Muhle R89
(21/08/2019, Saat: 16:18)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok detaylı cevap vermişsiniz teşekkür ederim. Muhle jileti 9 olarak mı deneyeyim peki. Sanırım içinden bir adet denemek için Muhle jilet çıkıyor. Aynen yazdığınız sırada deneme yapıyorum o zaman.

@Sh@dow  komşum içimde çok çılgıncasına bir merak var. Yüzümün bir yanını başka jilet diğer yanını başka jilet ile bile tıraş edebilirim cuma günü, o kadar heyecanlıyım. Ama @mustbe hocamın sırasına şu an için sadık kalmayı planlıyorum.

@Serkan Layık komşum teşekkür ederim size de hayırlı olsun.

Jiletle ilgili karar vermek için çok acele etmeyin komşum. Her ne kadar ilk kullanımda jilet az çok kendini belli etse de, siz genede aynı marka jileti mümkünse bir hafta kullanmaya çalışın. Nihayi kararı ondan sonra verin. Zaman geçip teknik oturdukça, farklı aletler kullandıkça da zaten jilet tercihleriniz tekrar değişebilir o yüzden şuan beğenmediğiniz jiletleri de bir kenarda tutun ve yüklü stok yapmamaya çalışın nacizane tavsiyem. Tahrişsiz ve keyifli tıraşlar dileğiyle.
(21/08/2019, Saat: 16:29)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletle ilgili karar vermek için çok acele etmeyin komşum. Her ne kadar ilk kullanımda jilet az çok kendini belli etse de, siz genede aynı marka jileti mümkünse bir hafta kullanmaya çalışın. Nihayi kararı ondan sonra verin. Zaman geçip teknik oturdukça, farklı aletler kullandıkça da zaten jilet tercihleriniz tekrar değişebilir o yüzden şuan beğenmediğiniz jiletleri de bir kenarda tutun ve yüklü stok yapmamaya çalışın nacizane tavsiyem. Tahrişsiz ve keyifli tıraşlar dileğiyle.

+1 kesinlikle katılıyorum komşum.
(21/08/2019, Saat: 16:29)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletle ilgili karar vermek için çok acele etmeyin komşum. Her ne kadar ilk kullanımda jilet az çok kendini belli etse de, siz genede aynı marka jileti mümkünse bir hafta kullanmaya çalışın. Nihayi kararı ondan sonra verin. Zaman geçip teknik oturdukça, farklı aletler kullandıkça da zaten jilet tercihleriniz tekrar değişebilir o yüzden şuan beğenmediğiniz jiletleri de bir kenarda tutun ve yüklü stok yapmamaya çalışın nacizane tavsiyem. Tahrişsiz ve keyifli tıraşlar dileğiyle.

Teşekkürler komşum dikkate alacağım. Her hafta yeni jilet olarak devam edeyim.

(21/08/2019, Saat: 16:28)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: paket içinden çıkanı gözardı bile edebilirsiniz feather çıkmadığı sürece çok arzulanan jiletler olmuyorlar Smile sıralamayı kendim benzer şekilde yapmıştım ama derby ustayı başa almamın sebebi karakter olarak dengeli olması, featherı sona koyma sebebim de elinizdeki en keskin jilet olması. size faydası olursa sırayı takip edin yoksa denemek istediğinizi takın, ben dengeli, az keskin, konforlu, diye kendimce sıraladım zaman geçtikçe özellikle hepsini denedikçe somutlaşacak kavramlar  sizde. keyifli tıraşlar dilerim

Komşum teşekkür ederim cevap için. Sanıyorum aleti bugün teslim alacağım. Yarın sabah tıraş olmak istiyordum. Fakat impa ticaret kargoya vermemiş dün jiletleri. Haliyle şu an için muhle jilet ile ilk tıraşımı yapmak zorunda kalabilirim gibi görünüyor. Ya da bugün kargoya verilirse bir gün bekleyip cumartesi ilk tıraşımı yapabilirim.
İmpada kargo 26 ağustosta çıkacak. Anasayfada uyarı vardı gözünüzden mu kaçtı ki
(22/08/2019, Saat: 06:42)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpada kargo 26 ağustosta çıkacak. Anasayfada uyarı vardı gözünüzden mu kaçtı ki

Aynen komşum ben hiç o uyarıyı okumadım, heralde bayramda kargo yok onu belirtmek istemiş diye düşünerek Angel

O tarihte ben askerde olacağım, razorus un stoklarina bakayım. Ona göre karar vereym olmazsa.
İlk tıraşımı oldum.

İçinden muhle jilet çıkıyor. Onu kullandım. Jiletlerim kargoda, ben askerdeyken gelecek. Ancak dönünce deneyebilirim.

Tıraştan çok keyif aldım. Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle biraz ustalaştıktan sonra harika tıraşlar çıkarabilirim gibi hissettim.

Hiç bu kadar az tahriş ile tıraş olmamıştım hayatımda. Şap taşını sürünce bile yanma olmadı doğru düzgün. Ben taşın doğası gereği yanma yapıyor zannetmiştim. Yanaklar sinek kaydı olsa da boyun bölgesi pürüzlü kalmış. Olsun zamanla daha temiz tıraş olurum diye düşünüyorum.

Makine al diye ısrar eden tüm komşulara teşekkür ederim. Sizin ısrarlarınz olmasa Gillette ile devam edecektim. Askerlik bir an önce bitse de her gün R89 ile tıraş olsam diye bekliyorum. Smile

Saygılar.
Mühle R89 almakla çok isabetli bir karar almışsınız. Yeni aletiniz hayırlı olsun komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.
(24/08/2019, Saat: 15:46)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk tıraşımı oldum.

İçinden muhle jilet çıkıyor. Onu kullandım. Jiletlerim kargoda, ben askerdeyken gelecek. Ancak dönünce deneyebilirim.

Tıraştan çok keyif aldım. Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle biraz ustalaştıktan sonra harika tıraşlar çıkarabilirim gibi hissettim.

Hiç bu kadar az tahriş ile tıraş olmamıştım hayatımda. Şap taşını sürünce bile yanma olmadı doğru düzgün. Ben taşın doğası gereği yanma yapıyor zannetmiştim. Yanaklar sinek kaydı olsa da boyun bölgesi pürüzlü kalmış. Olsun zamanla daha temiz tıraş olurum diye düşünüyorum.

Makine al diye ısrar eden tüm komşulara teşekkür ederim. Sizin ısrarlarınz olmasa Gillette ile devam edecektim. Askerlik bir an önce bitse de her gün R89 ile tıraş olsam diye bekliyorum. Smile

Saygılar.

Komşum hayırlı olsun yeni ürününüz keyifle kullanın. Ben r89 un boyun altı performansını bir türlü beğenemedim genel olarak memnunmuyum çok memnunum günlük tıraş için bence harika bir ürün ama boyun altı temizliği 3. Perdede geliyor en azından benim için ama çok önemli değil maksat perde geçişleriyle azaltmak zaten sakalı.

Sizinde eliniz alışsın mühle (keskinliği çok az ama konforlu bana göre) daha keskin jiletlerde deneyebilirsiniz. Hepsi zamanla oturur kafanızda tekniğiniz geliştikçe bir tık daha agresif tıraş aleti istersiniz nasıl olsaSmile
(24/08/2019, Saat: 15:46)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk tıraşımı oldum.

Saygılar.

Hayırlı olsun Komşum güle güle kullanın r89 un sap işçiliği bana daha güzel geliyor ışıl ışıl ben de de vardı de89 un yanına koyduğumda o sönük kalıyordu Smile
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Daha iyisi sizlerin olsun, zaten vardır da yeniden olsun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle R89 Rosegold SOLOTÜRK 1 820 02/01/2024, Saat: 10:32
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Muhle r41 linguist 1,259 1,105,070 15/09/2023, Saat: 19:41
Son Yorum: layken
  Mühle Rocca rocnel 344 162,900 10/07/2023, Saat: 22:24
Son Yorum: Men-Sup
  Edwin Jagger DE89 mu Mühle R89 mu? karakartal 23 23,548 08/07/2023, Saat: 23:05
Son Yorum: altın porsuk
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 750 08/07/2023, Saat: 21:52
Son Yorum: gokhanmoral
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,069 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Muhle R41 Twist onurstyle 30 37,996 27/02/2023, Saat: 12:20
Son Yorum: metamorfoz
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,454 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Mühle r-89 Hak. telemcii 2 2,166 28/11/2021, Saat: 11:42
Son Yorum: telemcii
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,598 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: