laptop tavisyesi?
(24/02/2015, Saat: 01:52)yigitemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır amatör ve yarı profesyonel bir şekilde "oyun oynayan" biri olarak şunu diyebilirim ki; oyun oynamak istiyorsanız desktop PC alacaksınız. Laptop hiçbir şekilde iyi sonuç vermiyor. Ayrıca bazı üstatlar PC'de oyun oynanmaz demeye getirmişler gibi mi olmuş ben mi yanlış anladım tam olarak bilmiyorum ama şunu diyebilirim ki, tıraş konusunda ne kadar deneyimsiz isem oyun konusunda bir o kadar deneyimliyim. Big Grin Exclusive oyunlar haricinde konsolun hiçbir manası yok ki MGS serisi bile PC'ye geliyorsa, Next-Gen diye yutturulan konsolların donanımlarıda ortadayken desktop en iyisi.

Oynanmaz demeyelim ancak güncel tutulmak ve güncel oyunları takip etmek isteniyorsa yatırım şart. Donanımlar çok çabuk outdated oluyor benim en son desktop kullandığım dönemlerdeki deneyimime göre.
(24/02/2015, Saat: 00:32)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir şey daha sorayım o zaman.

Laptopa ssd takarken harddisk yerine mi takmalı yoksa cd-rom iptal edilip cd-rom yerine mi takılmalı? ssd takviyesi komşular hangisini tercih ediyor?

SSD'yi HDD yerine taktım. CDROM'u söküp, Yerine HDD yi taktım.

Lenovo i3-4005U@1.7Ghz, 8GB Ram, 2GB AMD VGA var. SSD'den önce can çekişen alet, SSD' den sonra şahlandı.
Merhaba,
2014 Nisan ayında DELL inspiron 5537 almıştım.Hiç memnun değilim.Almayı düşünenlere önermem.
WEB,internet ve forum okuma yani günlük işler için,dizüstü bilgisayar
Gözü en az yoran ekran tipi nasıl olmalı,marka model önerileriniz var mı ?
(29/03/2015, Saat: 00:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WEB,internet ve forum okuma yani günlük işler için,dizüstü bilgisayar
Gözü en az yoran ekran tipi nasıl olmalı,marka model önerileriniz var mı ?

hocam tablet almayi dusunmez misiniz? daha hafif, ac kapa ve OS yüklenmesini beklemek yok, koltukta vs cok daha rahat. mouse agirlikli programlar kullanmiyorsaniz cok pratik oluyor tabletler.
(29/03/2015, Saat: 00:56)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam tablet almayi dusunmez misiniz? daha hafif, ac kapa ve OS yüklenmesini beklemek yok, koltukta vs cok daha rahat. mouse agirlikli programlar kullanmiyorsaniz cok pratik oluyor tabletler.

15,6 inch ekran kullanıyorum çok rahat @naayi hocam,küçük ekranda rahat edemem,bazen film,dizi bakıyorum
Evde ipad air var 10 inch galiba küçük geliyor
15.6 inch karsisinda tabletin pek sansi yok tabi Smile ben bir ara samsung'un 12 inchlik tabletine bakiniyordum, o bana ideal gorunuyordu, ama o da kucuk kalir muhtemelen.
Büyük tabletler çıkacak diyorlar,bakalım
Büyük ekran ve en az i5 işlemci gücünde olsunki tadı olsun
Bu arada ipad airi çok beğenmedim.
Hepsinin yeri ayridir. Yeni cikanlar once kendine ihtiyac duyulmasini saglayan bir pazarlama sureci yasar sonra piyasaya cikarlar.
Eger bilgi depolama ve film-dizi seyretmek amacli kullanilacaksa evde televizyonu ekran olarak kullanan bir desk top tavsiye ederim. Hem kapasitesi dizustune gore cok daha yulsektir hem performansi. Ucuz olmasi da avantajdir ekran yerine tv kullanilmasi daSmile
memleket kurtulana kadar siyah
(29/03/2015, Saat: 01:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 15,6 inch ekran kullanıyorum çok rahat @naayi hocam,küçük ekranda rahat edemem,bazen film,dizi bakıyorum
Evde ipad air var 10 inch galiba küçük geliyor

Bizim ailede ilk abim tablet almıştı. Anlata anlata bitiremiyordu. Ben de sizin gibi ekranı küçük rahat olmaz diye düşünüyordum. Ama tabletin rahatlığına alıştıktan sonra bir daha evdeki laptopu açmadım. Koltukta bacakları uzatıp internette takılmak süper birşey.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Laptop Ucak Modunu Kapatamamak korgunv 2 2,449 29/03/2017, Saat: 22:14
Son Yorum: btoprak
  Laptop ekranı kırıldı nerede yaptırabilirim ? eggman 1 5,498 23/09/2012, Saat: 22:31
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: