Weleda After Shave Balsam
2cwrl9k.jpg

Bugün ilk defa kullandım komşularım. Son derece başarılı bir ürün. Organik malzemeler kullanılarak üretiliyor. Kokusu biraz değişik, akışkan bir ürün, ferahlatıcılığı da var. Besleyiciliği ise kullandığım ürünler arasında başa oynar.

Weleda, Speick'a benzer yapıda bir firma, benzer yapıda kozmetik ürünleri var. Ürünleri daha pahalı ama. Tıraş kremini ve bu ürününü aldım. Tıraş kremini kullanmaya fırsatım olmadı daha.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(12/08/2013, Saat: 01:50)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2cwrl9k.jpg

Bugün ilk defa kullandım komşularım. Son derece başarılı bir ürün. Organik malzemeler kullanılarak üretiliyor. Kokusu biraz değişik, akışkan bir ürün, ferahlatıcılığı da var. Besleyiciliği ise kullandığım ürünler arasında başa oynar.

Weleda, Speick'a benzer yapıda bir firma, benzer yapıda kozmetik ürünleri var. Ürünleri daha pahalı ama. Tıraş kremini ve bu ürününü aldım. Tıraş kremini kullanmaya fırsatım olmadı daha.

Güle güle kullanın üstad, fiyat nasıl ? krem çeşitleri var mı? krem yorumunuzu da bekleriz, sıhhatler olsun..
(12/08/2013, Saat: 01:52)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Güle güle kullanın üstad, fiyat nasıl ? krem çeşitleri var mı? krem yorumunuzu da bekleriz, sıhhatler olsun..

Komşum, teşekkür ederim. Tek tip tıraş kremi üretmişler. Ama genel kullanım için çeşit çeşit ürünleri var. Bu ürünü 11 Euro'ya almıştım yanlış hatırlamıyorsam, tıraş kremi de 4 Euro civarıydı sanırım.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(12/08/2013, Saat: 02:01)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Komşum, teşekkür ederim. Tek tip tıraş kremi üretmişler. Ama genel kullanım için çeşit çeşit ürünleri var. Bu ürünü 11 Euro'ya almıştım yanlış hatırlamıyorsam, tıraş kremi de 4 Euro civarıydı sanırım.

Kaliteli ürün, fiyatı gayet güzel, deneyeceğim. Çok tşk üstad..Sleepy
(12/08/2013, Saat: 02:16)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/08/2013, Saat: 02:01)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kaliteli ürün, fiyatı gayet güzel, deneyeceğim. Çok tşk üstad..Sleepy

Almanyada sıkça karşıma çıkıyor bu ürün ve marka , şimdi siz yazınca dikkatimi çekti , ilk gidişimde alıp deneyeceğim..
Bir süredir Weleda'nın Rasierwasser diye geçen aftershave'ini kullanıyorum.
İçerik olarak doğal ürün içeriği ile speick'a benzetebiliriz.
Koku olarak hoş bir kokusu var mı diye soracak olursanız hayır yok. Medikal bir kokusu mevcut ancak rahatsız etmiyor. Bir süre sonrasında gidiyor zaten.
Tıraş esnasında tahriş yaşadıysanız dindirme konusunda başarılı. Ben tahriş yaşadığımda genelde önce AS'i, kısa bir süre sonrasında da nemlendirici kremini kullanıyorum ve gayet memnunum. Kremi de küçük bir tüpte yer alıyor aynı locciatane'ın cade balsamı gibi. Çok az kullanmak yeterli. Aman aman yağlı bir hissiyatı yok, orta kararda diyebiliriz.

Almanya'da eczanelerde bulunabilir. Fiyatları speick'a göre daha pahallı ve kalite olarak bir adım da önde diyebilirim.
Weleda'nın tıraş kremini kullanmadım o yüzden speick krem ile karşılaştırma yapamayacağım.
Weleda nın balsamının kokusu zayıf, akılda kalıcı değil ama koku rahatsız edici değil. Ve yüzü rahatlatması derinden geliyor, yarım saat sonra rafine bir ferahlık veriyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,434 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,396 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,620 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,756 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,662 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Mühle Yabani İğde Özlü Balsam ekilic2 19 10,626 08/11/2020, Saat: 12:41
Son Yorum: onur7
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,173 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,079 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 48,884 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 35,802 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: