Mehaz TTO
Merhaba Arkadaslar,

Forumda yeni üyeyim ming shi marka makina kullaniyorum yeni bir makina arayisi icerisindeyim tartismasiz forumda populer olan bir cok makina var ama böyle bir makina buldum forumda arama yaptim bulamadim bu makina hakkinda bilgisi olan veya kullanan varmi alman mali bir makina fiyati 26.95 $ kargoda 9.5$ linkini atacacaktim ama yeni oldugum icin forum kurallarina pek hakim degilim assagida resmini veriyorum

upmdc.jpg

http://forum.shavemyface.com/viewtopic.php?p=577342
http://shavenook.com/thread-mehaz-tto-de-safety-razor
Weishi ile falan karsilastiriliyor forumlarda.alman mali ve kaplamasi iyi gorunuyor deniyor.koleksiyonerler icin alinip denenebecek bir alet.
İlk defa gördüm ama weishiyi andırıyor sanki.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Kaplaması daha kaliteli bir weishi gibi duruyor. Weishi nin Tıraş karakteristiği elinizdeki ming shi ye oldukça yakındır, sadece biraz daha agresiftir. Ama bu sadece görerek yorum olduğu için mehaz konusunda bizi yanıltabilir. Örneğin de89 a görüntüde çok benzeyen frank shaving ve lijun shaving in makinaları agresif ötesi, neredeyse futurun son ayarından daha agresif makinalar.

Siz yenisiniz ama forumda bi gelenek var. Yeni bir ürünü bulan veya soran o ürünü alıp testedip foruma tanıtıp yorumlamakla mükelleftir. Bu seferlik sizi muaf tutabiliriz. Big Grin

Naçizane tavsiyem eğer weishi ile sorunsuz tahrişsiz tıraş olabiliyor iseniz birazcık daha agresif aletlere yönelebilirsiniz. Yurtiçinden uygun fiyatlı rimei ya da yurtdışından merkur 34C HD tavsiyemdir.

Bütçe uygunsa ayarlı olmasının avantajını getiren Merkur progress almanız da uygun olabilir.

En iyisi hiç acele etmeden bol bol okuyun forumu ve bir süre geçtikten sonra alışveriş yapın. Alışverişe ne kadar geç başlarsanız o kadar sizin yararınıza olacaktır.
jws.gif
Fotodaki alet gillette SS in kopyası gibi geldi bana.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Forumda böyle bir gelenek oldugunu bilseydim ilerleyen zamanlarda sorardim Big Grin saka bi yana ming shi nin artik beni tatmin etmedigini dusunuyorum o yuzden yurt disindan bir makina almak benim icin daha hayirli olacak. foruma yeni uye olsamda uye olmadan oncede cogu konuyu okudum ve arastirdim. zaten sadece disardan okuyarak yanlis bir is yapmamak icin uye olup sizlerin de tavsiyeleri uzerine haraket etmenin en dogrusu olacagini dusundum. Tavsiyeleriniz ve onerileriniz icin sizlere Bir Tesekkuru borc bilirim. Tesekkurler..
yurtdışından bir alet alacaksanız
ve bu kadar parayı gözden çıkarmışsanız
alacağınız alet fason bir alet olmamalı timor olsun mehaz olsun
shaving factory olsun fason mal urettiren düşük kaliteli ürünleri
private label ürettirip kendi adıyla pahalıya satan markalardan kaçının
weishinin orjinali ne ki klonu ne olsun Blush
kendisi ürün üreten ej mühle merkür markalarından birinin ürünlerini aynı fiyatlara alabilirsiniz defaatle kaliteli olur
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ben de orcoyla denk düşüncedeyim, yurtdışından ilk makineniz olacak ve iyi de para vermeyi göze almışsınız, hal böyle iken biraz daha verip genel kabul görmüş çok beğenilen makinelerden birisini alın, mühle 89 olur merkürün bir modeli olur artık keyfinize ne uyarsa. r89 kullanıp memnun olmayan yok mesela çevremde. bu tip fason aletler artık işin fantastik kısmına girdiğinizde "yahu bunu da denemedim demem" kıvamına gldiğinizde para ayırabileceğiniz aletler zaten.
Dediginiz gibi ej mühle merkür markalarinin urunlerini incelemeye alayim kafama yatan bir model olursa sizlerle paylasirim herkese keyifli traslar..
(19/11/2013, Saat: 18:11)Felix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediginiz gibi ej mühle merkür markalarinin urunlerini incelemeye alayim kafama yatan bir model olursa sizlerle paylasirim herkese keyifli traslar..

Bence şu durumda R89'un kafanıza yatması gerek aslında Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: