Günün Tıraşı (SOTD)
tıraş esnasında ve tıraşın hemen ardından bir sorun olmuyor. asıl mesele sonra olan kıl dönmesi. sizde olmuyorsa şanslısınız demek ki... Big Grin
Saygılarımla
(15/04/2012, Saat: 18:01)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinci okumada anladım teşekkürler.Aynı durum bendede söz konusu.Elime sakal geliyorsa,mutlaka sakalın çıkış yönunun tersıne,yuzumu ellediğimi anlıyorum.Ben tersten alıyorum.Cildi tıraşa iyi hazırladığımda sorun olmuyor.
68803171.jpg

Tabac stick i direkt yüze uyguladım, TGN Silvertip yüzde köpürtmede çok hoşuma gitti.
Sıcak duş
Mühle Silvertip fırça
Joris Shaving Soap,herhalde günümdeydim,inanılmaz bir performans verdi.
Kai Captain Excelia Ustura,Feather Professional Jilet
Şap a gerek kalmadı.

Sonuç;Herhalde bir hafta sakallar korkudan yerinden çıkmaz,mükemmelWink
EJ DE89L
Feather
FS porsuk kılı fırca
TH 1805 shavıng cream
Osma alum block
Lavanta kolonyası

2 gun beklettıgım sakallarda sıfır tahrıs sıfır puruzle harıka bır tıras oldum ve artık gunluk tıraş olmamaya karar verdim Smile
Garnier yuz temizleme jeli
Fs finest 26mm
Fume turunc esansli sabun
Merkur 37c slant
Crystal jilet
Ali biyikli sap
Garnier tonik
Excipial hydro nemlendirici

Fume sabunu anlatmaya gerek yok artik... Slant ve crystal iyi anlasti. Ucuncu tirasimi olmama ragmen jilet gayet guzel kaydi yuzumde. Slant her gecen gun favorim oluyor, EJ89un bile pabucunu dama atacak. İki perde sifir tahris ve yanma ve sinek kaydi tiras... Sanirim crystal daimi jiletim olacak.
Garnier tonik, alkol, salisilik asit, gliserin ve cinko iceriyor. Bu hepimizin bildigi birr formul...urun tendskin muadili ve ise yariyor. 10 tl gibi bir fiyati var.
Excipial hydro ise 5 tl ye eczanelerden temin edebileceginiz muhtesem bir nemlendirici... Ozellikle excipiali herkese tavsiye ederim.
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
Gillette Ball End Tech İngiltere
Permasharp
Sir Irisch Moss
Yves Rocher AS

Tech acayip bir alet her ne kadar alışmak gereksede Slimden sonra ilk tıraşta kendini kanıtladı.

9vjvgm.jpg

Dandik telefon kamerasına efekt befunky.com
elinize sağlık, fotoğraflar güzel görünüyor. bir de arkadaki rebull men nasıl bir ürün memnun musunuz?
selamlar.
Arko Sensitive AS gerçekten güzel bir ürün.

ayki02.jpg
teşekkür ederim yorum için, iyi bir as arayışında olduğumdan sordum, balsam kullanıyorum genelde, mentollü balsamı varsa alırım ben de bir adet o zaman. istanbul taksim' de eskilerin "cadde-i kebîr" dedikleri sokakta galataya doğru inerken sağ cenahta kalıyor eczaneleri. rebul eczanesi olarak geçiyor halen bu tarihi değer de, bahsettiğiniz gibi.

bir de kızgın ifade yapmışsınız, bir kabahat mi işledik acaba istemeden?

selamlar.
(19/04/2012, Saat: 12:03)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette SA
Treet Dura Sharp
Le Tuft Chubby 3
Füme
Rebul AS

Treet uzun zamandır kullanmadığım bir jiletti ve sanırım yine eski yerine dönecek çünkü canımı acıttı. Birde bunun üzerine fümenin değişik yakıcılığı eklenince dün akşamki tıraş keyfi biraz sorunlu geçti neyse ilerleyen günlerde oyuncularda değişiklik yaparak bu sorunu çözmeyi umuyorum.

25hpvfb.jpg
t8q4w9.jpg

Selamlar.
2 tane fotoğraf linki var birini göremedim. durasharp karbon çeliği denilen sarı paketmi yoksa grilacivert renkli paslanmaz çelik olanından mı? paslnamaz olan modelini sevmiştim .sarı paket olanından burada buldum ,kaba ve karbon olduğundan dayanıksız
rebul lavanta dediğiniz normal kolonyamı yoksa AS mi? bu diğerleri gibi yüzü acıtmayan bir kolonyamı?
köpükte çok güzel olmuş
http://trasklavuzu.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,551 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,536 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,282 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,704 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,686 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,937 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,459 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,062 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: