laptop tavisyesi?
Masaüstü PC ler benim için tarih oldu,çok yer kaplıyor
Dizüstü PC lerin verimi düşük fakat kompakt halde olması kendinden UPS olması çok avantajlı
TV pc güzel fikir olabilir Smile
(29/03/2015, Saat: 12:55)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim ailede ilk abim tablet almıştı. Anlata anlata bitiremiyordu. Ben de sizin gibi ekranı küçük rahat olmaz diye düşünüyordum. Ama tabletin rahatlığına alıştıktan sonra bir daha evdeki laptopu açmadım. Koltukta bacakları uzatıp internette takılmak süper birşey.

Şu anda kucağımda dizüstü pc gerçi biraz ağır ama olsun
Tablet olayına sabredemedim,mouse yoksunluğu çekiyorum,geçen sene iş yerinde kullanmak için android tablet aldım mouse ile kullandım epey kullanışlı oldu küçük ekran dışında fakat her gören bana gülümsüyordu
Ipad air aldım 10 inch onada alışamadım,küçük geldi.
Komşular ben laptop hala almadım bir sorum daha var. Smile

Alındıktan sonra arıza çıkardığı için iade edilen daha sonra servis tarafından tamir edilip indirimli olarak satılan laptopları güvenip alır mıydınız? Diğer laptoplarda olduğu gibi 2 sene garantileri var.
Yarı fiyatına veriyorlarsa alınır.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(30/05/2015, Saat: 10:33)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular ben laptop hala almadım bir sorum daha var. Smile

Alındıktan sonra arıza çıkardığı için iade edilen daha sonra servis tarafından tamir edilip indirimli olarak satılan laptopları güvenip alır mıydınız? Diğer laptoplarda olduğu gibi 2 sene garantileri var.

Refurbished ürünlerin garantileri genelde 6 ay ile 1 yıl arasında değişiyor satıcıya göre. Ben şahsen tavsiye etmezdim. Sistemin bir yerinde sorun varsa başka bir yerinde de sorun olma riski var.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Mac book ve airleri çok beğendim
biraz pahalı ama pil süresini çözmüş elma grubu
pil süresinde PC cephesinde dell xps 13 dışında pek varlık yok
Surface 3 pro fiyatı yüksek fakat şahane cihaz, 2si bir arada olması da avantajı
Ben yıllar süren inadımı bırakıp Macbook Pro aldım rahat ettim sevgili @ihtilaf. Tavsiye ederim Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(30/05/2015, Saat: 16:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yıllar süren inadımı bırakıp Macbook Pro aldım rahat ettim sevgili @ihtilaf. Tavsiye ederim Smile

Aynı şekilde inadı bırakıp gerçek tıraşçılar tarafına da bekleriz Rolleyes
@cihankeskin
@mancho

Teşekkür ederim.

@ihtilaf

http://blog.laptopmag.com/all-day-strong...-notebooks

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Laptop Ucak Modunu Kapatamamak korgunv 2 2,449 29/03/2017, Saat: 22:14
Son Yorum: btoprak
  Laptop ekranı kırıldı nerede yaptırabilirim ? eggman 1 5,498 23/09/2012, Saat: 22:31
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: