Günün Tıraşı (SOTD)
R41
Gillette 7 o'clock sarı (3)
Erasmic kase
LS26
Dandik plastik çikolata kasem
Rebul AS hassas
Rebul AS balsam yine hassas ciltler için

Bugün biraz Arko ürünlerinden aldım, Rebul ürünlerini de görünce attım sepete. Balsam öyle vıcık vıcık değil, kolay emiliyor ve çok az kullanmak yetiyor. Kolonyasının kokusu sıradan bir koku, bir numarası yok, idare eder. Güzel ürünler sevdim. Fiyatlarına göre gayet iyiler.

Erasmic beni yine hayal kırıklığına uğrattı. Çok güzel köpürüyor, o kadar başka bir özelliği yok. Ha, o köpük de yüze uygulayınca sönüyor bu arada. Ne kayganlık var, ne nemlendirme, ne de başka bir şey. Bizim arko bundan iyi bence.

7 o'clok üçüncü traşını çıkardı ama biraz çekiştirdi, biraz da körelme vardı belli. Dördüncüye gerek yok, atık kutusuna Wink.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Progrees
1305
Perma
Cella
Bebak
Şap

Ej de89
Astra yeşil
Arko krem maximum comfort
Lider
Şap
Nivea sensitive balsam
(07/12/2013, Saat: 20:02)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uby8u8es.jpg
Geleneksel tıraşa başladığım günden beri ilk kes tersten tıraş oldum. Ve inanılmaz konforlu bir tıraş oldu. 34C nin kontrolü tıraşı oldukca guzel. Su an suratıma aşağıdan yukarı dogru dokunuyorum tek bir sakal koku yok pamuk pamuk Smile

Arkadaslar update yapıyorum, dun bu satirlari yaZdiktan sonra ise gittim 3-4 saat sonra suratımda yanma ve tahris hissettim. Sonrasında Şiddetini kesmedi. Gece suratımı yastığa koyarken batma hissettim ve rahatsızdi. Bu sabah hala cok rahat değildim ve once sakala nivea ile masaj yaptım sonra sıcak kopuk ile tek perde tıraş oldum. Yani tıraş olmama imkanım olsa olmazdım. Sonuc tersten almayalım alanları uyaralım Smile yani en azından sakallar benimki gibi sık ve sert ise almamakta fayda varmış.
e mail adresim tipsol@me.com
(09/12/2013, Saat: 00:05)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol;Ustadim geçmiş olsun.Bugün ben de boynumun altında iki defa denedim.Yemedi.Biraktim.İki perde düz yeter de artar bana dedim. Wink

Yok zaten inanın gerekte yok, aslında bende yapmazdim ama duş iyi hazırlık falan suratım yumascikti denedim ve hiç rahatsız olmadım tıraş esnasında ama sonradan çıktı.
Ters çaprazdan girip de sıkıntı yasadiysaniz hassasiyet var demektir. Yok aşağıdan yukarı almayı deneyip hüsrana ugradiysaniz şaşırmadim.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Yillardir tersten tiras olurum, askerde olmayi biraktim cunku tersten olunca her gun tiras olacak kadar cikmamis oluyordu. Askerden dondukten sonra alismakta zorluk yasasam da bir sure sonra tekrar alistim.

Bence terse alismasi lazim sakalin da yuzun de.

Bu arada gunun tıraşı :
Edwin Jagger - DE89
Gillette - 7 O'clock SharpEdge
Proraso - Sandalwood bowl krem
Iha şap
Rebul after shave
Arko sesitive tıraş sonrası krem

Proraso ile ikinci tıraşım. Sanırım bu kez kıvamlı bir köpük hazirlayamadim. Kayganlastirmada sıkıntı vardi dolayısıyla biraz tahrişli bir tıraş oldu.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
(09/12/2013, Saat: 02:26)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ters çaprazdan girip de sıkıntı yasadiysaniz hassasiyet var demektir. Yok aşağıdan yukarı almayı deneyip hüsrana ugradiysaniz şaşırmadim.

Asagidan yukari üstadım , yaptık bir çılgınlık
Kanırtmak sağlıklı bir hareket değil. yaziktir
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Merkur Vision
Perma
i coloniali
SOC II
Floid
Kiehl's Razor Bump Relief
Ali Bıyıklı Şap
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,882 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,578 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,295 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,917 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,744 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,964 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,509 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,064 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: