1B, 2B, 3B, 3BS, 5B, 5BV, DE
blue3 kullanalı bir ayı geçti artık kaç gün olduysa sayıyı şaşırmaya başladım.
Salı günü sinekkaydı denedim performans kaybı yok hala tıraş ihtiyacı hissetmiyorum. Uzun kullanmanın sırrı sanırım bastırmamaktan ve fırça sabun kullanmaktan kaynaklanıyor.
(15/05/2014, Saat: 12:26)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: blue3 kullanalı bir ayı geçti artık kaç gün olduysa sayıyı şaşırmaya başladım.
Salı günü sinekkaydı denedim performans kaybı yok hala tıraş ihtiyacı hissetmiyorum. Uzun kullanmanın sırrı sanırım bastırmamaktan ve fırça sabun kullanmaktan kaynaklanıyor.

DE alet,Jiletli ustura,çelik ustura hatta çakıyla bile tıraş derken nirvana'yı kartuşda buldunuz Smile
@mancho hocam zaten nirvana dan başladı olaya
(15/05/2014, Saat: 20:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DE alet,Jiletli ustura,çelik ustura hatta çakıyla bile tıraş derken nirvana'yı kartuşda buldunuz Smile
@mancho hocam zaten nirvana dan başladı olaya

Big GrinBig GrinAngelAngel
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(15/05/2014, Saat: 20:37)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinBig GrinAngelAngel

İşin nirvanası makam-ı kartuş ise piri ManChe o cihetteyse
Çare 3 bıçaklı
(15/05/2014, Saat: 20:50)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşin nirvanası makam-ı kartuş ise piri ManChe o cihetteyse
Çare 3 bıçaklı

Sedefim duruyor ama sıra gelmiyor Smile
bugün gezinirken "bolin" marka saplar dikkatimi celbetti, 3b uyumlular zannediyorum. bunlar yalnızca görüntü itibariyle mi iş görürler yoksa dengesine, kullanımına bir etkisi var mı? 3b' ci dostlar bunu da açıklasınlar Cool kullanan olmuştur diye ihtimal veriyorum.
daha DE ye geçeli 1 tıraş oluyor o da yuma ile. net söylüyorum tıkanmaması bile yeter Smile
(15/05/2014, Saat: 12:26)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: blue3 kullanalı bir ayı geçti artık kaç gün olduysa sayıyı şaşırmaya başladım.

Üstadım ben de mavi astra ile dört ayrı mild makine denememe rağmen G3 Blue kadar tahrişsiz ve yakın bir tıraşı DE lerde yakalayamadım. Boyun bölgesinden ATG ile gecmeme rağmen G3 blue gibi temizlemiyor. Ama personnalar daha iyi temizliyordu. Astra mavi zaten cok keskin bir bıçak değil
(16/05/2014, Saat: 02:02)beyazitcakir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha DE ye geçeli 1 tıraş oluyor o da yuma ile. net söylüyorum tıkanmaması bile yeter Smile

Sonuna kadar katılıyorum, benim için de DE leri sevmemin en önemli etkenlerinden birisi budur. Sadece bu bile kartuşluları tercih etmeme sebebimdir. Bazen 5 - 6 gün sakallarımı kesemiyorum. En mükemmel kartuşlu hiçbir çözüm getiremiyor. Fakat DE bir şekilde işin içinden çıkabiliyor. Diğer yandan sakallarım 3 gün 4 gün uzamış, gideyim bir an önce tıraş olayım derdim olmuyor.
Geleneksel tıraşa yeni yeni geçeceğim ve u[/align]zun zamandır Blue 3 kullanıyorum. 5B Fusion' ı bıraktırdı bana. Sap ve bıçak açısı çok daha ergonomik, hızlı ve kaliteli kesiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: