Astra Superior Platinum (Yeşil)
Bende permadan sonra bir de astra deneyeyim dedim. Keskinliği permadan biraz daha az ama konfor olarak daha iyi diyebilirim. Boğaz kısmını daha rahat aldım sanki.
Perma dan daha rahat geldi bana,Gillette 7 o clok dan daha kötü geldi. çok beğenmedim, keskinliği orta karar..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Bütün forumu baştan sona okudum en başta lord ve emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni astra tek kağıtlı kullandım üç günlük sakalda biraz zorlanıyor ama permaya göre tahriş sıfır
ama ikinci tıraşta kesmiyor eskisini kullanmadım. çift kağıtlı da bulamadım zaten

Tek kağıtlıya alternatif biraz daha keskin konforlu jilet önerebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
(20/11/2014, Saat: 13:16)polat41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bütün forumu baştan sona okudum en başta lord ve emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yeni astra tek kağıtlı kullandım üç günlük sakalda biraz zorlanıyor ama permaya göre tahriş sıfır
ama ikinci tıraşta kesmiyor eskisini kullanmadım. çift kağıtlı da bulamadım zaten

Tek kağıtlıya alternatif biraz daha keskin konforlu jilet önerebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

Bic jilet deneyebilirsin, astradan daha keskin olduğunu ve konforunun aynı olduğunu düşünüyorum.
Ankara'da yaşayanlar, Samanpazarı Özdemirler'de çift kağıtlı yeşil Astra 100'lük paket 12-15 TL arası satılıyor. Özdemirler'de başka geleneksel tıraş malzemeleri de bulabilirsiniz. Ayrıca Samanpazarına gitmişken Anafarlatar caddesinde Eyüp Sabri Tuncer resmi satış noktası var. Yeni çıkan tıraş kolonyalarından alın şişesi 7.5 TL. Wink Satış personeli ürünleri bilmiyor. İyisi mi önce web sitesinden hangi ürünü alacağınıza karar verin. Smile Kokulardaki farklılık şişelerde yazmıyor ne hikmetse?
Ankarada yaşayanlar jilet konusunda istanbula göre daha şanslı sanırım ben kocaelindeyim gerçi istanbula gidenlere sipariş veriyorum ne çift kağıtlı astraya ne maviye nede permaya denk geldim . Eskisinide bilmediğim için idare ediyoruz işte
merhaba arkadaslar 100 luk astra karton almistim hep tek kagitli cikiyordu.bugun kartondan cektigim bir kutudan cift kagitli cikti boyle birseyle karsilasan oldu mu? cift kagitlilar eskiydi degil mi?

2iu5jqw.jpg
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Abi astra yeşil hiç kullanmadım merak ediyorum iyi yorumlar yapılmış.Elimde rapira jilet var bu kaç tane astaraya bedelse o kadar veriyim.İlgili büyükler varsa bana ulaşabilir.
(09/12/2014, Saat: 20:04)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi astra yeşil hiç kullanmadım merak ediyorum iyi yorumlar yapılmış.Elimde rapira jilet var bu kaç tane astaraya bedelse o kadar veriyim.İlgili büyükler varsa bana ulaşabilir.

Milyoncularda 5li paketini 1 TLye bulabilirsin Kalfa komşum takas için verdiğin kargo parasına değmez.
www.BarbarosRazors.com

Dün ilk defa kullandım ws DE ile. çok konforlu. yüzünde hissetmiyorsun bile jileti. Ancak kesimini beğenmedim. WS jilet daha keskindi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,971 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 189,211 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 259,040 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,428 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,951 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,844 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,664 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 551,642 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,763 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,296 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: