Beklenen oldu!
(02/03/2012, Saat: 00:19)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inşallah gzd gibi beni hayal kırıklığına uğratmayacak kalitede bir sabundur.
GZDyi iyi bekliyordum yumuşak olunca... beğenmedim çok açıkçası ilk izlenim olarak.
arko ile karıştırıp deneyeceğim bir de... bu hafta sonu da onu deneyeyim bakalım Smile

okadar orjinal ve eşsiz tasarımlı
bir ambalajdan benimde beklentim çok büyüktü
(evet ciddi değilim Smile )

gzd1.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
tama kabul ambalaj cok orijinal degil.. ama hic orijinalin taklidi olup da orijinalinden daha cok begendigin veya cok kotu ambalajlanip icindeki kaliteli olan urunlerle karsilasmadiniz mi?

gercekten de yumusak sabun filan diyince daha yogun kivamli bir sabun cikar diye bekliyordum. Arko daha iyi. bu hafta sonu arko sabun ile karistirarak denememi yapacagim.
Mc askolsun gazi veriyorsun sabun yumusakmis iyi çıkabilir filan diye sonra da dalga geçiyorsun Dodgy
Tongue

(02/03/2012, Saat: 18:58)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okadar orjinal ve eşsiz tasarımlı
bir ambalajdan benimde beklentim çok büyüktü
(evet ciddi değilim Smile )

bende iyi cıkmasını cok istiyorum ozellıkle yerlı urunlerın

sımdılık sabunda arko dısında bir fumeden memnun kaldım

ama sizin yogun kopuk beklentınızı oda karsılamayacak tahmınımce

umarım bekledıgımız lavantalı kavunlu klasık urunler ıhtıyaclarımızı karsılayacak duzeydedırler
sen deneyebildin mi GZD?
fümeye ulaşamadım bir türlü. yarın bi gezerim belki....

(02/03/2012, Saat: 20:34)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende iyi cıkmasını cok istiyorum ozellıkle yerlı urunlerın
sımdılık sabunda arko dısında bir fumeden memnun kaldım
ama sizin yogun kopuk beklentınızı oda karsılamayacak tahmınımce
umarım bekledıgımız lavantalı kavunlu klasık urunler ıhtıyaclarımızı karsılayacak duzeydedırler
bende gzd deneyemedım
bakalım elbet karsılasacagız kendılerı ile Smile

zazada ve cavusoglunda bulamadım
derby ve tweex i buldum ama
gzd yok
kokulu degil parfumlu sabun tutar.
kokulu ise uzerinde pek calisilmamistir.
bugun dunyanin en cok begenilen enfiyesi 1727 yilinda kurulan ve formulunu ve kutusunu hic degistirmemis olan Freiburg & Treyer enfiyeleridir. sebebi gayet acik: parfumlu enfiye.

Fribourg_&_Treyer_Morlaix_Snuff.jpg
dayıma almak istiyorum bir tane. Yurtiçinde bulabileceğim en iyi ve en iyi P/F li enfiyeler nelerdir ???
(02/03/2012, Saat: 21:03)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokulu degil parfumlu sabun tutar.
kokulu ise uzerinde pek calisilmamistir.
bugun dunyanin en cok begenilen enfiyesi 1727 yilinda kurulan ve formulunu hic degistirmemis olan Freiburg & Treyer enfiyeleridir. sebebi gayet acik: parfumlu enfiye.
http://www.snuffstore.co.uk/
turkiyede sadece poschl var. o da sadece aksaray ilinde var. eggmanin verdigi siteden aliyorum. bazi arkadaslarda mrsnuff.com dan aliyor.
İzin varsa bende fikirlerimi paylaşayım..

İlk olarak hala anlamadığım bir durum var.. Köpük..
Bol köpük olması neden istenir ? Eğer isteklere göre ürünler çıkıyorsa, bana bir adet az köpüklü bol yağlı ve jiletin tıraş boyunca kurumadan yağ gibi kaymasını sağlayacak malzeme istiyorum. Bende ürün budur.. Bir parmak pamuk gibi köpük aksine zararına tıraşta..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yuma ile ilk traş deneyimim biraz ilginç oldu ama gayet iyiydi... felekman 9 13,259 20/12/2015, Saat: 11:25
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: