Blueness Balm
(21/06/2014, Saat: 23:12)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu balsamdan bu kadar memlun kalacağım aklımın ucundan bile geçmezdi Smile fakat kokusu olsun,cildi nemlendirmesi ve yumuşatması olsun benim çok hoşuma gitti.Ben beyaz olanını kullandım Allah'ın izniyle en kısa zamanda mavi olanından da kullanacağım. Herkese keyifli tıraşlar...

Üstadım mavi olan çok çabuk kuruyor yüzde, ince bir katman sürdüğünüzde yüze şap sürüldükten sonra yıkanmadan bırakılmış gibi bir his kalıyor yüzde. En azından kışın kullandığımda ben öyle hissettim. Belki de yaz için daha uygun bir üründür daha yazın denemedim.
Ama kokusu ferahlatılıcılığı güzel, alıp kullandıktan sonra mavi kutu hakkında yorumlarınızı bekleriz Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
(21/06/2014, Saat: 23:49)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım mavi olan çok çabuk kuruyor yüzde, ince bir katman sürdüğünüzde yüze şap sürüldükten sonra yıkanmadan bırakılmış gibi bir his kalıyor yüzde. En azından kışın kullandığımda ben öyle hissettim. Belki de yaz için daha uygun bir üründür daha yazın denemedim.
Ama kokusu ferahlatılıcılığı güzel, alıp kullandıktan sonra mavi kutu hakkında yorumlarınızı bekleriz Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
Yorumunuz için teşekkür ederim.Mavi kutulusunu yakın bir zamanda alıp kullancam İnşallah.Beyaz kutulusundan memnun kaldıktan sonra umarım mavi kutulusunda hüsrana uğramam Smile
Merak ettiğim bir üründü bugün mavi olanını denedim. Koku konusunda bence sınıfta kaldı. Arkadaşlar Tobs js e benzetmiş ama bence bu benzetme tobs a haksızlık olmuş. Bu ürünün kokusu bildiğiniz bol kimyasallı ucuz berber kokusu. Sürüldüğünde hafif bir ferahlık veriyor, hissiyat fena değil. Yüzde çok çabuk emilip kayboluyor ama kaybolduktan sonra cildde ne kadar nemlendirdiği tartışılır. Kokusunu sevenler ve tıraş sonrası hafif bir ferahlık isteyenler kullanabilir. Pek bana göre bir ürün değil. Gerçi 3 liralık üründen mucize beklememek lazım ama yakın fiyat aralığında fonex kullanıyorum ve bence bu üründen daha iyi. Onun da kokusu vasat (arko tıraş kolonyası kokusu gibi) ama bunun kadar yapay ve kimyasal değil, cildi toparlayıcı etkisini de hissediyorum. Belki de berberlerde bıktığım o ucuz koku sebebiyle ürüne önyargılı davranıyorum ama bunu hediye ettim ve tekrar alacağımı sanmam. 3 liralık bir ürün için ambalaj oldukça şık ve kullanışlı Smile
3.5 liraya beyazini aldim. Bakalim nasilmis Smile
http://geltir.com/thread-4812.html
Bugün berber toptancısından 12 TL'ye aldım. Dövizin de artışı balsam fiyatları uçtu resmen. En ucuz balsam 10 TL'den başlıyor. Bugün Blueness balsam aldım. Aldığım mavi renkli 200 ML olan bir ürün. Hiç kullanmadım, yarın akşam tıraşta deneyeceğim. Umarım memnun kalırım.

Bu arada içindekiler kısmında zararlı maddeler var mı komşular? Ben bilemedim.
2rrkj8p.jpg
Blueness uretimi durmadı mı??
(18/03/2019, Saat: 21:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blueness uretimi durmadı mı??
Son kullanma tarihi varsa bakar mısınız Burak hocam?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Piyasada hala bulunuyor geçen bende her çeşidinden görmüştüm raflarda. Bu site hala aktifmi bilmiyorum burdan ürün alan varmı?
http://www.adnanakat.com.tr/?s=Sabun&post_type=product

Enson 2016 yılı kataloklarını inceledim şuan hala piyasada bolca bulunan morfose, ossıon, camelot markalarıda bunların buradan fabrika çalışıyormu acaba hala sonucunu çıkarabilirmiyiz?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(18/03/2019, Saat: 21:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blueness uretimi durmadı mı??
(18/03/2019, Saat: 21:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son kullanma tarihi varsa bakar mısınız Burak hocam?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Her tarafını detaylıca kontrol ettim. Bana satan kişi kapak açıldıktan sonra 12 ay ömrü var dedi. Bir çok tıraş ürününde aslında bu tarz ömrü vardır. Ben de bunun üzerinde raftan verdiği ürünün kapağının açılabilme ihtimalini söyleyince bana yeni gelenler içinde (onun dediğini söylüyorum) verdi. Dediğine göre de çok satılıyormuş ve hala tedarik ediyorlarmış. 2016 yılında üretimi durduysa 3 senede piyasa da nasıl erimedi ve hala ürünler bulunuyor..? Üstelik malın yeni tedarik edildiğini söyledi satıcı. Ben de anlayamadım. Smile

(18/03/2019, Saat: 21:32)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Piyasada hala bulunuyor geçen bende her çeşidinden görmüştüm raflarda. Bu site hala aktifmi bilmiyorum burdan ürün alan varmı?
http://www.adnanakat.com.tr/?s=Sabun&post_type=product

Enson 2016 yılı kataloklarını inceledim şuan hala piyasada bolca bulunan morfose, ossıon, camelot markalarıda bunların buradan fabrika çalışıyormu acaba hala sonucunu çıkarabilirmiyiz?

Hocam ben de üretiminin durduğunu biliyordum. İnternette her ne kadar satışı olsa da hala geniş ürün yelpazeleri ile üretime devam ediyorlar demek ki... Yoksa 3 senede halihazırda olan ürünlerin piyasada çoktan erimesi lazımdı.
Dün gece kullandım ve ben memnun kaldım. Nivea balsam ürününün performansına göre 1 tık altı seviyede diyebilirim. Ama kokusu çok benzer.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,917 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,733 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,332 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,922 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,758 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
  Nuxe Multi Purpose After-Shave Balm trustalt 4 2,844 03/06/2019, Saat: 00:27
Son Yorum: kadir.tbk
  BioDox Men After Shave Balm manuple 0 1,853 12/03/2019, Saat: 16:31
Son Yorum: manuple
  Ray Ban After Shave Balm AltKapalı 7 4,731 15/01/2019, Saat: 14:58
Son Yorum: FearOfATG
  ACQUA DI PARMA After Shave Balm alfa 9 11,131 16/01/2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Sonmezturk
  Speick Balm ts9funk 19 26,054 28/04/2017, Saat: 05:58
Son Yorum: kerimovic

Hızlı Menü: