Günün Tıraşı (SOTD)
Detay Üstadım,
Şemsiye formu normal mi,loft nedir ?
Biraz garipsedim
Caz eşliğinde,

Kiehl's Facial Fuel Energizing Yüz Temizleme Jeli
Mühle R89
Polsilver SI (5)
The Body Shop Sentetik Tıraş Fırçası
Palmolive Classic Tıraş Kremi
Williams Aqua Velva Ice Blue Tıraş Losyonu
Kiehl's Razor Bump Relief

İki düz, bir çapraz perde tıraş oldum. The Body Shop'ın sentetik kılı fırçasını yolculuklar için aldım, yine de performansını görmek için deneyeyim dedim. Aslında yumuşak bir fırça, öte yandan yüzde dairesel hareketlere izin vermiyor pek. Doğal kıllı fırçaları tercih ederim şahsen.

Palmolive'in tıraş kremi bence yerli ürünlere göre daha önde, nemlendiriciliği ve koruyuculuğu hiç fena değil. Speick'ın kremini daha çok sevdim yine de. Aralarında ciddi kalite farkı var.

Williams Aqua Velva Ice Blue'nun bayağı eski bir şişesini ise bir kuaförler için ürünler satan bir dükkanda buldum. Kokusu pek hoşuma gitmese de, performansı ve ferahlatıcılığı gayet yeterli bence. Hoşuma gitti. Sahte değilse tabii. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
makina Merkur 11c. bence cok uysal makina. dertsiz, tahrissiz bir tiras oldu.

444 fotografa eklemeyi unuttum. onsuz olmaz!!! Wink

15ryt0l.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Tobs avakado
Gillette Black beauty
Personna blue
Fs 24
Sap
444

Personna jilet muazzam konforlu ve keskin geldi bana çok beğendim. Tıraş sonrası 444 uyguladım 2. Kez kullanıyorum serinletme hissi fena değil ama kremsi yogun yapısı dolayısı ile elde ve yüzde yapışık bir hissiyatı var özellikle ellerim yapis yapis kaldı tekrar ellerimi yıkamak zorunda kaldım. Bence proraso pre&post kremin olduğu yerde çok is yapmaz proraso daha etkili bir serinlik sağlıyor ve kokusu muhteşem o Vintage hissiyatida cabası.
Tipsol artık Personna blue aramaya başlar Smile
Olabilir komşu elimdeki Polsilver bitsin bir 100 lük düşünebilirim oldukça beğendim jileti.
Permasharp
merkur futur
semouge 1305
paşabahçe iğde kolonyası
l'occitane cade balsam
Ali Bıyıklı Şap
ve Tabac

İlk defa tabac kullanıyorum ve benim için vazgeçilmezler arasına girdi. Hem kokusu benim için gayet normal hem koruyuculugana bayıldım hemde bence performansı harika okuduğum kadar varmış. Ayrıca futurla her tıraşım harıka oluyor 2 perde 4 ayarda tıras oldum cok ıyı oldu hala ej de89 da bu kadar rahat tıraş olamıyorum hem futurda hiç tahriş olmazken ej de89 da hafif yanma olabiliyor bazen. Ben boyuta bağlamaya başladım bu durumu bır tane r89 grande alıcam bırde onu denemek ıstıyorum
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Astra Yeşil
Ej DE89 Barley
Arko Sabun
The Bluebeards revenge badger fırça
alı bıyıklı sap
444 balsam
paşabahçe iğde kolonyası

Oldukça iyi bir tıraş oldu tahrişsiz üç perde ferah ve keyifli ..
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Ben Merkur 11c ile ikinci tirasimi oldum. Cok mild bir alet. Tahris yok Kesik yok.

201305281219qfm7gl1oa.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Mühle R89
Wilkinson Sword DE Jilet
Omega 80005
Cella
Nivea For Men Skin Energy After Shave Splash
Kiehl's Razor Bump Relief

Final dönemimde, sadece rehabilitasyon amacıyla olduğum, keyifli ve tahrişsiz bir tıraştı. Çok yakın bir tıraş olduğunu söyleyemem. İki perdede bitirdim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,596 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,286 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,773 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,213 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: