Mitchells Wool Fat Sabun
(29/11/2012, Saat: 16:31)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/11/2012, Saat: 16:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aslında koruyuculuğu fena değildir. ben sadece içinde ne olduğu belli olmayan hayvansal içerikli bir sabun olduğu için sattım. geçen elime geçti evde bir yerde. karton kutusu vardı bir de. keşke onu da gönderseydim. hatırası olurdu sizde Smile
Saygılarmıla

Domuz olabilir diyorsunuz yani hocam. Smile

domuz değil koyun kullanmışlar.
en sevdiğim hayvandırSmile
hocam bundan emin misiniz? İki defa mail atmama rağmen bana cevap gelmedi MWFden..
Saygılarımla
(29/11/2012, Saat: 16:35)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: domuz değil koyun kullanmışlar.
yemesi de güzel oluyor koyunu da, emin iseniz mwf stoklayacağım, bize cevap vermediler.

(29/11/2012, Saat: 16:35)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/11/2012, Saat: 16:31)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/11/2012, Saat: 16:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aslında koruyuculuğu fena değildir. ben sadece içinde ne olduğu belli olmayan hayvansal içerikli bir sabun olduğu için sattım. geçen elime geçti evde bir yerde. karton kutusu vardı bir de. keşke onu da gönderseydim. hatırası olurdu sizde Smile
Saygılarmıla

Domuz olabilir diyorsunuz yani hocam. Smile

domuz değil koyun kullanmışlar.
Saygılarmıla

iyi olurdu aslında biliyorsunuz orjinal paket kutu takıntım var
sağlık olsun Smile
Arkadaşlar belki daha önce konuşulmuş olabilir ama ben bi bilgiye ulaşamadım ben bu sabundan stoklamayı düşünüyorum ama bu sabunların son kullanma tarihi oluyor mu ben bir paket aldım connashaving den ama üzerindeki ambalajda son kullanma tarihine ilişkin hiç bir açıklama yoktu.
(08/12/2012, Saat: 19:36)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar belki daha önce konuşulmuş olabilir ama ben bi bilgiye ulaşamadım ben bu sabundan stoklamayı düşünüyorum ama bu sabunların son kullanma tarihi oluyor mu ben bir paket aldım connashaving den ama üzerindeki ambalajda son kullanma tarihine ilişkin hiç bir açıklama yoktu.

Tarih için endişelenmeyin. 40 küsür sene önce üretilmiş sabunları bile sorunsuz kullananlar vardı B&B'da. Vintage shaving soap diye aratırsanız kaynak bulabilirsiniz.

Yalnız, üretimden kalkmadığı sürece bir sabunu ikiden fazla sayıda stoklamaya gerek yok. Hele ki MWF gibi sert sabunlar kolay kolay tükenmiyor.

Bir de, yeterli bütçeniz varsa porselen kaselisini alın veya sabunu koyacağınız sabunu iyi seçin. Benim bugün yaptığım gibi sabunu rezil etmeyin Big Grin.

Tabii bunlar benim düşüncelerim. Siz de kafanızda iyice ölçün tartın Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
teşekkürler blaster verdiğin bilgi için gerçekten de bu sabun öyle kolay bitecek gibi değil hergün traş olan birisiyim 1 ay oldu kullanmaya başlayalı ama hala gözle görülür bir azalma yok sabunda Smile ilk aldığımda siyah ahşap kabını almıştım ama hiç memnun kalmadım, bende ondan sonra evde bulduğum cam bi kaba sıkıştıra sıkıştıra bastım. Bu konuyuda soracaktım yeri gelmişken sorayım forumda bu sabun basma işiyle ilgili konu var orada baktım herkes çok uğraşıyor mikrodalga filan bense direk bulduğum kaba Allah ne verdiyse bütün gücümle bastırıyorum sığmazsa ikiye bölüyorum öyle koyuyorum kaplara, şekilli bi şey olmuyor ama yine köpürüyor Smile acaba ben mi bu sabunu kaba basma işini çok hafife alıyorum yoksa bilmeden sabuna zarar mı veriyorum bu konuda da bana yardımcı olursanız çok sevinirim Huh
(08/12/2012, Saat: 23:19)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler blaster verdiğin bilgi için gerçekten de bu sabun öyle kolay bitecek gibi değil hergün traş olan birisiyim 1 ay oldu kullanmaya başlayalı ama hala gözle görülür bir azalma yok sabunda Smile ilk aldığımda siyah ahşap kabını almıştım ama hiç memnun kalmadım, bende ondan sonra evde bulduğum cam bi kaba sıkıştıra sıkıştıra bastım. Bu konuyuda soracaktım yeri gelmişken sorayım forumda bu sabun basma işiyle ilgili konu var orada baktım herkes çok uğraşıyor mikrodalga filan bense direk bulduğum kaba Allah ne verdiyse bütün gücümle bastırıyorum sığmazsa ikiye bölüyorum öyle koyuyorum kaplara, şekilli bi şey olmuyor ama yine köpürüyor Smile acaba ben mi bu sabunu kaba basma işini çok hafife alıyorum yoksa bilmeden sabuna zarar mı veriyorum bu konuda da bana yardımcı olursanız çok sevinirim Huh

Yok dostum nasıl istersen bas. Ben bildiğin mutfak rendesiyle rendeliyorum mesela sabunu sonra alıp istediğim yere basıyorum çok kolay oluyor böyle.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
bende elle bastırarak kaba basıyorum arko dahil sert sabunları
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(08/12/2012, Saat: 23:47)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/12/2012, Saat: 23:19)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler blaster verdiğin bilgi için gerçekten de bu sabun öyle kolay bitecek gibi değil hergün traş olan birisiyim 1 ay oldu kullanmaya başlayalı ama hala gözle görülür bir azalma yok sabunda Smile ilk aldığımda siyah ahşap kabını almıştım ama hiç memnun kalmadım, bende ondan sonra evde bulduğum cam bi kaba sıkıştıra sıkıştıra bastım. Bu konuyuda soracaktım yeri gelmişken sorayım forumda bu sabun basma işiyle ilgili konu var orada baktım herkes çok uğraşıyor mikrodalga filan bense direk bulduğum kaba Allah ne verdiyse bütün gücümle bastırıyorum sığmazsa ikiye bölüyorum öyle koyuyorum kaplara, şekilli bi şey olmuyor ama yine köpürüyor Smile acaba ben mi bu sabunu kaba basma işini çok hafife alıyorum yoksa bilmeden sabuna zarar mı veriyorum bu konuda da bana yardımcı olursanız çok sevinirim Huh

Yok dostum nasıl istersen bas. Ben bildiğin mutfak rendesiyle rendeliyorum mesela sabunu sonra alıp istediğim yere basıyorum çok kolay oluyor böyle.

teşekkürler zorba58 güzel yöntemmiş özellikle üst kısmının düz olması için uygulanabilir bu sabun biterse bigün Smile yeni gelen sabunda bende böyle yapıyım. bu arada bu sabunu bitirebilen bi arkadaş varsa ne kadar sıklıkla traş olduğunu ve ne kadar ne kadar süre sonra bittiğini yazabilir mi? Smile alacak arkadaşlara fikir vermesi açısından. Gerçi forumda ki arkadaşların sabun koleksiyonlarını düşününce kimse sürekli bu sabunla traş olmuyordur ama bi şansımı deneyim belki vardır bir kişi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,796 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,041 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,478 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,656 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,345 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,757 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,568 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,495 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,948 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 357,098 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: