Gillette platinum
(15/03/2021, Saat: 01:14)hattusha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kişiden kişiye değişir, hatta kullanılan sabundan, suyun sertliğinden, iklimden bile farkediyor. kışları bu daha iyi, yazları gsb daha iyi oluyor bana örnek olarak...
çok çeşit olsun elinizde, hep farklı olsun, daha zevkli oluyor.

Teşekkürler Jilet
(14/03/2021, Saat: 22:44)Tıraşolog Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletle GSB arasındaki fark nedir sizce hangisi daha iyi?

Bu jiletin kesici ağzı Platin kaplı komşum.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(15/03/2021, Saat: 01:40)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletin kesici ağzı Platin kaplı komşum.

Teşekkür ederim komşum. Jilet
(14/03/2021, Saat: 22:44)Tıraşolog Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletle GSB arasındaki fark nedir sizce hangisi daha iyi?

GSB teflon kaplı, bu ise Kemal komşumun dediği gibi platin kaplı, bana GSB daha başarılı geliyor uzun ömürlüllük ve keskinlik bakımından.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Gsb acemi jileti Smile her zaman güvenli hiç üzmez.
Platinumu biraz tecrübe eden anlar. Bence gsb den daha daha keskin ama belli etmez. Dikkat etmek gerekir,iyi köpük ve iyi teknikle daha keyiflidir.

https://dolap.com/profil/sohayli
https://beyfendi.org
(15/03/2021, Saat: 23:35)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GSB teflon kaplı, bu ise Kemal komşumun dediği gibi platin kaplı, bana GSB daha başarılı geliyor uzun ömürlüllük ve keskinlik bakımından.

(16/03/2021, Saat: 00:40)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gsb acemi jileti Smile her zaman güvenli hiç üzmez.
Platinumu biraz tecrübe eden anlar. Bence gsb den daha daha keskin ama belli etmez. Dikkat etmek gerekir,iyi köpük ve iyi teknikle daha keyiflidir.

(16/03/2021, Saat: 00:40)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gsb acemi jileti Smile her zaman güvenli hiç üzmez.

Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim komşular. Yapmış olduğunuz yorumlar doğrultusunda ikisinden biri seçicem hayırlısıyla.
Jileti bu sabah deneme fırsatım oldu. Gayet konforlu ve akıcı bir tıraşı var. Çok memnun kaldım. Silver blue ile mukayese ediliyor sanırım. Silver blue bana biraz agresif geldi. Fakat bu jilet bana çok uydu. Diğer ekipmanlarım r89, the body shop maca root tıraş kremi, yaqi aqua high mountain two band, yves rocher yeni seri balsam ve loreal paris tıraş sonrası losyon kullandım. Gayet güzel kombin oldu. Şunu da belirteyim orta yoğunlukta, orta sertlikte sakal yapısına sahibim. Genel olarak cildim hassas değildir ancak boyun altında 2 ufak bölgede hassasiyet yaşıyorum. Jilet o bölgelerde bile hiç üzmedi beni. Kaliteli bir jilet ve uzun ömürlü gibi duruyor. Deneyip göreceğim.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Agresif olarak bildiğimiz yuma ile de denedim bugün onunla da fena iş çıkarmadı. Boyun altında ufak bir bölgede tahriş yaşadım sadece o da benden kaynaklı sanırım biraz fazla zorladım.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Gillette markasını ilk defa bu jiletle deneyimledim. Ali bıyıklı usturayla mükemmel bir iş çıkardı diyebilirim. Hem çok konforlu hemde çok akıcı bir jilet. Normalde iki perdede tıraşı tamamlarım ama bu jilet tek perdede işi bitirdi. Bugüne kullandığım jiletler: yeşil astra, perma sharp, derby usta.
Isirmayan, cekme yapmayan ama cok keskin olmayan bir jilet. Tam tadinda. Bir Feather degil, ama kesinlikle kaliteli ve yakin tiras verebiliyor. Bu jiletle ayni karaktere sahip, fakat bir tik daha keskin bir jilet ariyorsaniz: Israil ureimi Personna Platinum'u siddetle tavsiye ederim. Benim cildime ve tiras aletlerime gore dunyanin en iyi jiletidir. Ama yakin zamanda Gillette Platinum'u da denedim, artik Personna Platinum bulamazsam, direk muadili olarak bunu kullanabilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 665 689,129 21/04/2024, Saat: 22:28
Son Yorum: Alkali
  Gillette London Bridge tipsol 6 1,724 04/09/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: tipsol
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 188,100 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,112 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,195 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  Gillette Firmasının Jiletlerinde Tercih Sıralamanız habaz 27 14,568 02/03/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: inter
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,709 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,550 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,916 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,730 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: