Mitchells Wool Fat Sabun
"bossyje" arkadaşımız vardı, yanlış hatırlamıyorsam 4 tane bitirmiş. Bu arada daha MWF ile tıraş olamadım ama kokusu çok hoşuma gitti.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Valla benim gibi aşırı hassas ciltli insanların çok fazla seçeneği yok Smile kokusu nasıl olursa olsun mecbur kullanıyoruz. Gıcık oluyorum istediği her sabunu kullanabilen insanlara Angel Smile
(09/12/2012, Saat: 00:00)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "bossyje" arkadaşımız vardı, yanlış hatırlamıyorsam 4 tane bitirmiş. Bu arada daha MWF ile tıraş olamadım ama kokusu çok hoşuma gitti.

Net 6 ay falan gider gün aşırı tıraş oluyorsanız.Sabun olarak halen en başta favorimdir.Şiddetle tavsiye ederim.Kokusuda bence çok güzel hafiftir.Benim bu sabunu köpürtemediğim ne fırça nede su var.Her ortamda net bir köpük alıyorum.sıcak su yardımcı oluyor tabiki.Ama sabunu küçücük bir kaba basıpta fırçanın rahat oynayamayacağı bir alanda kullanırsanız yüklemede,köpürtmede zor oluyor,sonuçta sabun sert bir sabun.
MWF siz ıslak tıraş olmaz Smile deneyin,bir kerede "aaa bu sabun zor köpürüyor" falan olmaz.Mutlak sizde hata vardır.Hem uygun fiyatlı refill olarak satılan üstün performanslı bir ürün bence.
(10/12/2012, Saat: 22:54)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught'ta şu an itibarı ile yok.2 tane yedek alayım dedim olmadı.Bir tane alabildim.Ebay'dan hesaplı.Kargo dahil 8.20 £.

lijunshaving önce tabaclar şimdi bu Smile Günlük kullanımda bir tanesi altı ay gitmiyor mu zaten mwf nin? Smile
(10/12/2012, Saat: 23:20)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/12/2012, Saat: 22:54)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught'ta şu an itibarı ile yok.2 tane yedek alayım dedim olmadı.Bir tane alabildim.Ebay'dan hesaplı.Kargo dahil 8.20 £.

lijunshaving önce tabaclar şimdi bu Smile Günlük kullanımda bir tanesi altı ay gitmiyor mu zaten mwf nin? Smile

Doğru söylüyorsunuz Hocam
Bence stok yapmaya gerek yok.Zaten uzun giden bir sabun.Bir deneyin memnun kalın sonra bir daha alırsınız.2 tane alsanız 1 sene gider,üstü var altı yok,ee tabiki 1 sene boyunca aynı sabun aynı koku bayar biraz.Yinede kendiniz bilirsiniz.
Tabi birde şöyle bir durum var.2. sini aldığım sabun yada krem çok azdır.Fakat benim sabun- krem dolabımın tek demir başı MWF.
Saygılar.
İlk defa kullandım MWF'i. Herşeyi iyi, güzel de, nemlendirmesi vasat geldi bana. İşe yarar bir balmla beraber kullanmazsam hayal kırıklığı olabilir benim için.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
bence lijun hocam için çok normal bi durum. kendisi hep yedekli çalışır Smile
şimdi gece rüyalarına girer o eksik kalan, alamadığı sabun. ya ingiltere ile ilişkiler bir anda bozulur da kargo gönderemez olurlarsa filan..her ihtimali dşünmek lazım Smile
eğer bu sabunda boğaz altı tahrişine çözüm olmasın karanlık tarafa geçeceğim.Confused tamam teknik fazla bastırmama vs vs önemli hepsini de yapmaya çalışıyorum ama bir türlü o tahrişi önleyemedim. Mancho üstat geliyorum, bekle.Kartuş tavsiyesi alabilirim Big Grin
(30/12/2012, Saat: 02:35)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda bilgili değilim ama yıllardır beni illallah ettiren bölge, boyun bölgem. Özellikle kışın, ama genel olarak her tıraş sonrası illalah derim, acısını fazla veya az çekmeye razı olurum...

Lakin yeni gelen EJ ile 2 gündür peşpeşe tıraş oluyorum, boyun bölgesi tertemiz olmasına rağmen acısı daha önce yaşadıklarım gibi kesinlikle değil, oldukça az... Belki de bu kadar hassasiyeti olan biri olarak el makine uyumu gibi konularda bi uyuşmazlığınız olduğunu düşünebilirsiniz. Gerçi ben hala bir makinenin jiletteki etkisinin nasıl bu kadar farkedebildiğini anlamış değilim...

merkur 34c WS ve Feather tto makinalarım var.Tahrişi genelde merkur ile yaşıyorum.sanırım baskıyı hala tam düzgün yapamıyorum ya da o bölgeden çok geçiyorum.ej de almakistiyorum ama alışverişlerimi yaptığım karşılaştırmalar sonucu daha ucuz fiyatveren connaught tan yapıyorum orada da ej yok maalesefUndecided ama bazen tek perde de hızlı iyi traş istiyorum.Sanırım gilette in reklamlara kanıyorum bu aralar Big Grin
geltir indirim kodu ve vergi indirimi ile traditionalshaving.co.uk daha ucuz olmalı.
Saygılarımla
(30/12/2012, Saat: 02:49)hbbsabuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merkur 34c WS ve Feather tto makinalarım var.Tahrişi genelde merkur ile yaşıyorum.sanırım baskıyı hala tam düzgün yapamıyorum ya da o bölgeden çok geçiyorum.ej de almakistiyorum ama alışverişlerimi yaptığım karşılaştırmalar sonucu daha ucuz fiyatveren connaught tan yapıyorum orada da ej yok maalesefUndecided ama bazen tek perde de hızlı iyi traş istiyorum.Sanırım gilette in reklamlara kanıyorum bu aralar Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 182,930 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,491 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 260,261 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 116,717 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 103,061 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 73,139 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,580 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,569 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 9,043 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 358,644 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: