Geltir - Scuttle Edindirme Kampanyası
(25/03/2012, Saat: 01:50) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/03/2012, Saat: 01:33)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/03/2012, Saat: 00:45) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/03/2012, Saat: 23:10)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: modern scuttlelar kopukten ziyade fircayi sicak tutuyormus. mantic59 un videosuna bir goz atin

Mug ile scuttle ayrı onlar mug(kupa) diye geçiyor.
videoda butun turleri anlatmis.

Bana göre amaçları

Wade vs. İngiliz kupası/mug: Fırça için

Scuttle: Köpük için

dublex olanlar sabunlarla çift katmanlı olanlar kremlerle daha kullanışlıymış. ben tesadüfen hakkında bilgimolmadan almıştım ama zaten sabunları kremlere tercih ediyorum.
dostlarım neye karar verdiysek son halini kesiti ile falan anlatan bir görsel yollarsanız konuşmaya gideceğim, sanırım biryer buldum. acele yazıyorum kusura bakmayın, dubleks mi olacak nasıl olacak bir görüntü, ölçü ve kesit bekliyorum acele olarak.
selamlar.
http://img546.imageshack.us/img546/1545/...tle008.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/139/scuttle005b.jpg
http://img857.imageshack.us/img857/7562/scuttle005a.jpg
abi çiftkatmanlı olacak. iki katman arasına su dolacak.. ağzına da tıpa takılabilecek şekilde yuvarlak olacak...
Saygılar
(27/03/2012, Saat: 14:28)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostlarım neye karar verdiysek son halini kesiti ile falan anlatan bir görsel yollarsanız konuşmaya gideceğim, sanırım biryer buldum. acele yazıyorum kusura bakmayın, dubleks mi olacak nasıl olacak bir görüntü, ölçü ve kesit bekliyorum acele olarak.
selamlar.
uataman hocamız da iki tane scuttle ile eklendi.. az kaldı arkadaşlar....
(27/03/2012, Saat: 15:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uataman hocamız da iki tane scuttle ile eklendi.. az kaldı arkadaşlar....

şimdi son fiyat ne oldu arkadaşlar
tama bu fotoğrafları göstereceğim kısmetse birazdan. dubleks falan sözü geçince öyle olacak sandım. bir konuşayım bakalım ne diyecekler, sipariş yapıyorlarmış ama görsel istediler.
hocam dublex mi diyorlar buna bilmiyoum ama içinde fırçayı sıcak tutmak için bir katman olacak içinde suyun durduğu, standart mantar veya plastik tıpa ile tıkanabilen. iç yüzeyinde hafif tırtır olacak... bir de çok büyük olmayacak.iç kısmı şu çorba fincanlarının boyutunu geçmemeli bence...
şunlardan:
http://www.porselensepeti.com/a/b/g/sari...fincan.jpg
hocam konuştum ben, fotoğraf ta gösterdim, içyüzeyini 4,5 cm çapında tırtırlı olarak söyledim. ancak biraz pahalı geldi bana. yazayım siz karar verin. fırça koyma yeri yoktu son yollanılanda o modelleri söyledim bende.içi 4,5 cm hesabı şu şekilde. kalıbı 300 liraya yapıyor, bunu her scuttle a eşit olarak bölmek gerekecek. bunun üzerine yapacağı her parçaya 20 lira istiyor, yani bir tane de alsak 100 tanede alsak kalıp ücreti hariç 20 lira. herbirini farklı boyalarla boyayabilecek anladığım kadarı ile, o yüzden herkes istediği renkleri isteyebilir. bir de kırılmaz sigortası veren bir kargo ile anlaşmalıymış, buradan sarmalar karşı ödemeli gönderirim dedi.
selamlar.

(27/03/2012, Saat: 19:10)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam dublex mi diyorlar buna bilmiyoum ama içinde fırçayı sıcak tutmak için bir katman olacak içinde suyun durduğu, standart mantar veya plastik tıpa ile tıkanabilen. iç yüzeyinde hafif tırtır olacak... bir de çok büyük olmayacak.iç kısmı şu çorba fincanlarının boyutunu geçmemeli bence...
şunlardan:
http://www.porselensepeti.com/a/b/g/sari...fincan.jpg

anlamıyorum bu adamları ne kalıbından bahsediyorlar.
adamların videosunu izledim,kalıp malıp yok... canları isterse.. bunlarla uğrasana kadar 60-70 lira verdin mi yine istediğin renk kargo dahil gelir elimize.

tanesine kargo dahil 40 lira vereceğim en az , kota dolsun diye 4 tane alacağım, listede ismi olanlardan vazgeçenler olacak onları da alacağız mecbur, adam ilk defa yapacağı için hatalı veya istemediğimiz bir şekilde üretme ihtimali olacak, kimisininki iyi olacak, kimisininki olmayacak... hocam bu fiyatlara bu abimiz ile anlaşmamız zor.ayrıca 4.5 cm bana az geldi. bence en az 8-9 cm olmalı. boyut ile ilgili bir paylaşım olmuştu başlıkta...

kargo hariç maliyet 15 liraya olmadığı sürece zor. açık söyleyeyim bu işte tecrübeli bir yabancı firma ile (bizim arkadaşların aldığı firmalar mesela) konuşsak biz işte şu kadar alacağız bize bir indirim yapın desek eminim daha gönüllü olurlar. Amerikadan avrupadan herkes gönlüne göre getirtir de yine daha ucuza gelir...

ohtararan hocam ayağınıza, ağzınıza sağlık. Emek verdiniz uğraştınız. Allah razı olsun.

Saygılarımla
estafurullah, cümlemizden. bana da çok geldi açıkçası bu, 15 lira iyiydi yani, hadi tamalanmadı 4 er 5 er aldık yine buradan 3 tane parasına gelir. dediğiniz gibi hata payı var bunda, simetrik mi falan diye de mırın kırın etti zaten. ben biraz daha burayı beklemeye gönüllüyüm. olmazsa yurtdışından vereceğim siparişimi. sizin de bahsettiğiniz gibi gönlümüze göre de seçeriz enazından.
selamlar.

(28/03/2012, Saat: 00:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anlamıyorum bu adamları ne kalıbından bahsediyorlar.
adamların videosunu izledim,kalıp malıp yok... canları isterse.. bunlarla uğrasana kadar 60-70 lira verdin mi yine istediğin renk kargo dahil gelir elimize.

tanesine kargo dahil 40 lira vereceğim en az , kota dolsun diye 4 tane alacağım, listede ismi olanlardan vazgeçenler olacak onları da alacağız mecbur, adam ilk defa yapacağı için hatalı veya istemediğimiz bir şekilde üretme ihtimali olacak, kimisininki iyi olacak, kimisininki olmayacak... hocam bu fiyatlara bu abimiz ile anlaşmamız zor.ayrıca 4.5 cm bana az geldi. bence en az 8-9 cm olmalı. boyut ile ilgili bir paylaşım olmuştu başlıkta...

kargo hariç maliyet 15 liraya olmadığı sürece zor. açık söyleyeyim bu işte tecrübeli bir yabancı firma ile (bizim arkadaşların aldığı firmalar mesela) konuşsak biz işte şu kadar alacağız bize bir indirim yapın desek eminim daha gönüllü olurlar. Amerikadan avrupadan herkes gönlüne göre getirtir de yine daha ucuza gelir...

ohtararan hocam ayağınıza, ağzınıza sağlık. Emek verdiniz uğraştınız. Allah razı olsun.

Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 60,949 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,226 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,259 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
  beyfendi.org Babalar günü %20 indirim kampanyası. sohayli 3 2,327 06/06/2021, Saat: 10:16
Son Yorum: sohayli
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 180,303 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  beyfendi.org 19 MAYIS %19 indirim kampanyası sohayli 12 5,279 20/05/2021, Saat: 09:45
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 15,407 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 20,044 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,765 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 72,127 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: