RAZORUS.com - Erkek Bakım ve Tıraş Ürünleri

Günün Tıraşı (SOTD)
(11/01/2017, Saat: 22:22)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 157oeat.jpg

Sıhhatler olsun üstat şahane ekipmanlar çok güzel foto . Ayrıca yumurta fırça ışıldıyor .

Taş makas kağıt dostillion
ee biz ışıldasın diye aldık onu Smile eyvallah
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(11/01/2017, Saat: 22:22)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 157oeat.jpg

Sıhhatler olsun
Enfiye iyidir, kışın HDT iyi gidiyor,
arada pipo da olmazsa olmaz
Latakya ve iyi bir briar varsa..

3f501be865f9ad86b464941024602ebd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
(11/01/2017, Saat: 23:18)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun
Enfiye iyidir, kışın HDT iyi gidiyor,
arada pipo da olmazsa olmaz
Latakya ve iyi bir briar varsa..

Tesekkurler.Schmalzler benim en sevdigim ama burnum cok anlasamadigi icin boyle arada aliyorum komsum. Toasted elbette iyidir Wink
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
8yuhr8.jpg
Sabunu koymadım bile
(12/01/2017, Saat: 02:35)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8yuhr8.jpg
Sabunu koymadım bile

Sıhhatler olsun üstat. Kullandığınız yağ tıraş öncesi mi? Ayrıca sanki watsons ın ürünü mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Selamlar @DeaKeN komşum, teşekkür ederim. Tahmininiz doğru, yağı Watsons'tan aldım, yanılmıyorsam 5-6 lira bir fiyatı vardı. Üzerinde hem sakal bakım yağı olarak hem de tıraş öncesi yağ olarak kullanılmaya uygun olduğu yazıyor. Sakallarım orta gürlükte fakat sert ve hemen hemen yüzüme paralel olacak kadar yatık, xtg kesimde bile tahrişe çok açık bir sakal tipim var. Yağ kullanmak faydalı olur diye düşünüp ama kendi şehrimde de bulamadığım için nasıl olsa yağ yağdır deyip loreal extraordinary facial oil almıştım bu amaç için üretilmiş olmasa da ve faydasını görmemiştim. Bu ürünü görünce Watsons' ta hemen atladım. İçeriklerini karşılaştırınca kullanılan doğal yağların tamamen farklı meyvelerin yağları olduğunu ve Watsons yağın içinde meyve yağları dışında başka maddeler de olduğunu gördüm. Öbür yağ cilt tarafından emilirken bu yağ az emiliyor, o emilen kısım yüzü yumuşatıyor ve nemlendiriyor, emilmeyen kısım ise yüzün üzerinde koruyucu bir tabaka olarak kalıyor. Aletin kayganlığının arttığını bariz olarak fark ediyorsunuz, tıraş sonrası nemlendirmeye de çok katkısı oluyor. Kokusunu tarif etmek için çok cahilim ancak ferah ve erkeksi olduğunu söyleyebilirim, Watson's aftershave kokusunu seven birisi bunu da sevecektir. Başka bir markanın tıraş öncesi yağını kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum kusuruma bakmayın. Sağlıklı tıraşlar dilerim.
(12/01/2017, Saat: 15:22)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar @DeaKeN komşum, teşekkür ederim. Tahmininiz doğru, yağı Watsons'tan aldım, yanılmıyorsam 5-6 lira bir fiyatı vardı. Üzerinde hem sakal bakım yağı olarak hem de tıraş öncesi yağ olarak kullanılmaya uygun olduğu yazıyor. Sakallarım orta gürlükte fakat sert ve hemen hemen yüzüme paralel olacak kadar yatık, xtg kesimde bile tahrişe çok açık bir sakal tipim var. Yağ kullanmak faydalı olur diye düşünüp ama kendi şehrimde de bulamadığım için nasıl olsa yağ yağdır deyip loreal extraordinary facial oil almıştım bu amaç için üretilmiş olmasa da ve faydasını görmemiştim. Bu ürünü görünce Watsons' ta hemen atladım. İçeriklerini karşılaştırınca kullanılan doğal yağların tamamen farklı meyvelerin yağları olduğunu ve Watsons yağın içinde meyve yağları dışında başka maddeler de olduğunu gördüm. Öbür yağ cilt tarafından emilirken bu yağ az emiliyor, o emilen kısım yüzü yumuşatıyor ve nemlendiriyor, emilmeyen kısım ise yüzün üzerinde koruyucu bir tabaka olarak kalıyor. Aletin kayganlığının arttığını bariz olarak fark ediyorsunuz, tıraş sonrası nemlendirmeye de çok katkısı oluyor. Kokusunu tarif etmek için çok cahilim ancak ferah ve erkeksi olduğunu söyleyebilirim, Watson's aftershave kokusunu seven birisi bunu da sevecektir. Başka bir markanın tıraş öncesi yağını kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum kusuruma bakmayın. Sağlıklı tıraşlar dilerim.

Komşum yorumun için çok teşekkürler. Bence çok yeterli bir açıklama oldu. İlk fırsatta watsons mağazalarına bakacağım. İyi günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
2gui1ll.jpg ilk ustura tıraşımı bekliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Askerin Sakal Tıraşı HardCoder 53 22,157 19/09/2017, Saat: 18:37
Son Yorum: rating
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz bayercy 70 31,086 05/09/2017, Saat: 20:54
Son Yorum: Kerkenez
  Oglumun ilk tirasi korgunv 20 14,752 24/05/2017, Saat: 23:36
Son Yorum: KlasikTıras
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Kerkenez 184 57,483 12/04/2017, Saat: 23:08
Son Yorum: alp_er
  Günün Tıraş Sabunu bayercy 24 5,785 14/12/2016, Saat: 11:41
Son Yorum: Monarch
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 142 78,017 27/08/2016, Saat: 10:16
Son Yorum: Monarch
  Banyo Tıraşı ferhat1905 51 28,096 01/08/2016, Saat: 22:09
Son Yorum: FurkanY
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 7 6,719 04/07/2016, Saat: 16:27
Son Yorum: Niko

Konuyu Okuyanlar: Mtopay, 7 Ziyaretçi