Merhaba arkadaşlar
Birazdan işe gideceğim. Az sonra tıraşa başlıyorum. Smile Umarım Rapira iyi bir tıraş sağlar.
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
Allah'ım yanıyorum. Confused

Makineye olan acemiliğimden mi yoksa jiletten midir bilmiyorum ama biraz tahriş ile beraber kızardım.Fakat iyi yandım. Blush

ilk defa şap denedim bakalım faydası olacak mı Huh
İngiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, tacsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot, fenerbahçeli cemil. Hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçludurlar
Hoşgeldiniz , jiletle tıraş, avatarınızdaki gibi kafayı taşlara vurmaya neden olabilir. Ben de çok vurmuştum Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Hoşbuldum. Aslında 2 gün önceki tıraşımın cildimde yarattığı sıkıntının üzerine tuz biber ekmiş oldum.
Peki sizde değişen ne oldu, şu anda başınızı vurmamayı sağlayan?
Mancho üstad jilet kullanmaz Big Grin sabun,fırça vs yönünden gelenekselci, jilet yönünden 3-5 bıçaklı kartuşçudur. Forumun yarı geleneksel hibrit numunesidir, sizide kartuşa davet etmesi yakındır. Bu arada foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim Smile
Hahahh, ben de sabun fırça konusunda geleneksel kullanım yapıyordum uzun senelerdir. Kartuşu bıraktım da geldim. Smile
Babam sağ olsun, kendisi ustura ile tıraş olur. Fakat öğretmedi kendini doğrarsın sen diye. Smile
(09/07/2014, Saat: 05:43)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho üstad jilet kullanmaz Big Grin sabun,fırça vs yönünden gelenekselci, jilet yönünden 3-5 bıçaklı kartuşçudur. Forumun yarı geleneksel hibrit numunesidir, sizide kartuşa davet etmesi yakındır.

Doğru Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Siz mancho üstada bakmayın dostum kendisi şaka yapmayı sever Smile
Yangınlı bir tıraş geçmiş sanırsam, deneye deneye daha iyiyi bulursunuz, şimdilik çok bastırarak kartuş mantığıyla tıraş olmayın, üst üste aynı yerden çok geçmeyin. Benim ilk oldugum tıraşlar da faciaydı ama şu an müthiş zevk alıyorum tıraşlarımdan.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Hoşgeldiniz, zevkli tıraşlar.
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
Teşekkür ederim, hoş buldum.

Dün bastırmadan yaptığım 2. denemem daha iyi oldu.
çene yanları ve alt kısmında biraz daha sakin davranmam gerekiyor sanırım. Şap sürdüğümde sadece o bölgeler yanıyor ve daha önce neden şap kullanmadığımı kendime kızarak soruyorum. tahriş ve sivilcelenmeyi yok etti diyebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 913 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,684 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 738 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,059 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 779 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı