi diyebilirim.

Herkese güzel pazarlar dilerim. Hıdırelleziniz kutlu olsun. Oruç tutacak komşular için kolaylıklar diliyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıhhatler olsun komşum, iyi dileklerin için teşekkür ederim Smile

(05/05/2019, Saat: 18:56)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi Pazarlar olsun, komşularımıza da sıhhatler olsun.
Yeni haftaya hazırlık bizde de böyleydi.

Parker 64S (oldukça keyifli, kolay kontrollü ortanın 1-2 tık üstü agresiflikte)
Eski üretim yerli Perma Sharp - Çelik Sanayii A.Ş (ilk tıraşıydı, sıkıntı çıkarmadı)
Eufros Zanzibar sabun (hani derler ya nevi şahsına münhasır diye, aynen öyle bir sabun. Bir kaç kez daha denemem gerek. Çok kaygan, kahverengi yağlı iyi koruma sağlayan bir sabun. Wholly Kow'a kafa tutacak, Chiseled Face'i tedirgin edecek kadar başarılı bir tıraş esnası performansı. Koruyuculuk üst düzey)
Ayrıca bu sabunu almamda desteklerinden ötürü @GartBnx komşuma teşekkür ederim.
Semogue 830 (yaşayan efsane)
Irisch Moos AS losyon (normalde bayılırım ama Zanzibar sabun ile yanlış eşleşim oldu. Biri baharatlı (Eufros) öteki çam kokulu. Olmadı.

sıhhatler olsun komşum, sabun ve sonrası kokusu set olursa daha güzel oluyor hak veriyorum Smile
(04/05/2019, Saat: 14:57)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9db09174582cc97cdaa8628adc24d11a.jpg
Efrasyab komşumuzun sabunu  ve Dubai li Hindistan menşeili euromax bıçak ile güzel bir haftasonu tıraşı oldu
Herkese iyi tatiller

Merhabalar komşum,

Tıraş kasesini nereden temin ettiniz acaba?

Hayırlı tıraşlar.
4be38f9e444b70361c8fea528564b428.jpg
Keyifli haftalar dilerim

@sfiber komşum , 1-2 sene önce metro marketten almıştım .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Günün tıraşı..

72fa953d6cfeee80b90a306eb930634d.jpg

Rockwell 6C(5)
Wholly Kaw King of Oud
DsCosmetics fırça(P.R.C)

Tüm dostlara sıhhatler olsun!...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Arko Fresh efsanevi ötesi. Ayrıca yeni aldığım boya kabı süper köpürtüyor. WS Classic ile 2 perde de iş tamam. Güzel bir iftar sonrası tıraşı oldu benim için. Şap da kullandım ama şapa karşı halen bir kuşkum var Smile . Herkese hayırlı iftarlar

66c4b7d57f7f5127f0d6c4b950a36515.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünya bomboş olmuş her taraf ıssız,
Her nereye baksam gönül ışıksız...
Neşet Ertaş...
(06/05/2019, Saat: 21:28)NeseDertAsk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko Fresh efsanevi ötesi. Ayrıca yeni aldığım boya kabı süper köpürtüyor. WS Classic ile 2 perde de iş tamam. Güzel bir iftar sonrası tıraşı oldu benim için. Şap da kullandım ama şapa karşı halen bir kuşkum var Smile . Herkese hayırlı iftarlar

Sıhhatler olsun komşum Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(06/05/2019, Saat: 23:53)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler Smile

Dünya bomboş olmuş her taraf ıssız,
Her nereye baksam gönül ışıksız...
Neşet Ertaş...
Soap: Truefitt & Hill 10
Brush: 30mm Finest LS
Razor : Sedef & Kai Mild
AS: Sgagn d’la Bissa
EDP: Terenzi - Ecstasy

KM0vQK7.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,029 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,473 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,245 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,474 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,626 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,890 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,379 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,056 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: