1B, 2B, 3B, 3BS, 5B, 5BV, DE
Ciddi misiniz Wink
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
@ihtilaf
Elimde 2*4 lü 3b sensitive kartuş
1*4 5b kartuş mevcut
1-2 tane de en kalitelisinden jel mevcut
R41 ile takas edilir Big Grin
Maksat size kar ettirmek ve yükten kurtarmak yanlış anlaşılmasın.
3-5 sene sıkıntı çekmezsiniz Smile
Kumpas kokusu alıyorum, beklemedeyim Cool
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(14/04/2014, Saat: 00:42)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf
Elimde 2*4 lü 3b sensitive kartuş
1*4 5b kartuş mevcut
1-2 tane de en kalitelisinden jel mevcut
R41 ile takas edilir Big Grin
Maksat size kar ettirmek ve yükten kurtarmak yanlış anlaşılmasın.
3-5 sene sıkıntı çekmezsiniz Smile

Hocam teşekkürler ben şimdilik olayı matematik ile nesnel hala getirdim
Fakat @eskiuye3315 hocam hala kartuş bağımlısı
Bu teklifle ondan 2 band Rooney bile koparirsiniz
Bu sabah 3 bıçaklı gilette blue'ya geçtim. Çok konforlu ve yakın bir tıraş sağladı ama kartuşlulardan sinekkaydı beklememek lazım. Hiçbir kartuşlu iyi bir DE nin sonucunu vermez, mesela astra yeşil +Rimei nin 2 günlük sakalı temizlemesi gibi olmaz ama 3B ne verebilir, sinekkaydıya yakın risksiz, tahrişsiz ve kesiksiz standart tıraş verir. Oysa DE de jilet ve makine ve de sizin tekniğiniz (açı vs) değiştikçe risk artar
Dayanamayıp G3 Blue dan 1 paket daha aldım. Makinenin kendisi jileti ile birlikte 8,5 liraya satılırken 6 yedekli kampanya paketi 12.90. yani altı jilet 4.4 lira ve jiletin tanesi de 73.34 kuruşa geliyor. Ve bu jiletle 30 tıraş çok konforlu rve 40 tıraş da çok rahat olursunuz. Bu durumda bir tıraş 1.83 kuruşa geliyor. Bu durumda Rapirayı bile solluyor.

Rapira 6.5 liraya 100 tanesi ve tanesi 6. 5 kuruşa geliyor ve 3 tıraş olursanız tanesi 2.16 kuruşa tıraş oluyorsunuz.

Eğer 12.50 liraya bir adet G 5 bıçaklı yedeği alırsanız her tıraş için 31.25 kuruş harcıyorsunuz demektir. Yaklaşık 17 kat pahalı
Merhabalar uzun bir süredir yazmıyordum.
İlgi kopukluğu kartuşluya geçmemden kaynaklandı.

Gillette 3 Blue kullanıyorum uzun bir süredir. Yanında ise jel yada aynı markanın köpüğü ile.

Tıraş öncesi cildi yumuşatma olduğu an bence çok kaliteli bir iş çıkartabilirsiniz. Ben sinek kaydı olmak istemediğim için tek perde oluyorum. Diğer türlü tahriş olma olasılığı yükseliyor.

Gelenekselden ayrılma sebebim ise zahmetli ve beceremem.
Temizlik için jiletlere bakım, ne kadar denesem de tıraş olurken feci bir tahrişi engelleyemedim. Tabi bana "teknik bilmiyorsun" diyebilirsiniz. Haklısınız. Fakat bunu öğrene kadar kartuş otomotik vites vari rahatlık sunuyor. Yumuşat-köpükle- yukardan indir bırak.

Kızmayın ama kartuşun malı kaliteli ise bir Gillette Adj. Rapira birleşimden daha iyidir en azından.
çalıştığım işyerinde(erkek yoğun ve oldukça kalabalığız) m3 kullanan bir çok arkadaşım var ve bende senelerdir bu aleti kullandım hiç bir zaman 5 tıraşın üstüne çıkamadım kimsedende 8 tıraş üzerini duymadım açıkçası, kartuşlunun performansı en pahalısı g-pgp dahil abartıldığı kadar değil neredenmi biliyorum ? oradan geliyorum..
olgun üstadım elinizde kullanmadığınız alet varsa satmayı düşünürmüsünüz

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
(21/04/2014, Saat: 08:22)kaju Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olgun üstadım elinizde kullanmadığınız alet varsa satmayı düşünürmüsünüz

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Alet yok malesef

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: