Beklenen oldu!
iyi olsun da isterlerse poşette satsınlar Smile
ben razıyım.
tasa basmak çok problem değil.ayrıca (bence) tabac, MWF gibi orijinal bir kutu olmadıktan sonra kutulu olması da çok iyi değil. ben kendi cam kapaklı kaselerime basmayı tercih ederim.
Saygılar
(09/03/2012, Saat: 14:08)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok merak ediyorum bende gelecek ürünü.
umarım piyasaya sokarlar ve sabunlar kutuludur.- füme sabun gibi-
bakalım ne olacak. sayın adminden merakla sonuçları resimleriyle beraber paylaşmasını bekliyorum.
BB'de şöyle bir mesaj var GZD sabunun incelemesi altında bir tıraş sitesi sahibinden;

---Packaging is a work in progress. We now have four scents which we are working with the factory in Turkey. This stuff fits perfect in any bowl or container since it is moldable and no grating required.
---A little of both. We are working on the scents with them. I have another hard soap in production ovet there too.
---I'd like to re-package it someday as our own private label. just not ready to buy 5 thousand of them till I am sure it will take off.

Bu durumda acaba GZD'ninmi diye sormak geliyor içimden Smile

http://badgerandblade.com/vb/showthread....GZD-Berber
salı göreceğiz inanın bende bilmiyorum Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
salı sallanmaz, çarşamba çarşafa dolanmaz umarım...
beklemedeyiz.
umarım
tekrar ertelenmeyız kargo beklıyorum Sad
ve yine ekildik Sad
beklenen olmadı yani Confused

(13/03/2012, Saat: 19:11)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ve yine ekildik Sad
Allah Allah acaba kargo mu gelmedi, yoksa fabrikadan mı? böyle gün verilip olmayınca da heyecan soğuyor biraz sanki, çıkar da alırız diye beklemedeydik. mcorco da kargo bekliyor üstüne birde.
selamlar.

(13/03/2012, Saat: 19:20)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beklenen olmadı yani Confused

(13/03/2012, Saat: 19:11)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ve yine ekildik Sad

sali dedilerse kargoya bugun verilmistir
okadar bilinç altıma işlemişki dün gece rüyamda gördüm. marka arko idi. plastik bi kabın içinde bir kaç çeşit vardı. tek hatırladığım sarı kutulu muz aromalı idi Big Grin
Mühle R89

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yuma ile ilk traş deneyimim biraz ilginç oldu ama gayet iyiydi... felekman 9 13,259 20/12/2015, Saat: 11:25
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: