Cümleten Selamlar - Ne yapmışsınız yahu siz?
hoşgeldiniz, üstadlar yardımcı olacaktır
(24/10/2013, Saat: 00:23)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/10/2013, Saat: 22:51)UltrAmiraL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş bulduk... Virüs değilde faydalı bakterim neyim olayım ben Smile

Estağfurullah hocam,
Ben bünyeye "onu da alayım, bunu da deneyeyim virüsü" girmiş demek istedim. Burada arkadaşlarla yaptığımız bir latife. Kırdıysam özür dilerim Confused
Bu arada sınavlar için erken değilmi?

Kırgınlık yok, latifeyi severim. Smile Benimkiler küçük 2.sınıf öğrencileri. Okumama ve okuduklarını anlama becerilerini geliştirmeye yönelik bir etkinlik soruları. Her hafta bir kitap hafta boyunca okunuyor ve sonra okuduğunu anlama tarzından çoktan seçmeli bir test oluyorlar. Şimdilik onlara heyecan veriyo bu sınav. Ciddiye alarak okuma yapıyorlar Smile
(24/10/2013, Saat: 00:44)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz, üstadlar yardımcı olacaktır

Hoş bulduk. Bundan hiç şüphem yok Smile
Amanın yanıyorummm.. :Angry kıpkırmızı oldum.

10 yıldan fazla bir zamandır usturayı kullanmayınca, elin unutuyormuş biraz tıraş etmeyi. Bir noktada oturttum usturayı, bir iki küçük çizikle kurtardık tıraşı. Nerdeyse bebek poposu kıvamında tıraş oldu lakin yüzüm feci yanıyor. Akşam biraz tıraş öncesi okumuştum. Bugün de tıraş sonrası bakım kısmına geçeceğim.

Not: Yurt dışından alma işi bir ay sürecek gibi olunca aceleden gidip zazahandan berber takımı aldım. Ustura alibıyık jiler permasharp. Böylece elim biraz hatırlar diye düşündüm.

Herkese mutlu günler dilerim.
Perma sharp ile mi traş oldunuz ?

Permasharp'ın tek kagıtlı olanı bende acayip yanma yapıyor tıraş sonrası, bir başka jiletle de deneyin derim.

(25/10/2013, Saat: 09:49)UltrAmiraL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amanın yanıyorummm.. :Angry kıpkırmızı oldum.

10 yıldan fazla bir zamandır usturayı kullanmayınca, elin unutuyormuş biraz tıraş etmeyi. Bir noktada oturttum usturayı, bir iki küçük çizikle kurtardık tıraşı. Nerdeyse bebek poposu kıvamında tıraş oldu lakin yüzüm feci yanıyor. Akşam biraz tıraş öncesi okumuştum. Bugün de tıraş sonrası bakım kısmına geçeceğim.

Not: Yurt dışından alma işi bir ay sürecek gibi olunca aceleden gidip zazahandan berber takımı aldım. Ustura alibıyık jiler permasharp. Böylece elim biraz hatırlar diye düşündüm.

Herkese mutlu günler dilerim.
www.BarbarosRazors.com

Hoş geldiniz. Bu forumda tıraşa dair çok şey bulacaksınız. Kendinizi değişik ürünlere fazla kaptırıp, alışverişi abartmamanız dileğiyle Smile
Hoşgeldiniz, zevkli traşlar, yeni usturacı üye.
(25/10/2013, Saat: 10:03)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma sharp ile mi traş oldunuz ?

Permasharp'ın tek kagıtlı olanı bende acayip yanma yapıyor tıraş sonrası, bir başka jiletle de deneyin derim.

Valla Derby vardı birde permasharp derby yarı fiyatına idi ve bende bilinen müşteri hatasına düştüm sanırım. 100 lük aldık birde Smile

(25/10/2013, Saat: 14:07)cavuscavus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Bu forumda tıraşa dair çok şey bulacaksınız. Kendinizi değişik ürünlere fazla kaptırıp, alışverişi abartmamanız dileğiyle Smile

Bakalım ustura benim için kıymetli. Hiç denememiş olmama rağmen, forumda okuduklarımdan dolayı bu traş makinalarını da merak etmiyor değilim hani Smile özellikle eskilerden bir şey aramıyor değilim hani Smile

(27/10/2013, Saat: 13:06)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, zevkli traşlar, yeni usturacı üye.

Teşekkür ederim.
(23/10/2013, Saat: 00:14)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahanda virüs girmiş, hayırlı olsun Big Grin
Hoşgeldiniz...

Hergele dost ne demek istediğini ilk başta anlamamıştım. Sonrasında ise latifeyi fark etmiş hoşuma gitmişti. Şimdi ise şaka yapmadığını anlamış bulunmaktayım. Big Grin

Yahu nereden girdim bu foruma bilmem ki... Harbi virüs gibi girdi kanıma. Önce Ali Bıyık, Sedef, Arko sabun sonra Wilkonson Sword, Arkonun tüm tıraş kremlerinden bir örnek, Nivea Tıraş Kremi, daha sonra fırsat oluştu Tuğrul hocadan Coolcut aldım, yetmez deyip Ocak ayında yurt dışından gelecek arkadaşa progress ve Dogo ustura aldırdım. Ve bazı tıraş sabunları ve tıraş sonrası ürünleri de cabası. Ama elim ayağım durmadı. en sonunda acaba İmpa'da var mıdır diye gittim De89 için bulamadım onun yerine ej de 35611 aldım. (Ayrıca bu sap daha şık göründü gözüme belirteyim) gitmişken denemelik jilet aldım. En son formülü değişmiş muhabbetlerini okuduğumdan dayanamadım Proraso sabun aldım. Hayır daha bir ay da bu noktaya geldiysem halim çok fena Big Grin

Şaka bir yana bu güzel aletler ve tıraşı zevkli hale getiren diğer ürünlerle tanışmama vesile olduğunuz için, siz değerli forum üyeleri dostlara teşekkür ederim.

Edit: Resim ekledim Smile
Not: Bu Elios jileti duyan var mı ? Alman malı bir jilet. İmpa epey övdü jileti.

aexs7s.jpg
Siz birde benim bir ayda geldiğim noktayı bir bilseniz, Sizin daha iyi ben en son feather ac dx aldım Smile Blush Confused
Virüs bana girmeyi bırakın resmen kaçtı gibime geliyor. Big Grin
Every farewell is a new beginning.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 824 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,328 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,490 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,155 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe