Günün Tıraşı (SOTD)
(28/05/2012, Saat: 22:16)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/05/2012, Saat: 18:54)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Merhaba,

Kullandığım krem, fırçasız sürülen ve köpürmeyen bir krem.
Gayet konforlu bir tıraş oldu.
Ama insan fırçasını ve köpükle oynamayı özlüyor doğrusu Smile

Bulldog Sensitive Tıraş Kremi; EJ Chatsworth; Super Iridium (3); Şap; Bulldog ASB

Herkese iyi haftalar!

bu surulen urunlerden king of shave den almıstım. cok garip urunler. suruyorsunuz sanki korumayacak gibi geliyor ancak oyle degil. tıraş için yetiyor. ben zevkli bulmadıgım icin devam edemedim. dibinde cok az kaldı attım. devam edemedim.

Evet, farklı bir metod gerçekten. Ben de önce fırçaya sürdüm bakalım nasıl olacak diye, bir şey olmadıSmile Elle sürünce beyaz bir tabaka oluyor, kalıcı ve kaygan..
Hızlı tıraş olmak için uygun aslında, süreyi çok kısaltıyor, ama işin keyfi de büyük oranda kaçıyor.. Bu bulldog %95 doğal içerikliymiş, böyle olan çoğu ürün gibi berbat bir kokusu var, neyse ki kalıcı değil..
(28/05/2012, Saat: 22:16)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu surulen urunlerden king of shave den almıstım. cok garip urunler. suruyorsunuz sanki korumayacak gibi geliyor ancak oyle degil. tıraş için yetiyor. ben zevkli bulmadıgım icin devam edemedim. dibinde cok az kaldı attım. devam edemedim.

King of Shave'i sabun ya da kremden önce de kullanabiliyorsunuz, kayganlığı arttırıyor, köpük keyfinden de mahrum kalmıyorsunuz.
FS DE makina
Astra SP
Geo F Trumper coconut oil shaving cream
TGN Silvertip Badger

Polsilver 7. tıraşta ilk perdenin başında tekleyince Fs Makinayı deneme kararım olumlu sonuçlandı. 2 perdelik güzel bir tıraş oldu.
Merhaba Arkadaşlar,

Mentol yüklü bir tıraştı; 2 perdede güzel ve temiz!

Proraso SC
Semogue LE 2011 Boar 2
EJ Chatsworth
Super Iridium (4)
Proraso AS
Dior Homme Sport EDT

7361c.jpg

İyi günler!
300tpja.jpg

sheffield i 200grite surtup agzini bozduktan sonra adam ettigimi yazmistim yine guzel bir tiras verdi. boynuz sapina aftershave in kokusu sinmis. demekki bulundugu ortamin kokusunu icine cekiyor. arko sabuna diger sabun ve kremlerden sira gelmiyordu 7. ayin sonunda bitirdim nihayet simdi scuttle ima derby sabun basacagim.
(29/05/2012, Saat: 22:51)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 300tpja.jpg

sheffield i 200grite surtup agzini bozduktan sonra adam ettigimi yazmistim yine guzel bir tiras verdi. boynuz sapina aftershave in kokusu sinmis. demekki bulundugu ortamin kokusunu icine cekiyor. arko sabuna diger sabun ve kremlerden sira gelmiyordu 7. ayin sonunda bitirdim nihayet simdi scuttle ima derby sabun basacagim.

hocam merhaba,
bu scuttle in neresine sabun basılıyor onu bir konuda anlatabilir seniz cok memnun olurum resimlerle.

nereden aldınız memnun musunuz nasıl kullanılır cok merak ediyorum

evet anlatanlar olmus youtube ama kullananlar tartısırsa hos olur ogreniriz hocam.
Tabac
Slim
Permasharp
Yves Rocher AS

Tabac'ı özlemişim vallahi akşam akşam harika bir tıraş Smile
Merhaba,

eshave verbana lime tıraş kremi
Vie-Long at kılı fırça
EJ Chatsworth
Super iridium (5)
Fa Caribbean Lemon Kolonya
Dior Homme Sport EDT

77hgl.jpg

İyi günler!
(30/05/2012, Saat: 21:50)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Merhaba,

eshave verbana lime tıraş kremi
Vie-Long at kılı fırça
EJ Chatsworth
Super iridium (5)
Fa Caribbean Lemon Kolonya
Dior Homme Sport EDT

77hgl.jpg

İyi günler!

fotograflarina bayiliyorum. bunlari goren kesin geleneksel tirasa baliklama girerSmile
Çok teşekkürler!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,584 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,283 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,768 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,212 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,026 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: