Colonel Conk Amber
232088_b.jpg

Vallahi kaliteli ürün kullanmak gerçekten farklı bir deneyim Smile

Dün Taylor Avocado'dan sonra bugünde Col.'i denyeyim dedim.

Öncelikle ilk dikkatimi çeken nokta jileti ilk değdirdiğimdeki sakalı alışı.Nasıl anlatmsam bilmiyorum ama jiletin ilk kez bu kadar yakın aldığını hissettim.Ayrıca inanılmaz bir kayganlık ve nemlendirme sağlıyor.

Jilet olarak Permasharp'ı 2. kere kullandım.Artık o kadar inanmışımki sağlayacağı korumaya yeni jiletle denemedim Big Grin

Taylor Avocado'ya yakın bir yumuşatması var ama Taylor bu konuda bir adım önde diyebilirim.

Korumanın üst düzey olduğunu düşünüyorum ve sabun inanılmaz bir kayganlık sağlıyor yüzde dolayısıyla jilet akıp gidiyor.

Kokusu gerçekten çok hoş özellikle köpürtmeye başlayınca.Birkaç saat geçmesine rağmen yüzde hala hissediyorum kokuyu.

Tıraş çok konforluydu ne bir yanma ne bir tahriş.

Şap kullanma gereği duymadım hatta aftershave sürmeme bile gerek yoktu o derece yumuşaktı yüzüm tıraş bitince.Aynı his dünde Taylor kremde olmuştu.

Daha diğer sabunları denemediğim için tam bir karşılaştırma yapamıyorum ama Arko'nun yüzü kupkuru yapmasından sonra bu cennet gibi açıkçası.

Gliserin esaslı bu sabunun koruması ve nemlendirmesi beni de tatmin etti. İyi ki toplu alımda buna da yer vermişiz. Amber kokusunu sevmiş olsam da tek sıkıntı hala bay rum kokusunu merak ediyor olmam. Şimdi kararsızım, hangisini sipariş etmeli? Memnun olduğum amber mi merak ettiğim bay rum mu?
(26/02/2012, Saat: 03:47)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gliserin esaslı bu sabunun koruması ve nemlendirmesi beni de tatmin etti. İyi ki toplu alımda buna da yer vermişiz. Amber kokusunu sevmiş olsam da tek sıkıntı hala bay rum kokusunu merak ediyor olmam. Şimdi kararsızım, hangisini sipariş etmeli? Memnun olduğum amber mi merak ettiğim bay rum mu?

kalite aynidir muhakkak. "bayram" al benceSmile

Bay rum al beğenmezsen deneyecek birkaç kişi çıkar paylaştırır yollarsın zarar da etmemiş olursun Big Grin
Bi toplu alım daha yapsak?

Big GrinBig GrinBig Grin
Big Grin Ürün kalmadı yahu Big Grin Ancak herkes favori ürününe karar verdikten sonra tam paketler ortaklaşa alınabilir belki kargodan ksımak adına.
gayet mantıklı
(26/02/2012, Saat: 14:36)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Ürün kalmadı yahu Big Grin Ancak herkes favori ürününe karar verdikten sonra tam paketler ortaklaşa alınabilir belki kargodan ksımak adına.
Mama Bears, Truefitt and Hill, Speick, Erasmic, La Toja, Musgo Real, eShave ...

Daha uzar gider bu liste...

Big GrinBig GrinBig Grin

Daha Preshave, Aftershave olaylarına girmedik. Bunlar sadece sabun ve krem.
Big GrinBig GrinBig Grin
Bir kaç saat önce güzel bir duşun ardından col.conk'u denedim. İlk denemem olan taylordan daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Sıcak suda beklemiş fs fırçama 10-15 sn yükleme yaptıktan sonra yüzümde köpürtme yaptım. Köpük yapma performansı arkoya yakın, azıcık su ilavesi ile daha da fazla köpük elde edilebilmesi hoşuma gitti. Permasharp ile üç perde de gayet güzel traş elde ettim ve eggman'e katılıyorum ilk anda jiletin kayması bariz belli. Ben henüz yanmasız hiç traş sonlandıramadığımdan şap sürerken hissettiğim yanmayı yok önemsemedim. Tıraş sonrası bebak acıbadem sütü sürmek alışkanlık olmuştu on gündür, bu sefer özellikle sürmeyip ne olacağını görmek istedim. Sonuç halâ cildim yumuşacık arko ile bu konuda gerçekten çok fark var. Kokusunu da ara ara alıyorum ve hoş bir kokusu var diyebilirim. Yarın tabac deneyeceğim, sırayla yeni ürün denemeye devam Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Colonel Conk Bayrum Delidumrul 7 8,897 22/08/2020, Saat: 22:15
Son Yorum: trooper_gs
  "Col. Conk" Gliserin Bazlı "Misket Limonu" Tıraş Sabunu SumNauta 4 4,359 13/05/2017, Saat: 13:27
Son Yorum: SumNauta
  Phoenix Amber DarthVader 11 8,914 06/12/2016, Saat: 16:42
Son Yorum: onurcakmak
  Faena Amber & Musk Tıraş Sabunu ckeskin 7 7,919 28/10/2015, Saat: 10:37
Son Yorum: Emreozer
  Colonel Conk Almond Aleksey 15 11,784 04/02/2015, Saat: 10:05
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: