Günün Tıraşı (SOTD)
deVille hocam sıhhatler olsun,
Scuttle yeni galiba, gayet güzel,
keyifli tıraşlar.
dostum scuttle değil aslında evdeki züccaciyeyi birleştirerek yaptım:
seramik sarmısak ezmek için yapılmış havan (sarmısak ezmeyi bırakın tombi bile ezilmez kırılır) ile 3,50 TLlik tıraş tası birbirlerine uydu ve böylece scuttleım olmuş oldu. porselen kap biraz daha hacimli böylece sıcak suya yer kalıyor.
Keşke direk mobilden foruma foto yükleme şansımız olsaydı o zaman hayat daha eğlenceli olurduSmile
(26/06/2013, Saat: 01:39)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke direk mobilden foruma foto yükleme şansımız olsaydı o zaman hayat daha eğlenceli olurduSmile

ben o işi şöyle yapıyorum:

1. tapatalkı yüklüyoruz (ipad app ücretli)
2. tapatalkın desteklendiği bir foruma üye oluyoruz.
3. o foruma post eder gibi resim yüklüyoruz [IMG]...[IMG] kodlu kısmı kopyalayıp safariden açmış olduğumuz geltir mobil sürümdeki yazacağımız yapıştırıyoruz ve ta---daaaaa
(26/06/2013, Saat: 11:55)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Personna Precision dışında herşey çok güzeldi...

Nerden buluyorsun öyle jiletleri,derby neyine yetmiyor...Big Grin
Merkur 37c hd
Semouge SOC 2
Feather
Arko Sensitive
Ali Bıyıklı Sap
Paşabahçe iğde

Biraz tahriş yaşadım onun haricinde iyi bir tıraştı slant makineyi ilk kullanışım belki ondan belkide iş yaşamımdaki stresten işe gitmek istemedim ondan olmuş olabilir. Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Kiehl's Facial Fuel Energizing Face Wash
Mühle R89
Beyaz Rapira Super Stainless (1)
Omega 80005
MWF
Rebul For Men Hassas Ciltler İçin Tıraş Kolonyası
Nivea For Men Cool Kick After Shave Balsam

Beyaz Rapira harika, MWF harika... Bu Rapira'lar, pembe ambalajlılardan çok daha iyi gerçekten. Özgün Abi'nin (Lord Sparhawk) övmesi boşuna değilmiş. Son derece keskin ve konforlu. Pembe Rapira ise son derece konforsuz bir ürün.

MWF'yi rahatça köpürttüm Mantic'in videosundaki yöntemi kullanarak. O yüzde köpürtmüştü, ben ise tasta köpürtmeyi tercih ettim. nemlendiriciliği ve koruyuculuğu muazzam. Tabac'la birlikte kullandığım en iyi sabun. Arkalarından da Cella ve L'Occitane Cade geliyor.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Bu beyaz Rapiraları nerede bulabiliriz, denemek isterdim.
Mühle R89
Semouge SOC II
Edwin Jagger Lime
Gillette Sarı
Ali Bıyıklı Sap
Paşabahçe iğde
444 Balsam

Boğazımda rapiradan kalma sivilceler var o bölge hariç iyi bir traş oldu. Mühle R89'u yeni aldım ej de89 barley ile karşılaştırayım hemde yedeklemiş olurum diye yakında ikisi arasında net bir karar vermeyi umuyorum Smile

Bu arada limon kokusu sevenler bu kremi mutlaka denesinler edwin jagger güzel bir krem yapmış gerçekten
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Merkur 37c hd
Gillette Sarı
Semouge 1305
T&H Lavander
Paşabahçe iğde
444 balsam

Ben mu makineye alışamadım sanırım. Tahriş oluyor gerçi daha ikinci tıraşım ama bakalım biraz daha zamana ihtiyaç var. T&H sabundan son derece memnun kaldım.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,882 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,466 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,214 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,405 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,585 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,842 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,311 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,043 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: