Erasmic
Arkadaşlar İngiliz bir dostum ziyaretime geldi.Yanında da bu sabun vardı.Geçen sefer Arko vermiştim daha kullanmamış bir iki tane daha verdim ve bende onun sabununu aldım.Kendisini de biraz önce havaalanına bıraktım Big Grin Sabun gerçekten çok ferah ve güzel bir kokuya sahip,hafif mentolümsü.Nasıl bizim Arko klasik berber kokumuzsa buda İngiltere'nin klasik berber sabunu gibi geliyor kokusuyla.Daha denemedim ama BB'de yorumlar hep iyi yönde.

wp638bf9bf_05.jpg

http://connaughtshaving.com/erasmicbowl.html

A glycerine based soap with Coconut oil.
75g soap supplied in a plastic tub.

2,5£.
ben de çok methini duymuştum. güzel sabuna benziyor. ne güzel arkadaşlarınız var sizin öyle.. Smile
bizi de tanıştırsanız Big Grin
Bunun stick olanı iyiymiş.
Nası diyolaa, Sen var tanıştırmak arkadaş bizi. Biz var ona vermek arko.

Big GrinBig GrinBig Grin
Stick olanda aynı sabundur herhalde.

Bu arada sırf şu kutu için alınır 1-2 tane Big Grin Kullanışlı bir kutu.Tabi küçük.Yapışkanlar çıkıyor kolay.
gramajı düşük ama. kutusu sadece 75 gr. WS tas sabun kutusuna benziyor ama WS 125 gr.
(29/02/2012, Saat: 23:20)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stick olanda aynı sabundur herhalde.
Bu arada sırf şu kutu için alınır 1-2 tane Big Grin Kullanışlı bir kutu.Tabi küçük.Yapışkanlar çıkıyor kolay.
Sana iyi tıraşlar dostum. Merak ettiğim bir tıraş ürünü var epeydir: Razorock. Bunu görünce aklıma o geldi. Razorock ürünlerini kullanan var mı aranızda beyler: http://www.razorock.com/

razorock_04_425.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
29/02/2012

Daha bugün deneyebildim Big Grin

Çok rahat ve konforlu bir tıraş sundu.Col. Conk'tada sevdiğim gibi yüzü baya kaygan yapıyor jilet rahatça akıyor o özelliğini çok sevdim.Kokusu ferah.Köpük bol kıvamlı.Genel olarak başarılı buldum.Nemlendirmeside ortalama üzeri.

EDIT: Bu da Col. Conk gibi gliserinliymiş kayması o yüzden dolayısıyla Big Grin
(01/03/2012, Saat: 20:08)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana iyi tıraşlar dostum. Merak ettiğim bir tıraş ürünü var epeydir: Razorock. Bunu görünce aklıma o geldi. Razorock ürünlerini kullanan var mı aranızda beyler: http://www.razorock.com/

razorock_04_425.jpg

Merhaba,

Ben RR xxx ve classic kullandım, çok memnun kaldım. Her açıdan üstün sabunlar, tavsiye ederim. Shaving shack de var ikisi de.

Selamlar.
Bu gliserinli sabunlar anlaşılan bende çok işe yarıyor.

3 gündür Erasmic kullanıyorum, tıraştan sonra hiç tıraş olmuş gibi hissetmiyorum,yüzüm resmen teşekkür ediyor bana.

Tabi biraz çabuk azalıyor sabun ama değer diye düşünüyorum.

Col. Conk'uda beğenmiştim baya anlaşılan yukarıdada bahsettiğim gibi gliserinli sabunlar bana yarıyor Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,713 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: