İstanbul bakirkoyden selamlar
(18/08/2013, Saat: 17:52)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz

Site sayesinde ingiliz siteleri bayram etti ki bu siteye kesinlikle host saglamali connaught, td vs. Orcun hoca da rahatlamali Smile

+1000

Her marka sadece bize değil, diğer ülke forumlarına da teşekkür mahiyetinde ufak hediyeler vermeli, hatta yerli markaların dahi bunu yapması gerek.

Bence çok kalitesiz bir sabun olan arkoyu bu forum öyle sattırdı ki, arko bir teşekkür hediyesi bile vermiş değil, derby sabun hem yüzünüzü ağartır, hem de gerim gerim germez..
(18/08/2013, Saat: 18:01)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/08/2013, Saat: 17:52)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz

Site sayesinde ingiliz siteleri bayram etti ki bu siteye kesinlikle host saglamali connaught, td vs. Orcun hoca da rahatlamali Smile

+1000

Her marka sadece bize değil, diğer ülke forumlarına da teşekkür mahiyetinde ufak hediyeler vermeli, hatta yerli markaların dahi bunu yapması gerek.

Bence çok kalitesiz bir sabun olan arkoyu bu forum öyle sattırdı ki, arko bir teşekkür hediyesi bile vermiş değil, derby sabun hem yüzünüzü ağartır, hem de gerim gerim germez..

Kesinlikle Smile
(17/08/2013, Saat: 23:16)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz, bakırköy' ün neresindensiniz?

Hosbulduk. Tesekkur ederim. Florya dayim.
Herkese cok tesekkur ederim. Tekrar hosbulduk. Foruma once uye olup sonra okuyanlardan degilim. Cok guzel bilgiler var. Birazdan merkur progress imi ve diger malzemelerimi de siparis edecegim. Saat forumundaki Akif arkadasimin sayesinde siteyi inceledim. Ogrenecegiz yavas yavas. 3-4 yil once Art of Shaving lavanta set almistim porsuk fircasi dahil. Fircamiz var diyelim, digerleri icin okumaya devam.
(18/08/2013, Saat: 18:42)sandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese cok tesekkur ederim. Tekrar hosbulduk. Foruma once uye olup sonra okuyanlardan degilim. Cok guzel bilgiler var. Birazdan merkur progress imi ve diger malzemelerimi de siparis edecegim. Saat forumundaki Akif arkadasimin sayesinde siteyi inceledim. Ogrenecegiz yavas yavas. 3-4 yil once Art of Shaving lavanta set almistim porsuk fircasi dahil. Fircamiz var diyelim, digerleri icin okumaya devam.

Merhaba Sandan. Siz yokken kulağınızı çınlattık Big Grin

Tüm konuları olduğu gibi bunu da kıyısından sabote eden şahsım adına tıraş zevkine hoşgeldiniz derim, jilet yahut makine seçimi için sorularınız olursa lütfen sorun, keyfi hep birlikte yaşayalım Smile
Ben çocukken florya da denize girmiştim. Şimdi nasıl aceba, o zamanlar çok güzeldi.

Akif üyelerimizden biri sanırım.

Mornetto forum kurallarını tekrar oku, madde 17 ve 19 u pürdikkat oku.
jws.gif
Floryada denizi tekrar kullanima actilar. Birkac senedir plaj faaliyette, ancak ben denemedim. Esim dogma buyume burali, o da eskiden girermis. Ben sonradan burali oldum. Bektasiye sormuslar, nerelisin diye; daha evlenmedim demis!
Sorulara gelince, Merkur progress alicam, baslik altindaki yazilari okurken bir arkadasimizin %11 geltir indirimiyle aldigini gordugum siteyi bulamadim veya dikkatimden kacti. Ustadlar soyleyebilir mi siteyi. Bir de Akif arkadasim Prorosa ve Cella tavsiye etti. Ucretinden bagimsiz olarak sabun, krem tavsiyelerinizi de beklerim. Tesekkurler
Shocked 
Proraso yazarken yanlis olmus. Taktir tehim hatasi icin kusura bakmayin
Başlangıç için,Taylor of bond street,MWF,proraso,cella,tabac,cyril r, sabun ve kremler uygundur.

Tabac,MWF,cella sabunlarda
kremlerde toobs avocado,jermy street,sandallwood forumda çok tutuluyor

% 12 indirim
http://www.geltir.com/thread-2042.html
Tavsiyeler icin cok tesekkurler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 829 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,334 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,494 14/04/2023, Saat: 13:39