Mike's Natural Soaps
Komşular, yabancı forumlarda ve Facebook gruplarında çok methedilen bu sabunları deneyen var mı aramızda? MWF gibi lanolin içeriyor tıraş sabunları. Ve tamamen el yapımı üretiliyor.

Tins1.jpg
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(26/06/2013, Saat: 19:58)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular, yabancı forumlarda ve Facebook gruplarında çok methedilen bu sabunları deneyen var mı aramızda? MWF gibi lanolin içeriyor tıraş sabunları. Ve tamamen el yapımı üretiliyor.

Tins1.jpg

Ben de tüm serisi var komşum hangisini soruyorsun Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Yabancı forumlara bizim martin amcanın sabunlarından yollasak da akılları tutulsa Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Çok beğendiğim sabunlardır.Bende lemongrass, pine, hungarian lavender ve vetiver var.Pine'ı verdim 1-2 kişiye.Tamamen doğal içerikli,pahalı kokum yağı içeren,kokuları çok doğal, performansları ve köpük kıvamı çok çok iyidir, biraz valobraya benzetebilirim.Vetiver olan parfüm gibidir, traştan sonra nerdeyse saatlerce yüzünüzde çok keskin kokusu kalır, lemongrassın ise doğal limon kokusunu başka hiçbir sabundan alamadım henüz.Mike vetiver bitince kesinlikle yenisini alırım dediğim çok nadir sabunlardandır , şiddetle tavsiye ederim.
(26/06/2013, Saat: 20:02)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/06/2013, Saat: 19:58)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular, yabancı forumlarda ve Facebook gruplarında çok methedilen bu sabunları deneyen var mı aramızda? MWF gibi lanolin içeriyor tıraş sabunları. Ve tamamen el yapımı üretiliyor.

Tins1.jpg

Ben de tüm serisi var komşum hangisini soruyorsun Smile

Teker teker incelemelerinizi bekleriz komşum. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Floyd sorduğu zaman,''kullanan olsaydı daha önce çoktan konu açar şuradan aldım,eleştirisi şöyle böyle vs. anlatırdı'' dedim kendime...
Her aldığımızı yazıp,şuradan aldık vs. diyoruz.Gizemli olmak daha iyi galiba

Widescreen_Wallpaper-smile-and-be-cool.jpg
(27/06/2013, Saat: 09:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floyd sorduğu zaman,''kullanan olsaydı daha önce çoktan konu açar şuradan aldım,eleştirisi şöyle böyle vs. anlatırdı'' dedim kendime...

Verici değil alıcıyız biz...Smile Doğru aslında ben de bir başlık açabilirdim...
inceptum Üstadım,sizin ve onur98 yorumları çok kıymetli.
Esirgemeyin bizden Blush

vetiver kalmamış,zaten $ uçuyor Angry

(27/06/2013, Saat: 10:46)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/06/2013, Saat: 09:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Floyd sorduğu zaman,''kullanan olsaydı daha önce çoktan konu açar şuradan aldım,eleştirisi şöyle böyle vs. anlatırdı'' dedim kendime...

Verici değil alıcıyız biz...Smile Doğru aslında ben de bir başlık açabilirdim...
Sevgili komşular,

Ev zaten müze gibi bende. Aslında yazacağım çok değişik ürünler var ama biraz üşengeçlik biraz da işlerin yoğunluğundan fırsat bulamıyorum. Dilimin döndüğünce sizlerle paylaşacağım. [/align]
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Pine & Cedarwood olanından alayım diyorum ama sabun 14$ kargo 14.25$
Mike'a selam arko'ya devam

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 46,990 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  Mike's Natural Soaps Vetiver inceptum 13 18,817 13/08/2017, Saat: 21:50
Son Yorum: ohtararan
  Mike's Natural Lime merg 7 8,073 07/08/2017, Saat: 12:07
Son Yorum: onurcakmak
  Aurora Natural Skincare Cedarwood & Juniperberry Tıraş Sabunu ckeskin 9 9,559 15/04/2016, Saat: 10:47
Son Yorum: ckeskin
  Ginger's Garden Soaps Enigma Mehmet Kiraz 22 19,698 20/04/2015, Saat: 21:46
Son Yorum: kethuda57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: