Beklenen oldu!
evet öyle de olmuş olabilir.
(13/03/2012, Saat: 22:33)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sali dedilerse kargoya bugun verilmistir
muzlu süt de çok güzel olur. bir de az şekerli olacak... süper olur Smile
(13/03/2012, Saat: 22:41)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: okadar bilinç altıma işlemişki dün gece rüyamda gördüm. marka arko idi. plastik bi kabın içinde bir kaç çeşit vardı. tek hatırladığım sarı kutulu muz aromalı idi Big Grin
(13/03/2012, Saat: 22:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: muzlu süt de çok güzel olur. bir de az şekerli olacak... süper olur Smile

Naptın canım yemeyecez ki bu mereti Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(14/03/2012, Saat: 18:37)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/03/2012, Saat: 22:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: muzlu süt de çok güzel olur. bir de az şekerli olacak... süper olur Smile

Naptın canım yemeyecez ki bu mereti Big Grin

tıraş için değil de antraktta güzel olur.
sanırım biri beni işletti Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Hocam bunlar size nasıl ulaştı telefon mail ? Bir arayıp sorsanız ?
(14/03/2012, Saat: 23:23)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanırım biri beni işletti Smile

Big Grin

(14/03/2012, Saat: 23:24)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bunlar size nasıl ulaştı telefon mail ? Bir arayıp sorsanız ?

mail

en yakın zamanda kargolanacağı bilgisini alıp umutlanıyoruz Smile
gelen giden yok Smile

ben umudu kestim
gelirse süpriz olur Smile

ama şu kesinki yakın zamanda piyasaya 4 çeşit ürün çıkaran bir sabun firması oldugunda
onun adı sitemizin filtreleme sisitemine eklenecek Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Smile

(15/03/2012, Saat: 00:06)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/03/2012, Saat: 23:24)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bunlar size nasıl ulaştı telefon mail ? Bir arayıp sorsanız ?

mail

en yakın zamanda kargolanacağı bilgisini alıp umutlanıyoruz Smile
gelen giden yok Smile

ben umudu kestim
gelirse süpriz olur Smile

ama şu kesinki yakın zamanda piyasaya 4 çeşit ürün çıkaran bir sabun firması oldugunda
onun adı sitemizin filtreleme sisitemine eklenecek Smile

bence biri kesin işletti.
Hocam yakın (ve şakacı) arkadaşlarınıza hiç böyle bir siteyi kurup, kısa zamanda çok geliştiğinden bahsettin mi ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yuma ile ilk traş deneyimim biraz ilginç oldu ama gayet iyiydi... felekman 9 13,258 20/12/2015, Saat: 11:25
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: