Clubman Pinaud Aftershave
(24/11/2019, Saat: 23:06)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89 komşum 4. ayda yazmış bir daha ses çıkmamış. Ürünler elinize ulaştı mı acaba?

Bir viskisever olarak aşağıdaki ürünü merak ediyorum;

https://www.amazon.co.uk/Clubman-Pinaud-...209&sr=8-1

Gerçi fiyatı da iyi bir single malt fiyatı ama...

Ulasti, klasik kokularin biraz modernlesmis hali.
Klasik kokulari seviyorsaniz, hosunuza gidebilir.
Kokulari kalici ama biraz agir.

Fiyatlari cok uygun (liste fiyatlarinin yuzde 25 altina aliyorum promo25 kodu ile):
https://www.1beauty.us/clubman-reserve-g...10375.html
Gent's gin: $5.90

https://www.1beauty.us/clubman-reserve-w...-9210.html
Whiskey Woods: 13*0.75 =$9.75
teşekkür ederim değerlendirmeniz için. verdiğiniz site amerika sitesi sanıyorum. whiskey woods as'in içinde alkol olduğundan amerika dışına posta ile gönderimi yasak gibi bir şey okumuştum. doğru mudur? bu ürünü ingiltere'deki bir arkadaşıma göndersem yolcu beraberinde türkiye'ye getirebilir mi?
(25/11/2019, Saat: 00:24)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim değerlendirmeniz için. verdiğiniz site amerika sitesi sanıyorum. whiskey woods as'in içinde alkol olduğundan amerika dışına posta ile gönderimi yasak gibi bir şey okumuştum. doğru mudur? bu ürünü ingiltere'deki bir arkadaşıma göndersem yolcu beraberinde türkiye'ye getirebilir mi?

Bilmiyorum....
Ben olsam Ingilteredeki magazalardan alirdim.
https://www.theenglishshavingcompany.com...d.html?p=2
arkadaslar, kokulari bir yana, icerik olarak son derece zayif urunler. gecmiste gercekten populermis bu aftershaveler, ama gunumuzde kesinlikle fiyatlarini haketmiyorlar. abd'de berberler ve dedeler haric alan gormedim Big Grin kaldi ki ihtiyarlar da amazon'u "nerde o eski pinaud'lar" diye yorumlarla doldurmuslar.
(25/11/2019, Saat: 04:04)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar, kokulari bir yana, icerik olarak son derece zayif urunler. gecmiste gercekten populermis bu aftershaveler, ama gunumuzde kesinlikle fiyatlarini haketmiyorlar. abd'de berberler ve dedeler haric alan gormedim Big Grin kaldi ki ihtiyarlar da amazon'u "nerde o eski pinaud'lar" diye yorumlarla doldurmuslar.

Big Grin Big Grin Big Grin
Biraz tercih meselesi. Pinaudlarin yenileri biraz daha modernler. Ama genede klasikligini koruyorlar.
Arkadasin dedigine katiliyorum Brut, Floid, Pinaud vb. cevrenizden dede kokusu diye tepki gelebilir.
bir de hipster'lar var simdi bunlara takilan Big Grin sarma sigara ve cep saati gibi modasi gecmis tras urunlerine de merak sardi bazi gencler, ama cogu tras olmuyor Big Grin
(25/11/2019, Saat: 04:04)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar, kokulari bir yana, icerik olarak son derece zayif urunler. gecmiste gercekten populermis bu aftershaveler, ama gunumuzde kesinlikle fiyatlarini haketmiyorlar. abd'de berberler ve dedeler haric alan gormedim Big Grin kaldi ki ihtiyarlar da amazon'u "nerde o eski pinaud'lar" diye yorumlarla doldurmuslar.
Kokusunu belki sevenler vardir, tercih meselesi, ama icinde faydali hicbir sey yok: SD Alcohol 40, Water, Fragrance (Parfum), FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, D&C Red 33, D&C Green 5

En basitinden Proraso bile Pinaud'larin yaninda parliyor: Alcohol Denat, Aqua (Water/Eau), Glycerin, Parfum (Fragrance), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Limonene, Linalool, Coumarin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, CI 42090 (FD&C Blue No.

Hatta ben bizim Arko Men Tras Kolonyasi serisini bile Pinaud'a gozum kapali tercih ederim.
Teşekkür ederim ilginen, yorumlarını yapan komşularıma. Sanırım bu yorumlardan sonra koklayıp hoşuma gitmeden bu ürünü almayacağım.

Viski esanslı olması cazip gelmişti yalnızca Smile
Bizim Arko sabun gibi klasik kokusu ile nostaljik tıraş keyfi. Belki yenilerin kokusu daha modern olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ölmemek elimizde değil ki bizim,                      
İyi yaşamamak beni tek korkutan.
Yeni serisi harika. Brandy spice vb olandan bahsediyorum! Ama cilt besleyiciliği 0. Parfümlü alkol bildiğin o bazı losyonlarda olan shea yağı cadı fındığı vb hak getire. Cildi kuru olanların balsam ile desteklemesi şart bence. Ya da nivea parfümsüz balsam alıp ikisini karıştırmak da iyi bir alternatif.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,920 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,609 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,923 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,707 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,884 01/06/2021, Saat: 00:07
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,925 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum 3RD1 6 3,523 18/04/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: 3RD1
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,354 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,622 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 18,034 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: