Günün Tıraşı (SOTD)
(18/09/2012, Saat: 17:11)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/09/2012, Saat: 17:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kartuşun avukatı yine genclerin aklını çelmeye çalışıyor
Alfred kadar olamadın üstadım Smile

Bu forumda herkes cin gibi. Angel

Kimse kimsenin aklını çelemez. Smile

Alfred'in selamı var, vakti varsa buyursun gelsin hem bir kahvemi içer hem de ona usturayı nasıl kullanması gerektiğini öğretirim diyor. Korkacak bir şey yokmuş.Big Grin

Alfred geçenlerde benden civa ve siyanür istedi sebebini sordum anlatmadı bir şeyler dedi anlamadım sanki sentetik fırçası daha alınmamış mı vs vs
(18/09/2012, Saat: 17:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/09/2012, Saat: 17:11)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/09/2012, Saat: 17:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kartuşun avukatı yine genclerin aklını çelmeye çalışıyor
Alfred kadar olamadın üstadım Smile

Bu forumda herkes cin gibi. Angel

Kimse kimsenin aklını çelemez. Smile

Alfred'in selamı var, vakti varsa buyursun gelsin hem bir kahvemi içer hem de ona usturayı nasıl kullanması gerektiğini öğretirim diyor. Korkacak bir şey yokmuş.Big Grin

Alfred geçenlerde benden civa ve siyanür istedi sebebini sordum anlatmadı bir şeyler dedi anlamadım sanki sentetik fırçası daha alınmamış mı vs vs

Sen de mi Brütüs, Öyleyse Öl Sezar Sad
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@ihtilaf:
Üstad şahane derleme yapmışsın ellerine sağlık. Hepsini inceliyorum.

@Fallschirmjäger:
Bu videoyu izlemiştim ama şimdi daha dikkatli izledim. Arko kısmını kaçırmışım. Tekniği aynen uygulayacağım, teşekkürler.

@mancho:
Hevesimi kırmayın Big Grin DE tıraşta kararlıyım. 3 bıçaklı, 5 bıçaklı her tipte aleti senelerce kullandım ama en acemi DE tıraşım bile onlara oranla daha temiz ve keyifli. Canım çok tatlı olmasına rağmen kesiklere aldırmayacak kadar keyif alıyorum. Umarım böyle sürer.
Sizi de tekrar kazanmak lazım Smile
(18/09/2012, Saat: 18:54)AttilaBleda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mancho:
Hevesimi kırmayın Big Grin DE tıraşta kararlıyım. 3 bıçaklı, 5 bıçaklı her tipte aleti senelerce kullandım ama en acemi DE tıraşım bile onlara oranla daha temiz ve keyifli. Canım çok tatlı olmasına rağmen kesiklere aldırmayacak kadar keyif alıyorum. Umarım böyle sürer.

Hevesinizi kırmıyorum, size sinek kaydı tıraşlar dilerim.Smile

Ben unumu eledim, jiletlerimi takas ettim Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Jiletler takasa girdide makine ne oldu hocam? Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
teknikleri anlayıp ,fırça ve sabun konusunu kavrayıp
89 alet alın sonra slim yada progress deneyin

(18/09/2012, Saat: 18:54)AttilaBleda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf:
Üstad şahane derleme yapmışsın ellerine sağlık. Hepsini inceliyorum.

@Fallschirmjäger:
Bu videoyu izlemiştim ama şimdi daha dikkatli izledim. Arko kısmını kaçırmışım. Tekniği aynen uygulayacağım, teşekkürler.

@mancho:
(18/09/2012, Saat: 19:02)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletler takasa girdide makine ne oldu hocam? Smile

R 89 DE aletle kazakların tiftiklerini kesiyorCool
usturayla da elma soyuyor Smile
bir sürü talibi çıktı o makinenin de satmadı hocamız Smile
Yakında o konudada bir atılım bekliyoruz. Jiletler gittikten sonra makine ne işe yarayacak Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
jiletsiz tıraş oluyor,üstadımız bize özendiği için Smile
ilk önce kartuşla 8 perde tıraş sonra da geleneksel olsun diye DE aletle 2 perde ama tüm teknikleri kullanıyor ; strop BB j hook vs hepsiniTongue

(18/09/2012, Saat: 19:15)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakında o konudada bir atılım bekliyoruz. Jiletler gittikten sonra makine ne işe yarayacak Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,562 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,275 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,554 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,764 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,207 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,026 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: