Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ?
Hem kablolu hem kablosuz kullanilabilen Braun Hc5090 modelini tavsiye ederim. Sarji da 1 saatte doluyor. 35 mm boyuta kadar kesim yapabiliyorsunuz.
(10/03/2020, Saat: 00:04)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sizin gibi düşünüyordum. İndirimden remington colorcut aldım sessiz ve güzel kesiyor. Ağır değil sessiz çalışıyor. Elimde moser 1400 de var remigtondan daha ağır ve sesli çalışıyor.
İlk tıraşımı kendi kendime oldum. İlk denemede subay tıraşını başarılı bir şekilde yaptım. Bir hafta sonra da en uzun tarağı ile üstleri kısalttım. Hem fiyat olarak da uygun şu anda vatan bilgisayar da indirimi de var.

Komşum ben "alsam mı almasam mı?" diye düşünürken Remington' daki büyük indirim bitmiş Smile
Sanırım bu şartlarda biraz daha para verip Moser 1400 almak daha iyi olacak.
Moser 1400 ile 1400 edition (renkli olanları) arasında renk dışında bir fark var mı bilmiyorum ama sanırm edition modellerinde motor biraz daha güçlü ve sessizmiş.
Sizin kullandığınız klasik 1400 modeli mi acaba?
(10/03/2020, Saat: 09:50)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben "alsam mı almasam mı?" diye düşünürken Remington' daki büyük indirim bitmiş Smile
Sanırım bu şartlarda biraz daha para verip Moser 1400 almak daha iyi olacak.
Moser 1400 ile 1400 edition (renkli olanları) arasında renk dışında bir fark var mı bilmiyorum ama sanırm edition modellerinde motor biraz daha güçlü ve sessizmiş.
Sizin kullandığınız klasik 1400 modeli mi acaba?

Klasik modeli hocam bir arkadaş vermişti eskiydi biraz iyi kesmiyordu. Aceleniz yoksa bu vatan bilgisayarın ikinci kampanyası birdaha yapar belki.
@Devil67 komşum son tıraşım bir süre daha idare eder beni. Bu sırada indirime tekrar girerse diye bir süre daha bekleyeceğim. Bilgi için teşekkür ederim.

Ayrıca fikirlerini paylaşan tüm komşularıma tekrar teşekkür ederim.
@ek_m
Bir arkadaşımızın @Aersin satışa çıkardığı var, isterseniz onu da inceleyin. Belki işinize yarar, belki aradığınız tam ta o olabilir.

E n v i r o n m e n t a l i s t

@manuple
Teşekkür ederim inceleyeceğim.
Coronavirüs bu şekilde devam ederse bu başlık en değerli başlıklarımızdan biri olacak.

Kuaförlerin kapalı olması nedeniyle ben de ertelediğim kendi kendime saç tıraşı konusuna yoğunlaşmaya mecbur kaldım.

Şimdilik yoğunlaştığım iki makine var. Biri Moser 1400 set olanı diğeri de Remington HC5035 Colour Cut.

Moser'in replika üretiminin fazla olması nedeniyle Remington'a daha yakınım.

Hangisini tavsiye edersiniz?

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
(24/03/2020, Saat: 15:27)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coronavirüs bu şekilde devam ederse bu başlık en değerli başlıklarımızdan biri olacak.

Kuaförlerin kapalı olması nedeniyle ben de ertelediğim kendi kendime saç tıraşı konusuna yoğunlaşmaya mecbur kaldım.

Şimdilik yoğunlaştığım iki makine var. Biri Moser 1400 set olanı diğeri de Remington HC5035 Colour Cut.

Remington un farklı bir modelini kullanıyorum memnunum ama moser de kendini fazlasıyla kanıtlamış bir ürün. Dediğiniz gibi sahtesi de bol daha önce alan arkadaşlar güvendikleri satıcıları yazar. Geçende bir arkadaşım Media markt dan 299 liraya almıştı beyaz renk.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(24/03/2020, Saat: 15:27)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coronavirüs bu şekilde devam ederse bu başlık en değerli başlıklarımızdan biri olacak.

Fonexkozmetik moserin resmî satıcısı sitesinde wahl ve başka marka modellerde mevcut . Şimdiden sağlıkla kullanın. .
İlk defa kendi kendine saç tıraşını deneyecek olan komşularıma tavsiye ederim. Alacağınız ürünün tanıtım videolarını da mutlaka izleyin. Dar uçlu makinelerle kendi kendine tıraş olmak biraz zorlayacaktır. Ben bu ürünü yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Ağzı eğimli ve geniş olduğu için inanın işi çok kolaylaştırıyor.7c7c9f2a528b908093023b8a21cb7d22.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Tıraşı (SOTD) piankhy 28,673 14,673,262 18/04/2024, Saat: 20:07
Son Yorum: sohayli
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,413 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,150 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,039 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,495 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,701 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,977 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,015 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,233 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK
  Berbere kendi usturamı götürmek? Arkomani 7 5,865 30/07/2017, Saat: 15:43
Son Yorum: Arkomani

Hızlı Menü: