BAKIN NE BULDUM
arkadaslar sahıbınden.com da bakın ne buldum.12 tane ustura ve bıleme araclarına 50 euro ıstıyor. ne dersınız?? Link:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...3654/detay
kaçmaz derim,

papazeriği olsa şimdiye almıştı zatenSmile
memleket kurtulana kadar siyah
guzel değıl mı
Açıklamada 1 adet PUMA USTURA.EK OLARAK İSTİYENE BİLEY KAYIŞ APARATI VAR.UZUN SÜRE KULLANILMAMIŞTIR.HEPSİ ANTİKADIR.ZAMANINDA YURTDIŞINDAN ÖZEL OLARAK GETİRİLMİŞTİR.SAYGILAR. diyor ??
bence ordakı tum hespı 50 euro
puma uluslararası forumlarda çok güzel anılan, ve iyi durumdakileri 100-150 dolardan başlayan bir marka, ama ayrıntılı foto olmadığı için bu ustura o kadar eder mi bilemiyorum, çatlak falan varsa biter malum,

ama yurdumda böylesini görmek bile tek başına yeterince güzellik bence.
irtibat numaralarını vermiş arkadaş, ustura isteyen arasın derim, zaten puma olmazsa elinde 10 tane daha var, onlardan birinin muhakkak keseye uygun olacağını düşünüyorum

benim tüm usturalar onunkilerden daha iyi durumda olduğu için hiç gözümde yok vallaTongue
senın usturaların resımlerını eklesene paylas bızlerleBig Grin
son mesajlara bak, oraya iki yeni foto ekledim, zaten o sayfadaki son 3 ustura benimkiler (son ikisi Fily'dir ona göre Smile )

ayrıca bir sedef siyah, bir de vanta beyaz paslanmaz çelik jiletli usturam var, ama onları kullanmayalı aylar oldu, acil durumlar için saklıyorumSmile aslında tüm takımın fotosunu koymak isterdim ama şu aralar müsait olamıyorum
(24/02/2012, Saat: 12:55)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar sahıbınden.com da bakın ne buldum.12 tane ustura ve bıleme araclarına 50 euro ıstıyor. ne dersınız?? Link:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...3654/detay

bence o kadar etmezler usturalar iyi durumda değil gibime geldi.
antikacıda bir tane ustura var iyi durumda bana göre ama 80tl istedi bence 30 ederdi.
başka bir antikacı daha var kullanılmamış sıfır paketinde ustura olduğunu söyledi 10-15 tane.
fiyat konuşmadık alacağın zaman telefon et bir gün önceden dedi. dükkanda arayacakmış.
isteyenler olursa bakarım markasına falan. şans eseri subzero falan çıkarmış hepsi Big Grin
adresi versene Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mikrotom buldum taskind 13 12,504 30/05/2015, Saat: 23:06
Son Yorum: d0vo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: