Günün Tıraşı (SOTD)
MWF
FS Fırça
Astra
Slim 2-3
Yves Rocher Aftershave.

Astra gerçekten güzel jilet ama tam kararımı veremiyorum permasharpa kıyasla.İnatla son favorim Rapirayı hala deneyemedim yeni ürünler geldiğinden beri merak ediyorum nasıl olacak,permasharpa iyice alıştım..

Bu arada şap kullanayım dedim yine ilk kez yeni ürünlerden sonra şansa bakınki şap kaybolmuş kısmet olmadı Big Grin
(03/03/2012, Saat: 15:33)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF
FS Fırça
Astra
Slim 2-3
Yves Rocher Aftershave.

Astra gerçekten güzel jilet ama tam kararımı veremiyorum permasharpa kıyasla.İnatla son favorim Rapirayı hala deneyemedim yeni ürünler geldiğinden beri merak ediyorum nasıl olacak,permasharpa iyice alıştım..

Bu arada şap kullanayım dedim yine ilk kez yeni ürünlerden sonra şansa bakınki şap kaybolmuş kısmet olmadı Big Grin

astra mavi ile permasharpın kesinlikle aynı oldugunu
yeşilinde permasharpın platin kaplısı oldugunu
dusunuyorum

deneyimlerimde bu yonde

aynı fabrıkanın uretımı urunler artık sonucta
ambalaj aynı
uzerlerındekı baskı aynı

birinin 100 adedi 25 30 tl
birinin 10 15

dusunmeye bile gerek yok Smile

rapirada sans ısı ınanılmaz sahtesi var pıyasada
hic kesmeyeninden orjinalindende iyi olanlarına Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bende ilk deneyimimden sonra astra başlığına bu fikri belirtmiştim çok benzer bulduğum yönünde.Ama jileti elime aldığımda fark var kalınlık ve renk olarak bilmiyorum snamıyorumki aynı olsun sonuçta 7 oclockta aynı fabrika ya da aynı fabriakdan çıkan çok benzer ürün var.Ama yakın ürünler olduğu doğru..
sahte perma-sharp çin malı
na bugun usturada tek kullanımlık olarak
şans vereyim dedim onuda başaramadı

pazar günü berbat tıraş... Sad
(04/03/2012, Saat: 17:16)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sahte perma-sharp çin malı
na bugun usturada tek kullanımlık olarak
şans vereyim dedim onuda başaramadı

pazar günü berbat tıraş... Sad
Geçmiş olsun diyelim o zaman.
Az sonra futur tıraş videomu yayınlayacağım yeni bir başlık altında mı yayınlasam ki?
Çok teşekkürler

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36
burada yeni başlık olarak açarsanız
videolar bölümü açıp videoları orada toplayabiliriz

arada kaynamış olmaz emek harcadıgınız videolarınız.
hakkında konuşma şansıda elde etmiş oluruz
aslında bu kısım sadece üyelerin girişine uygun hale getirilse insanlar daha cesur olabilirler. kendi adıma konuştum Smile
(04/03/2012, Saat: 17:42)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36
burada yeni başlık olarak açarsanız
videolar bölümü açıp videoları orada toplayabiliriz

arada kaynamış olmaz emek harcadıgınız videolarınız.
hakkında konuşma şansıda elde etmiş oluruz
Merkur 38c
Permasharp
Floid
TOBS rose

Floid'i ilk defa kullandım. Connaught'tan sample olarak söylemiştim. Hoşuma gitti. Tam tarif edemiyorum kokusunu ama erkeksi olmasına rağmen altta çok hafif bir çiçeksi bir koku var. Çiçeksi dediysek yanlış olmasın fahrenheit'ın çiçek kokusu gibi. Çok alttan ve hoş, ferah. Yalnız tahriş varsa yakar gibi duruyor, onu söyliyeyim.
TOBS rose u da baya tuttum ilk etapta. Bu da sample'dı, biraz daha kullanayım bakalım ne olacak.
slantı koyuyorsunuz fotograflara. gözüm kalıyor valla Smile
(05/03/2012, Saat: 13:39)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek istersen Pm At bana adresini Benim Slantı göndereyim dene şöyle bir hafta falan beğenirsen sende alırsın .. Ben çok beğendiğim için hep elimin altında, kullanımı kolay tıraşı konforlu daha ne isterimki...

Teklifiniz için teşekkür ederimBlush. Pm yolladım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,645 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,436 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,203 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,325 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,791 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,238 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,029 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: