Muhle R89
Bende bu aletten düşünüyorum ancak Mühlenin sapları hiç hoşuma gitmiyor. Desenliler ve antika hvası oluşuyor bende. Bu yüzden daha elegant saplı olan EJ leri almak istiyorum.
Muhle r89 overrate bi ürün bence. Tamam görsellik ve işçilik anlamında başarılı yalnız iş tıraş konforuna gelince vasat bulduğumu söylemeliyim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
(18/06/2017, Saat: 02:19)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle r89 overrate bi ürün bence. Tamam görsellik ve işçilik anlamında başarılı yalnız iş tıraş konforuna gelince vasat bulduğumu söylemeliyim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Kendisi beni geleneksel tıraştan nefret ettiren alettir. Bir zamanlar @mancho bey bir yorum yapmıştı, uzaktan bakınca çok güzel görünen, ama yanına gidip iki muhabbet etmeye çalışınca boş olan kadınlara benzetmişti. Smile

Slant makineyi keşfetmiş olmasaydim, belki bugün mach3 ile tıraş oluyordum
Ben sizin aksine kendisiyle gayet keyifle tıraş oluyorum Smile
Tamamen sakalın kalınlığı, kalınlığından bağımsız olarak sertliği, sertliğinden bağımsız olarak kesime olan direnci ve yüzde çıkış açısına bağlı. Bunlardan bir iki faktör kesimi zorlaştıracak şekildeyse ki esmer Akdeniz - Ortadoğu insanı olarak bir kısmımızda öyle, bu tarz mild aletler iyi sonuç vermiyor. Ben R89 kullanmadım ama de89' dan da agresifler kadar verim alamadım. Eğer beğenmediyseniz agresif veya slant aletler edinin, bu aletleri de yüz tipine uygun olacak severek kullanacak komşularımıza satın ya da hediye edin. Biraz aramak gerekiyor maalesef uygun olanı bulmak için.
(18/06/2017, Saat: 14:29)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendisi beni geleneksel tıraştan nefret ettiren alettir. Bir zamanlar @mancho bey bir yorum yapmıştı, uzaktan bakınca çok güzel görünen, ama yanına gidip iki muhabbet etmeye çalışınca boş olan kadınlara benzetmişti. Smile

Slant makineyi keşfetmiş olmasaydim, belki bugün mach3 ile tıraş oluyordum

Öncelikle belirtmeliyim ki @mancho beyin tanımlaması tam olarak düşüncelerimi yansıtıyor Smile

Ben de geleneksel tıraş acaba bana göre değil mi diye sorgulamaya başlamışken, progress alıp keyifli tıraşlar olmaya başladım. O günden bu yana muhleye elimi sürmedim. Slant radarımda olan bi makine; bakalım biraz araştırdıktan sonra mutlaka bir tane edinmeyi düşünüyorum.
(18/06/2017, Saat: 18:03)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamen sakalın kalınlığı, kalınlığından bağımsız olarak sertliği, sertliğinden bağımsız olarak kesime olan direnci ve yüzde çıkış açısına bağlı. Bunlardan bir iki faktör kesimi zorlaştıracak şekildeyse ki esmer Akdeniz - Ortadoğu insanı olarak bir kısmımızda öyle, bu tarz mild aletler iyi sonuç vermiyor. Ben R89 kullanmadım ama de89' dan da agresifler kadar verim alamadım. Eğer beğenmediyseniz agresif veya slant aletler edinin, bu aletleri de yüz tipine uygun olacak severek kullanacak komşularımıza satın ya da hediye edin. Biraz aramak gerekiyor maalesef uygun olanı bulmak için.

Geleneksel tıraş tamamıyla kişiye özel bunun farkındayım. Jiletler fırçalar sabunlar makineler vs. hemen hemen her şey kişiye göre değişmekte. Deneyimleyip kendine uygun olan ekipmanla yola devam etmek gerek. Zaten hali hazırda progress ile sıkıntılarım son bulmuş durumda.
Benim söylemek istediğim şey 89 ların çok şişirildiği ise başka konu, zaten fark ettiyseniz kötü demedim sadece benim için star wars gibi bişi. Hak ettiğinden çok daha fazla övgü alıyor.
ilk tıraşa ws klasikle başladım sonra ej 89 aldım. performans olarak pek fark yok. hatta ws biraz daha konforlu pratik bir alet şimdi r41 aldım .bilseydim ws den direk r41 e geçerdim ama olsun 89 da işçilik harika el altında olması güzel .
(18/06/2017, Saat: 18:14)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle belirtmeliyim ki @mancho beyin tanımlaması tam olarak düşüncelerimi yansıtıyor Smile

Ben de geleneksel tıraş acaba bana göre değil mi diye sorgulamaya başlamışken, progress alıp keyifli tıraşlar olmaya başladım. O günden bu yana muhleye elimi sürmedim. Slant radarımda olan bi makine; bakalım biraz araştırdıktan sonra mutlaka bir tane edinmeyi düşünüyorum.

Tabi r89 u da kaldırıp yerin dibine vurmayalim, gördüğünüz gibi seveni çok.

Ben önce r41 i denedim, agresifler çare olur sandım, sonra slanta geçtim. Slanta bakın derim.
R89'un sapı elime büyük gelmiştir hep nedense.Bu durum kavrama sıkıntısından dolayı tıraşlarımada yansıdı.Ama yine de görünüş hoş.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 807 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,104,477 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 162,738 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,532 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 743 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,040 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,938 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,436 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,161 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,590 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: