Astra Superior Platinum (Yeşil)
(09/12/2014, Saat: 19:48)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaslar 100 luk astra karton almistim hep tek kagitli cikiyordu.bugun kartondan cektigim bir kutudan cift kagitli cikti boyle birseyle karsilasan oldu mu? cift kagitlilar eskiydi degil mi?

Galiba yenilerinde de çift kağıtlı paketler var. Bendeki de çift kağıtlı.
Bugün impaya gidip polsilver, wilkinson ve yeşil astra aldım. Az önce progress eşliğinde yeşil astra ile tıraş oldum. Astra maviyi beğenmemiştim ama yeşil tam bana göre diyebilirim. Yapılan övgüleri hak ediyor gerçekten Wink
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Bence de astra yeşil maviye göre bir tık daha iyi bir jilet. Astra mavi sanki sakalı çeker gibi tıraş ediyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Yeni edindiğim yeşil astranın performansından ben de memnun kaldım; tahriş yapmıyor, konfolu bir traş sunuyor.
Ben de yeşil astradan memnun kaldım. Mavi astra daha keskin bir jilet fakat ikinci üçüncü tıraşta resmen sakalda çekme yapıyor.
yeşil astranın en fazla sevdiğim yönü boğaz bölgesinde canını yakmaması ve tahriş yaşatmaması. 50 li perma sharp almıştım. keşke acele etmeseydim.
(06/01/2015, Saat: 18:15)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeşil astranın en fazla sevdiğim yönü boğaz bölgesinde canını yakmaması ve tahriş yaşatmaması. 50 li perma sharp almıştım. keşke acele etmeseydim.

Emin olun kanaatimce teknik ile alakalı bu durumlar. Çünkü sakalım çok sık ve sert. Zımpara gibi aynı. Yeşil astra ve Perma Sharp ile harika tıraşlar oluyorum. Üstelik Arko sabunu tüm sabunlardan daha çok sevdim çünkü yavaş ve acele etmeden gerçekten tıraşlarım çok şahane oluyor. Wilkinson Sword ile bazen EJ89 Barley ile tıraş olurum. Tahriş olmuyor yanma olmuyor Cella sabundada Arko sabundada Wilkinson sabundada gerçekten aynı tıraşları oluyorum acele etmeyin yeter ve ben boğaz bölgesini her zaman tersten alıyorum sürekli ne sivilcelenme ne yanma ne tahriş hiçbiri yok. Yaşasın Arko diyorum Smile evet biraz cildi kurutuyor ama bu pek sorun olmuyor çünkü benim cildim aşırı yağlı Arko sayesinde cildimin yağ dengesini sağlamış oldum. Cella yı ayda yılda bir kullanırken Arko yu her 2 günde bir yada 3 günde bir kullanıyorum.
Islak Tıraş
(07/01/2015, Saat: 14:58)agatam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emin olun kanaatimce teknik ile alakalı bu durumlar. Çünkü sakalım çok sık ve sert. Zımpara gibi aynı. Yeşil astra ve Perma Sharp ile harika tıraşlar oluyorum. Üstelik Arko sabunu tüm sabunlardan daha çok sevdim çünkü yavaş ve acele etmeden gerçekten tıraşlarım çok şahane oluyor. Wilkinson Sword ile bazen EJ89 Barley ile tıraş olurum. Tahriş olmuyor yanma olmuyor Cella sabundada Arko sabundada Wilkinson sabundada gerçekten aynı tıraşları oluyorum acele etmeyin yeter ve ben boğaz bölgesini her zaman tersten alıyorum sürekli ne sivilcelenme ne yanma ne tahriş hiçbiri yok. Yaşasın Arko diyorum Smile evet biraz cildi kurutuyor ama bu pek sorun olmuyor çünkü benim cildim aşırı yağlı Arko sayesinde cildimin yağ dengesini sağlamış oldum. Cella yı ayda yılda bir kullanırken Arko yu her 2 günde bir yada 3 günde bir kullanıyorum.

Jiletler konusunda henüz yeni sayılırım. bu yüzden denediğim jilet sayısı kısıtlı. ( 5 jilet denedim sadece )Dün ilk kez wilkinsonla tıraş oldum. Boğaz bölgesinde yine batma sorunu yaşamadım. Bu konuda en iyi perfomansı yeşil astra ve wilkinsonda aldım diyebilirim. permasharp daha keskin olduğu için biraz daha ustalık isteyebilir. fiyat/performansa bakınca en iyisi kesinlikle yeşil astra ( benim için geçerli )
100 lü yeşil astra fiyatı nedir ?
(13/01/2015, Saat: 12:05)virtue051 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 100 lü yeşil astra fiyatı nedir ?

13-15 TL
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,988 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 189,277 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 259,104 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,451 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,982 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,851 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,666 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 551,855 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,765 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,296 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: