Amaç Konforsa Hangisi?
connaught tan al. stick refill 125g 4£ bedava sayilir.

not : kokusu ya sev ya terket modunda, biraz seven pek yok. biraz da cildi kuruttuğu söylenir ama, benim favorimdir.

ne demiş atalarımız at, avrat, tabac. jws.gif
connaughtshaving için şöyle bir liste yaptım

Tabac Original Shaving Soap Stick Refill 100g
Cella Shaving Soap 150g (remove)
Bolzano Superinox Double Edge Blades
Gillette 7 O'Clock SHARP EDGE Stainless (RUS)
Feather New Hi-Stainless Platinum
Sabunlar için:

Tabac, MWF, Cella, bitkisel olarak da L'Occitane Cade ve I Coloniali Mango denediklerim içinde çok beğendiğim, öte yandan pahalı denebilecek ürünler. Ekonomik ürünlerden ise Speick ve Wilkinson Stick çok başarılılar. Proraso'ya da sempatim çok, nedendir bilmem. Smile

Kremler için:

TOBS (Avocado'yu denedim, müthiş), Speick ve Truefitt & Hill (Authentic NO. 10'i denedim, en ucuz versiyonu) iyi performans veren ürünler kanımca. Kişisel olarak sabunları tercih ediyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Tras aletine de bagli olarak performans degisiyor diyebiliriz.benim tecrubem;mwf,tabac ustura ve agresif de aletler ile super.mild aletlerle sanki biraz fazla kalinlar.cella,prorazo ustura ve agresif de aletler icin biraz zayif ama digerleri icin bicilmis kaftan.daha bu sabah cellayi progressin 5. ayarinda denedim. Ne bileyim,yuzde kopurtme yaptigim halde bile bana zayif geldi.
Tabac ve Tobs avacado...
mwf kullanıyorum kokusunuda çok seviyorum Big Grin Tavsiye ederim r41 ile traş olsanız bile traş sonrası sanki hiç traş olmamışsınız gibi yapıyor. Bende durum böyle sizde öyle olur veya olmaz orasını bilemem ama köpürtme işinide kolayca yapıyorum Big Grin 10 numara 5 yıldız bir sabun

Düşünün r41 ilk geldiğinde 3 perde traş oldum mwf sabun kullandım arko kullansaydım durum çok kötü olabilirdi sanırım Big Grin o 3 perdenin sonunda tahriş olmadı bıyık kısmında birazcık oldu
Mwf ve digerleri denmeli bende rüya gibi bir sabun
e mail adresim tipsol@me.com
tek kelımeyle MWF...tek gecerım...kaba kum,çim,uzun,kısa mesafe fark etmez SmileSmileSmile
(10/09/2013, Saat: 00:37)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tek kelımeyle MWF...tek gecerım...kaba kum,çim,uzun,kısa mesafe fark etmez SmileSmileSmile

Yağmur çamur, kar, sis, buzlu yol da fark etmez diyelim o zaman
e mail adresim tipsol@me.com
Sipariş geçmeden bu vurgu yapılaydı da onu da ekleseydik Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: