Tipsoft tıraş fırçalarımızı paylaşalım...
#1
Gururumuz olacak Tipsoft fırçalarımızı paylaşabileceğimiz bir bölüm.. Tipsoft içinde bir tarihçe olur.. bakalım kimler aldı, kimler alacak.

2quq9l4.jpg
Benim ikinci fırçam, Manchurian badger..
Cevapla
#2
Çok güzel komşum güle güle kullan.
e mail adresim [email protected]
Cevapla
#3
Aldiginız firçalar hakkında eldeki diger firçalar ile karşilaştırıp yorumlar yazabılirmisiniz, bilgilenelim eleştirelim önce, avantaj ve dezavantajlarına bakalım! Bir anda ortaya çıkıp diger konudada yazdigım gibi daha knotlar hakkinda forumda bir bilgi dahi yok. McOrco başkan, lord, ihtilaf üstadlar veya fırçalarin efendisi deneyip forumu bilgilendirmeden alıp kullanmaktan çekinmekteyim. Loyal lui den 3 knot denedim en son silvertip,hepside sorunluydu. Genel olarak forumdaki bilgili üstadlarin yönlendirmeleri ile ürün alıp denemekteyiz.
En iyi örnek ve bilgilendirme FS ye göre fiyat kalite nerelerde? Tgn knotlar ile farkları ne ?
Gibi bilgiler aydınlatıci olacaktır.
Tek temennim bu girişimin Fs ls kalitelerini aşıp bir edwin jagger le yarışması kadar iyi olmasi yönünde.
Selamlar.
Cevapla
#4
(25/08/2014, Saat: 00:05)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldiginız firçalar hakkında eldeki diger firçalar ile karşilaştırıp yorumlar yazabılirmisiniz, bilgilenelim eleştirelim önce, avantaj ve dezavantajlarına bakalım! Bir anda ortaya çıkıp diger konudada yazdigım gibi daha knotlar hakkinda forumda bir bilgi dahi yok. McOrco başkan, lord, ihtilaf üstadlar veya fırçalarin efendisi deneyip forumu bilgilendirmeden alıp kullanmaktan çekinmekteyim. Loyal lui den 3 knot denedim en son silvertip,hepside sorunluydu. Genel olarak forumdaki bilgili üstadlarin yönlendirmeleri ile ürün alıp denemekteyiz.
En iyi örnek ve bilgilendirme FS ye göre fiyat kalite nerelerde? Tgn knotlar ile farkları ne ?
Gibi bilgiler aydınlatıci olacaktır.
Tek temennim bu girişimin Fs ls kalitelerini aşıp bir edwin jagger le yarışması kadar iyi olmasi yönünde.
Selamlar.

Değerli komşum,bizim ürettiğimiz fırçaların kalitesini anlamak adına şimdiye kadar fırça almış kişilerden feedback almanız elbette menfaatinizedir. Lakin bizler öyle bir anda ortaya çıkıp foruma yüzlerce fırça satmaya çalışan merdiven altı imalat yapan insanlarda değiliz. Beni forumda birçok üye iyi tanır yüzlerce kişiye tıraş malzemesi gönderdim, emin değilim belki size bile göndermişimdir eğer göndermemiş isem forumda hakkımda referans verecek onlarca insan mevcut onlardan referans alabilirsiniz.Yukarıda isimlerini verdiğiniz yöneticiler ve Başkan da size referans verebilir.

Fakat tüm bunlar sorularınıza cevap olmaz ise bize özelden detaylı bilgi için başvurabilirsiniz seve seve anlatırız. Loyal liu ile yaptığınız talihsiz alışverişlerden dolayı üzgünüm sanırım üretici asıl imalatını yaptığı firmadan arta kalan sorunlu ürünleri göndermiş olabilir çinli satıcıların sıklıkla yaptıkları bir şeydir bu. Şayet bizden bir ürün alırsanız ve sorunlu çıkarsa derhal geri gönderirsiniz ve birebir değişim yaparız o kadar arkasındayız ürünün. Sizin buradaki ''bu adamlarda kim, bizden birkaç üstad bir baksın ok versinde ona göre güvenelim yada güvenmeyelim'' üslubunuzu kırıcı buldum hayırlı akşamlar dilerim.
e mail adresim [email protected]
Cevapla
#5
Tipsol üstad sizi tanımiyoruz yada nereden çiktı bu ürunler diye bir kelime kullanmadım.sizden alışveriş yaptım birçok kez forumda birçok kişiden sorunsuz ürünler aldım.tek eksik anlatmak istedigim bu forumda ûrünlerin yeterli tanitımı yapılmıyor demek istedim.
Cevapla
#6
@tipsol Hocam,fırça için kalite garantisi vermiş.Herhangi bir problemde geri almayı taahhüt ediyor.

@tipsol ve onur98 arkadaşlarımızın elinde farklı fırçalar var.Farklı fırçalar ile yan yana fotoğrafları çok aydınlatıcı olur !
Karşılaştırmalı olarak
Loft,düğüm çapı,sap uzunluğu,sap materyali vs. gibi

Sizin tercih ettiğiniz düğüm çapı,loft uzunluğu vs parametreleri belirtiniz arkadaşlarımız cevaplayacaktır !
Cevapla
#7
(25/08/2014, Saat: 01:12)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol üstad sizi tanımiyoruz yada nereden çiktı bu ürunler diye bir kelime kullanmadım.sizden alışveriş yaptım birçok kez forumda birçok kişiden sorunsuz ürünler aldım.tek eksik anlatmak istedigim bu forumda ûrünlerin yeterli tanitımı yapılmıyor demek istedim.

Anlıyorum, peki ben yanlış yorumlamış olabilirim. Evet ürünler için çok fazla tanıtıcı birşey yok çünkü biz ürünler elimize geçer geçmez sizlerle paylaşmak istedik, bu sebepten henüz katalog çekimi bitmeden site yapım aşamasında iken ve demo videolarımızı hazırlamadan birazda ürünlerin elimize geçmiş olmasının heyacan ile forumda duyurduk. Tüm bunları bitirip foruma sonrasında haber vermiş olsak belki 6-7 hafta daha sarkardı fırçaların forum ile buluşması.
Artı tüm bunlar tamamlandıktan sonra fırçanın asıl satış hedef alanı olan yurtdışına lansman yapacağız, ürünler yurtdışına farklı fiyatlardan satılacak fakat Onur ve ben Forumdaşlarımızın faydalanması amaçlı foruma özel indirimli fiyatlar uyguladık. Sizde fırçadan edinmek isterseniz detaylı bilgilendirmeye hazırız. Yakında forumda fırçalar ile tanıtım ve yorumlamalar olacak komşum.
e mail adresim [email protected]
Cevapla
#8
(25/08/2014, Saat: 01:31)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlıyorum, peki ben yanlış yorumlamış olabilirim. Evet ürünler için çok fazla tanıtıcı birşey yok çünkü biz ürünler elimize geçer geçmez sizlerle paylaşmak istedik, bu sebepten henüz katalog çekimi bitmeden site yapım aşamasında iken ve demo videolarımızı hazırlamadan birazda ürünlerin elimize geçmiş olmasının heyacan ile forumda duyurduk. Tüm bunları bitirip foruma sonrasında haber vermiş olsak belki 6-7 hafta daha sarkardı fırçaların forum ile buluşması.
Artı tüm bunlar tamamlandıktan sonra fırçanın asıl satış hedef alanı olan yurtdışına lansman yapacağız, ürünler yurtdışına farklı fiyatlardan satılacak fakat Onur ve ben Forumdaşlarımızın faydalanması amaçlı foruma özel indirimli fiyatlar uyguladık. Sizde fırçadan edinmek isterseniz detaylı bilgilendirmeye hazırız. Yakında forumda fırçalar ile tanıtım ve yorumlamalar olacak komşum.

Aynen katılıyorum.Ben ürünleri önceden siparişle hazırlanmış ve satılmış zannediyordum.Daha sonra facebook sayfasına baktım yabancı birisi fiyat sormuş muhtemelen pazartesi belli olacak demiş Onur arkadaşımız.İyi dedim halen üretiliyor 1-2 ay içinde ben de bir tane edinmeyi düşünüyorum.Gayet başarılı ve fedakarca bir yaklaşım olmuş arkadaşlara teşekkür ederim
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Cevapla
#9
Ben forumdaki üstatlar kadar yorumlayamam, zaten konu ilk açıldığında ve fırça elime geldiğinde sadece ön izlenimlerimi yazmış ve yorumları ustalara bırakmıştım ve beklemedeyim yorumlarını.
İlk bir kaç kullanımdan sonra izlenimlerim; fırça çok yumuşak(Finest olmasına rağmen) ve batıcılık yok bence(burası kişisel), sabunlarla da güzel ve kıvamlı köpük yapıyor. LS finest ile kıyaslarsam daha yumuşak daha iyi su ve ısı tutuyor, köpüğü daha hızlı ve daha yoğun yapıyor(burası kişiye göre değişir).
Sap kalitesi ise çok iyi buldum. Ağır, tok bir sap, ergonomisi çok iyi, ele tam oturduğu için çevirirken daha rahat oluyor. Benim acemi olarak izlenimlerim bunlar.
Teşekkürler.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Cevapla
#10
Arkadaşlar onlarca fırça satıldı ancak bir iki kişi dışında hazinesini ortaya çıkarmıyor. Sanırım nazar değmesin diye sanırım Smile

Bu da benim HMW fırçam.
w8vkuf.jpg
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
WWW
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pardus Handcraft Tıraş Fircaları Defilesi GartBnx 218 87,493 12/11/2018, Saat: 14:19
Son Yorum: Delidumrul
  Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası jesusfear 183 38,260 30/10/2018, Saat: 16:28
Son Yorum: arandur
  Tipsoft tavsiye DeaKeN 18 5,872 27/10/2018, Saat: 00:56
Son Yorum: onur98
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 36 18,323 26/09/2018, Saat: 23:53
Son Yorum: Arif
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 32 4,061 24/07/2018, Saat: 22:35
Son Yorum: vintage
  Mühle nom Porsuk Kılı Tıraş Fırçası pundoe 4 778 19/05/2018, Saat: 00:42
Son Yorum: dikdik_s
  Tipsoft Silvertip Finest Chinaski 36 25,026 04/04/2018, Saat: 08:16
Son Yorum: ckeskin
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 27 5,661 28/03/2018, Saat: 15:54
Son Yorum: DenizKSK
  Tipsoft El yapımı Knotlar onur98 17 4,522 15/02/2018, Saat: 21:50
Son Yorum: kaanayhan
Information İNCELEME:Sevdiklerinize Kıyın.Dalvey Super Badger Tıraş Fırçası ahraz 16 2,416 31/12/2017, Saat: 17:35
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi